Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


IGN o Yorick''u:
- Pierwsza umiejętność Yorick''a zwiększa jego szybkość ruchu i ataku, i przywołuje Ghosta z wysoką szybkością ruchu i obrażeniami który będzie gonić przeciwnika przez kilka sekund.
- Druga umiejętność wyzwala AoE spowalniające i przywołuje Ghosta w tym samym miejscu. Duch zadaje mało obrażeń, ale posiada spowalniającą aurę która zmniejsza szybkość ruchu pobliskich przeciwników.
- Trzecia umiejętność Yorick''a przywołuje ducha z 100% LifeStealu, skradzione życie będzie również leczyć Yorick''a. Dodatkowa część umiejętności nadal jest opracowywana.
- Pasyw Yorick''a daje mu Boost do statystyk kiedykolwiek duch zostanie przywołany, co powoduje, że granie Yorick''iem efektywnie jest wymagana umiejętność w koordynacji przywoływania Ghostów. Przechodzenie poprzez jeden skill do drugiego jest podobne do gry Udyr''em i zmieniana postaw.
- Riot nadal pracuje nad jego skilem Ultimate, zgodnie ze Scott''em.

Zajebisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 20:01, Daronn_Darker napisał:

/.../
I po grzyba spamujesz, mieliśmy to kilka postów wyżej.
Czy Morde można robić na tanka? Jakie runki "tedy" i itemy?

Mozna, ale wydaje mi sie ze za malo dmgu robi wtedy. AP offtank. Cos jak rumble moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 20:19, Yawei napisał:

> /.../
> I po grzyba spamujesz, mieliśmy to kilka postów wyżej.
> Czy Morde można robić na tanka? Jakie runki "tedy" i itemy?
Mozna, ale wydaje mi sie ze za malo dmgu robi wtedy. AP offtank. Cos jak rumble moze.

Czyli te same runki co rumble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 20:52, Yawei napisał:

Bralbym HP quinty, magic pen marki. Dodge/armor seale. MR per lvl/flat mr glyphy.

Dzięki.
Tak sobie przeglądam guid`y na solomid i się zastanawiam dlaczego poradnik dla Vayne, który jest najbardziej "okejkowany" nie ma za grosz surva? Nie licząc Life steal, ale nie wiem czy można to do surv zaliczyć? Nawet runy są czysto ofensywne. Coś się w nowym patchu zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 22:28, Daronn_Darker napisał:

Tak sobie przeglądam guid`y na solomid i się zastanawiam dlaczego poradnik dla Vayne,
który jest najbardziej "okejkowany" nie ma za grosz surva? Nie licząc Life steal, ale
nie wiem czy można to do surv zaliczyć? Nawet runy są czysto ofensywne. Coś się w nowym
patchu zmieniło?


A czy u Ashe budujesz tonę survivalu? Nie? No widzisz, to carry i to carry ^^ Zwłaszcza że Vayne ma potem stealtha co sekundę (jej ulti + Q) i odrzucenie wroga do tyłu więc jej survival jest w porządku. Inna sprawa że ja osobiście nie lubię takiej czystej siły ognia i chociaż Banshee''s Veil bym proponował wziąć bo należy liczyć się z szansą na trafienie na bandę idiotów nie umiejących bronić swojego carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 16:34, Kryhuu napisał:

> 0 cc - pierwszy fail
Carry nie jest od wrzucania CC, od tego są supporty i tanki ew. mage. Ale on nie potrzebuje
aż tak bardzo cc bo dzięki Q może znaleźć się w meele range, a dzięki R (i youmuu, i
ghost...) w nim pozostać i bić kogoś po twarzy.

Taa... supporty maja tak w cholere cc - > obecnie dwa najlepsze stricte supporty Soraka i Sona -> Soraka ma silenca ktorym postraszy co najwyzej jakiegos mage''a carry nadal bedzie gniotl, Sona ma ulti! No to szasta nim co chwila
Ew mage -> jedynym naprawde dobrym ktory nie posiada cc oprocz slowa jest Vlad moca ap postaci jest cc anka by nie istaniala bez stuna anivia tak samo
wiesz czemu vayne, corki, ashe sa mega carry? bo nie dosc ze range to jeszcze maja cc

Dnia 10.06.2011 o 16:34, Kryhuu napisał:

> surv - jeden stun i go nie ma, nie odpalisz sobie meditate''a na
> stunie - drugi fail
Po to właśnie do praktycznie każdego meele dpsa bierze się cleanse, które od takich stunów
ratuje.

Jedynym melee do ktorego sie bierze cleanse''a jest trynd bo jest tak do pupy ze bez tego to juz w ogole by nic ni robil ;p
Co za pomysl zeby marnowac spella na cleansa ktory zniesie ci jedno cc, juz lepiej kupic qss

Dnia 10.06.2011 o 16:34, Kryhuu napisał:

> ulti staje sie bezuzyteczne przy stunie, rootcie - trzeci fail

jw.

Dnia 10.06.2011 o 16:34, Kryhuu napisał:

A biorąc pod uwagę sam dmg, to nie wiem czy nie jest on najmocniejsza bazowo postacią
tego typu w grze.

No jak uda ci sie zadawac ten dmg przez wiecej niz 3 sec no to yi zaczyna byc kotem.
Tia.. tylko szkoda ze ogarniety team zmiecie takiego carry w czasie ponizej 3 sec.
Jest po prostu na niego za duzo kontr. On sam w sobie nie jest tragiczny tylko po prostu jest tyle miazdzacych go innych ad carry ze w porownaniu do nich jest useless

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 20:01, Daronn_Darker napisał:

/.../
I po grzyba spamujesz, mieliśmy to kilka postów wyżej.
Czy Morde można robić na tanka? Jakie runki "tedy" i itemy?

Naucz się czytać dzieciuchu, nikt tego nie podawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 00:14, Dredzik napisał:

Taa... supporty maja tak w cholere cc - > obecnie dwa najlepsze stricte supporty Soraka
i Sona -> Soraka ma silenca ktorym postraszy co najwyzej jakiegos mage''a carry nadal
bedzie gniotl, Sona ma ulti! No to szasta nim co chwila

Jakbyś nie wiedział to lepsze od tych dwóch gniotów są Taric i Janna, ich o brak cc nie posądzisz.

Dnia 11.06.2011 o 00:14, Dredzik napisał:

Ew mage -> jedynym naprawde dobrym ktory nie posiada cc oprocz slowa jest Vlad

Nidalee waves.

Dnia 11.06.2011 o 00:14, Dredzik napisał:

moca ap postaci jest cc anka by nie istaniala bez stuna anivia tak samo

Mhm, natomiast w 90% te postacie mają CC na użytek własny, na teamfightach to głownie tanki unieruchamiają przeciwników po to, by reszta mogła wrzucić swoje stuny snary i inne rzeczy.

Dnia 11.06.2011 o 00:14, Dredzik napisał:

wiesz czemu vayne, corki, ashe sa mega carry? bo nie dosc ze range to jeszcze maja cc

No Corki to ma takie mega CC, że wszyscy przed jego aoe stunami trzęsą portkami. To jeden. Dwa to MF, też praktycznie bez CC a pełnoprawny carry.

Dnia 11.06.2011 o 00:14, Dredzik napisał:

Jedynym melee do ktorego sie bierze cleanse''a jest trynd bo jest tak do pupy ze bez
tego to juz w ogole by nic ni robil ;p
Co za pomysl zeby marnowac spella na cleansa ktory zniesie ci jedno cc, juz lepiej kupic
qss

No tak, lepiej wydać prawie równowartość BF sworda na 50 mra, to ma sens.

Dnia 11.06.2011 o 00:14, Dredzik napisał:

No jak uda ci sie zadawac ten dmg przez wiecej niz 3 sec no to yi zaczyna byc kotem.
Tia.. tylko szkoda ze ogarniety team zmiecie takiego carry w czasie ponizej 3 sec.

Jak się ktoś pcha na pałę to każdego zmiotą w 3 sekundy. On wcale nie ma mniejszego hp czy resistów bazowych od innych carry, a do tego jego Q to dobry antifocus nie mówiąc już o 700+ movespeeda, które potrafi mu pomóc uciec z większości nieprzyjemnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 01:23, Kryhuu napisał:

Jakbyś nie wiedział to lepsze od tych dwóch gniotów są Taric i Janna, ich o brak cc nie
posądzisz.

Erm, co ty masz do Sony i Soraki? Dostały serie buffów, to naprawdę nie są obecnie złe postacie i już wróciły do łask wśród lepszych graczy. Nie bez powodu zresztą Soraka się tak często na turniejach teraz pojawia ^^ Zaś Sona to może i jest maszyna do spamowania QWE ale...to się sprawdza. Jest obszarowy stun, a dzięki zmienionemu passive''owi masz też 40% slowa bądź zmniejszenie dmg-u targetu o 20% na 4 sekundy.

Dnia 11.06.2011 o 01:23, Kryhuu napisał:

Nidalee waves.

Nidalee to nie taki czysty AP carry a coś pomiędzy supportem, pusherem i magiem ^^ Choć sam argument "jedynym naprawde dobrym ktory nie posiada cc oprocz slowa jest Vlad" jest bez sensu. Powód? Bo wszyscy inni magowie mają CC. To Vladimir jest unikalny w tym aspekcie że nie ma ;P No chyba że slowa nie liczymy to wtedy dochodzi jeszcze Karthus (który jest mocny), Rumble (też nie jest słaby) i Zilean (którego nikt normalny nie nazwie słabym).

Dnia 11.06.2011 o 01:23, Kryhuu napisał:

Mhm, natomiast w 90% te postacie mają CC na użytek własny, na teamfightach to głownie
tanki unieruchamiają przeciwników po to, by reszta mogła wrzucić swoje stuny snary i
inne rzeczy.

I tak, i nie. Akurat CC Anivii jest gamechanging i może spokojnie inicjować teamfighty (epic wall :D), podobnie Annie, Malzahar, Morgana i Kennen.

Dnia 11.06.2011 o 01:23, Kryhuu napisał:

No tak, lepiej wydać prawie równowartość BF sworda na 50 mra, to ma sens.

A żebyś wiedział że ma. Fakt że nie jako pierwszy item ale jako 3-4 i owszem. No chyba że ty grając carry budujesz ich na 100% siły ognia i 0 survivalu. Ten item bądź Banshee są w zasadzie normalką u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie każdy, ale w dzisiejszych czasach to już nie problem. Translator, kolega. 90% osób z tego tematu zna ang w stopniu pozwalającym na ogarnięcie tego tekstu. Ja jestem zwolennikiem by poświecić chwile nad znalezieniem czegoś w słowniku. Przyjemne z pożytecznym - jak to się mówi;p

Dobra, kompletnie nie ogarniam Vayne. Naprawdę miałem dobre chęci, ale zostanę przy Cait. Nie potrafię wystarczająco długo przeżyć by się nafeedować. I pytanie, jeśli będę mieć masę MR na Mordzie, to jego tarcza będzie "wolniej schodzić" kiedy dostaje czarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 02:25, ziptofaf napisał:

Nidalee to nie taki czysty AP carry a coś pomiędzy supportem, pusherem i magiem ^^

Nie mówiłem AP carry, tylko mage, a Nida, która ma 5 przeliczników z AP chyba się nada :D.

Dnia 11.06.2011 o 02:25, ziptofaf napisał:

A żebyś wiedział że ma. Fakt że nie jako pierwszy item ale jako 3-4 i owszem. No chyba
że ty grając carry budujesz ich na 100% siły ognia i 0 survivalu. Ten item bądź Banshee
są w zasadzie normalką u mnie...

Im bardziej Cię biją, tym wiecej survivalu potrzebujesz. Ja gram tak, że nie pamiętam kiedy ostatni raz na carry kupiłem banshee przed 40 minutą. Trzeba po prostu unikać focusu i bić w sytuacjach w których jest się bezpiecznym, żaden survival nie jest wtedy potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 08:55, Daronn_Darker napisał:

I pytanie, jeśli będę mieć
masę MR na Mordzie, to jego tarcza będzie "wolniej schodzić" kiedy dostaje czarem?

Magic Resist bezpośrednio nie ma wpływu na tarczę.
Ale więcej MR = mniejsze obrażenia od czarów, a co za tym idzie, mniej straconych punktów z tarczy. Analogicznie sytuacja z armorem i fizycznymi atakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować