Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2011 o 19:17, GanD napisał:

Czy to jest normalne żeby kolejka do serwera w tej grze wynosiła ponad godzinę czasu?!


Zazwyczaj nie. Wieczorami pojawiają się kolejki, ale rzadko kiedy dłużej niż 20-30 minut, czasem wcale. Różnie to bywa, mają dokupić serwerów, ale kiedy to nie wiadomo, ponoć soon, ale u nich wszystko jest soon lol ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 19:40, sirufok napisał:

Jego Q po buffie było jednak trochę przegięte, bo umiejętnie last hitując w okolicach
20 minuty potrafiłem mieć już 300-400 dodatkowego dmg...


Nie.

Dnia 17.06.2011 o 19:40, sirufok napisał:

No i Wither też jest trochę OP, bo przeciwnik zwalnia prawie do zera;)


Wither akurat chyba dostanie buffa- w każdym razie sens był taki, żeby nie było tak łatwo kontrowane przez tenacity.

Dnia 17.06.2011 o 19:40, sirufok napisał:

Mnie oczywiście żadne zmiany nie cieszą, bo wiem jak wykorzystać jego śmoc, ale prawdą
jest, że te skille zasługują na lekki nerf.


Nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 13:02, Yawei napisał:

gdzie macie info o zmianach?


Jest taki magiczny temat, gdzie dobrzy ludzie zbierają wypowiedzi czerwonych odnośnie poszczególnych championów i planowanych dla nich zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na EU o 5 nad ranem mozna trafić na tak dobrych ludzi to ja zaczynam tak wstawać codziennie. Taki piękny team dostałem, że chciałbym taki zawsze.
Na początku meczu wydawało mi się, zę przegramy, bo tam dwóch w premadzie z "klan" tagiem i w ogóle, skinaski, do tego to amumu i swain. A my tam full randomy i jeszcze kasa miał heala <wzrusza ramionami>. Oczywiście uruchomiłem program "pesymizm" i zacząłem pisać na czacie, ze przegramy i w ogóle. Myliłem się. W 2 minucie wpadły już dwa kille, bo przyczailiśmy się przy golemie. A potem to już pogrom totalny. Gangplank z przeciwnego teamu cały czas nas wyzywał od "premade noobów" i, że mamy zawardowaną całą mapę a tak na prawdę przez cały mecz kupiliśmy może 3 wardy. Staty 13/2/15. Pierwszy dead na linii, bo tak jakoś za głęboko wszedłem i po killu turret mnie dobił, a drugi, bo się wchrzaniliśmy w 3v5 (i tak wygraliśmy ten tf, dzięki teleportom). Grałem Irelią. Świetny czempion. Dawno takich statów melee czempionem nie miałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:23, HomoNomo napisał:

> Z cyklu durne pytania:
> Jak Urgot je?
Inne pytanie:
Dlaczego Sivir jest płaska :< To aż dziwne.


w Sowieckiej Rosji to ty jesteś płaski ^^

a tak serio to powinieneś sobie wgrać chińskie skiny

20110618093831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 09:38, Szyneczka007 napisał:

> > Z cyklu durne pytania:
> > Jak Urgot je?
> Inne pytanie:
> Dlaczego Sivir jest płaska :< To aż dziwne.
>

w Sowieckiej Rosji to ty jesteś płaski ^^

a tak serio to powinieneś sobie wgrać chińskie skiny


ajć zły obrazek a nie moge zedytować :/

tu dobry

20110618094026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 10:08, luzac napisał:

A tak swoją drogą... DREAMHACK!


I nareszcie normalny czas podany;) dzięki temu, że turniej w Szwecji. GMT +2 czyli niby pierwszy mecz już powinien być od godziny.

Edit: Swoją droga dobrze, że przypomniałeś:P w lola od tygodnia nie gram, sporo roboty mam + nba2k11/fable i pewnie bym o turnieju zapomniał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 10:21, Nightdew napisał:

I nareszcie normalny czas podany;) dzięki temu, że turniej w Szwecji. GMT +2 czyli niby
pierwszy mecz już powinien być od godziny.


Nie, w Szwecji jest czas identyczny co u nas. Wszystko rozpoczyna się od godziny 10:30... czyli za 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak miałem czas to turnieju nie było:P A tak muszę jutro na pół dnia wyjechać i przegapię kilka pojedynków w najważniejszej fazie. A jak oglądam właśnie ten pierwszy mecz, aAa vs EG to po prostu po 10 min jestem w stanie stwierdzić, że to jeden z najlepszych pojedynków jakich widziałem. Widać pełne zaangażowanie + zarąbista realizacja (spec mode ftw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, bardzo mi się podoba masa przydatnych informacji, jaką można zobaczyć na ekranie. To im wyszło naprawdę rewelacyjnie. :) Poza tym jakość obrazu też jest niezła. Także nie pozostaje nic innego, jak oglądać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 11:14, Ostrowiak napisał:

Mi stream jak zwykle nie działa.

Spróbuj odpalić przez różne przeglądarki internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować