Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2011 o 11:52, Madoc napisał:

> Dlaczego mam wrażenie, że niektórzy poza LoLem świata nie widzą. Get a life... or
other
> games!
Get the... Team Fortress 2!
And cry some less!

Nie gralem, ale z jak slyszalem narzekania kolegow na ta gre od momentu wprowadzenia czapek i tych specjalnych wersji klas to odechciewa mi sie nawet myslec o sciagnieciu tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 12:03, Wielki_Bubba napisał:

Troszkę szacunku dla drugiej osoby trollu, więc pisz jego nick normalnie.

akurat nie zwrocilem uwagi na to bo duzo osob z innych gier tez tak pisalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówić o szacunku i wyzywać ludzi od trolli, a to paradoks.

A swoją drogą, z okazji jakże zaszczytnego podziału serwera EU, szczerze zapraszam gram.pl na West EU.

Spoiler

queue w eaście będzie mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedy to o tym, ze LoL to nie jest gra drużynowa to twoje słowa. Może inaczej napisane, ale sens taki sam.

I nie tyle co wszyscy przegrali swoje linie co nikt nie wygrał. Co nie zmienia fakty, że tylko Ty miałeś 0/3/0 w 12 minucie. :-)

A TF2 jest fajny. Jak nie chcesz czapek to nie musisz na nie polować. To tak jakbyś przestał grać w LoLa, bo są skiny. Zagraj sobie. Nie każdemu gra przypada do gustu, ale jak przypadnie to przegrasz w nią wiecej godzin niż w Lolaska.

Dark --> A nawet jeśli Yawei byłby moim idolem to co? What the f*** gram people?!

Tak w ogóle to keidy ten S2 ma wyjść?
Leona będzie we wtorek/w środę w następnym tygodniu, czy jeszcze w następnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 12:17, Markush napisał:

Ale kiedy to o tym, ze LoL to nie jest gra drużynowa to twoje słowa. Może inaczej napisane,
ale sens taki sam.

I nie tyle co wszyscy przegrali swoje linie co nikt nie wygrał. Co nie zmienia fakty,
że tylko Ty miałeś 0/3/0 w 12 minucie. :-)

A TF2 jest fajny. Jak nie chcesz czapek to nie musisz na nie polować. To tak jakbyś przestał
grać w LoLa, bo są skiny. Zagraj sobie. Nie każdemu gra przypada do gustu, ale jak przypadnie
to przegrasz w nią wiecej godzin niż w Lolaska.

Dark --> A nawet jeśli Yawei byłby moim idolem to co? What the f*** gram people?!

Tak w ogóle to keidy ten S2 ma wyjść?
Leona będzie we wtorek/w środę w następnym tygodniu, czy jeszcze w następnym?

Ales ty pamietliwy. Szkoda ze nigdzie nie powiedzialem ze jestem idealny w ta gre :).

Nie powiedzialem tez ze lol to nie jest gra druzynowa. Predzej powiedzialem ze mozna samemu wygrac gre (do pewnego poziomu przeciwnikow) albo mozna ja samemu spieprzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 08:33, Ecko09 napisał:

Jeszcze nie włączyli tych serwerów?! Hahah

Już zdążyli włączyć i wyłączyć. Tak koło 2 w nocy działały. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 12:02, Yawei napisał:

Nie gralem, ale z jak slyszalem narzekania kolegow na ta gre od momentu wprowadzenia
czapek i tych specjalnych wersji klas to odechciewa mi sie nawet myslec o sciagnieciu
tego.

Cała przyjemność po mojej stronie, wystarczy mi już graczy narzekających na czapki i nowe przedmioty, którzy jeszcze nie zauważyli, że gra się nadal tak samo świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 13:18, Ecko09 napisał:

Już ponad 25 godzin serwery EU wyłączone! Go go Riot po wpis do księgi Guinessa!


Huh? to ja przespałem 2 dni? Wczoraj grałem na luzie wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 13:18, Ecko09 napisał:

Już ponad 25 godzin serwery EU wyłączone! Go go Riot po wpis do księgi Guinessa!


Przecie serwery wyłączyli dopiero ok 21, więc nie wiem jak ty naliczyłeś te 25h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 13:30, Buachu napisał:

> Już ponad 25 godzin serwery EU wyłączone! Go go Riot po wpis do księgi Guinessa!


Przecie serwery wyłączyli dopiero ok 21, więc nie wiem jak ty naliczyłeś te 25h...


Co ty gadasz o jakiej 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 13:30, Buachu napisał:

Przecie serwery wyłączyli dopiero ok 21, więc nie wiem jak ty naliczyłeś te 25h...

Bo po południu serwery zrobiły się Busy i można było grać jak się miało szczęście, albo jak już się było w grze. 25 godzin to to nie jest, ale 20 jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 13:32, Markush napisał:

> Przecie serwery wyłączyli dopiero ok 21, więc nie wiem jak ty naliczyłeś te 25h...

Bo po południu serwery zrobiły się Busy i można było grać jak się miało szczęście, albo
jak już się było w grze. 25 godzin to to nie jest, ale 20 jak nic.


Niestety muszę was zmartwić bo rano działały normalnie tzn. ok 5-6 (rano) można było jeszcze zagrać bez żadnych kolejek i lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery włączyli o jakiejś dwunastej, może pierwszej w nocy, a wyłączyli po drugiej. Więc jeszcze nawet 12 h nie minęło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 13:35, eNcore napisał:

Niestety muszę was zmartwić bo rano działały normalnie tzn. ok 5-6 (rano) można było
jeszcze zagrać bez żadnych kolejek i lagów.


Ok 5-6 rano? Grasz o takich porach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tyle, że od 6 nie działają serwery... Riot potwierdzi.

Z resztą co to za różnica. Ważne, ze serwery więcej nie działają niż działają. Bo albo roboty drogowe, albo straszne korki, bo wszyscy z pracy wracają.

A co dziwnego w graniu o 5 rano? Normalna godzina. Codziennie tak wstaję. Rzadko gram, ale jak gram to jest fajnie, bo są fajne randomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować