Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

a jak wyjdzie patch z buffem dla niej to znowu będzie lament że niepotrzebnie oddaliście Leone za rioty czy tam ipeki bo op op op. A mi tam póki co gram wyłącznie nią mam zabawę "sprzedawać" nie zamierzam. Jak się znudzi jak vayne po 40 walkach to wrócę do bawienia się w misz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 16:58, Hacket napisał:

a jak wyjdzie patch z buffem dla niej to znowu będzie lament że niepotrzebnie oddaliście
Leone za rioty czy tam ipeki bo op op op. A mi tam póki co gram wyłącznie nią mam zabawę
"sprzedawać" nie zamierzam. Jak się znudzi jak vayne po 40 walkach to wrócę do bawienia
się w misz masz

Da się sprzedać bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 14:54, NikiNicoo napisał:

Mam pytanie do ludzi grających Corkim, a przede wszystkim do Budo.
Jak poprawić early?
Jakie buildy stosujecie?
AP czy AD Corki?


1. Nauczyć się last hitować
2. Na solo zacząć od Manamune, na duo z supportem jak w poradniku od Candy, czyli Trinity, później bardziej standardowe AD buildy
3. Zazwyczaj AD, ale AP mogłoby działać, ale prawdopodobnie gorzej

Pisze tak ogólnie bo nie gram corkim, grałem kiedyś, ale ogółem to powinno wystarczyć, zresztą otrzymałeś 3 poradniki więc... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spostrzegawczy zauważy iż w moim forumowym słowniczku jest o tym punkt, ale lepiej nie reklamować jednego, masz tylko jedną reklamacje ale możesz w niej zwrócić do 3 champów, głupio to stracić na jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona referrali kiedy jest aktualizowana? Bo mam już zrobione te 10 referrali, każdy na 5 ale jeden w ogóle nie wyświetla(ani poziom ani nazwy summonera) a drugi ciągle stoi na 3 poziomie, mimo, że jest w grze na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 18:02, Gromo napisał:

A jeżeli kupiłem champa za IP, to RP za niego nie dostanę?


Po co chcesz oszukiwać jak typowy "polaczek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 18:11, RhastA napisał:

Po co chcesz oszukiwać jak typowy "polaczek"?

Nie chcę oszukiwać. Tylko tak z ciekawości pytam, skąd oni wiedzą czy kupiłem do za IP czy RP. Pewnie sporo osób to wykorzystuje przeciwko nim. Ja tam nawet nie chcę nic reklamować. Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają log ze wszystkimi zakupami ze sklepu, poza tym, mają log który pokazuje wszystkie zdobite IP (kiedy i ile).
Kiedyś dało się to zobaczyć a teraz już niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 18:11, RhastA napisał:

Po co chcesz oszukiwać jak typowy "polaczek"?


A wiesz, że Riot jest tak zabawny, że niektórym daje RP mimo, ze napisali, ze chcą IP i kupili też za IP. Oni sami siebie oszukują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W samej kwestii kupowania championów, jeśli nie liczy się skinów czy innych rzeczy za rp, to rp jest mniej warte od IP, pod warunkiem, kiedy refunduję champa za 6300. Bo za 6300 można kupić nawet 2 champy po 3k, albo jednego za 4800 i jeszcze trochę zostanie. Natomiast przy 975 rp i tak kupisz jednego champa, czy to za 3k, czy za 4,8k czy 6,3k. Osobiście uważam, że jak kupować champa za rp, to tylko takiego co kosztuje 6,3k ip, bo inaczej to jest strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 18:29, Wielki_Bubba napisał:

W samej kwestii kupowania championów, jeśli nie liczy się skinów czy innych rzeczy za
rp, to rp jest mniej warte od IP, pod warunkiem, kiedy refunduję champa za 6300. Bo za
6300 można kupić nawet 2 champy po 3k, albo jednego za 4800 i jeszcze trochę zostanie.
Natomiast przy 975 rp i tak kupisz jednego champa, czy to za 3k, czy za 4,8k czy 6,3k.
Osobiście uważam, że jak kupować champa za rp, to tylko takiego co kosztuje 6,3k ip,
bo inaczej to jest strata kasy.

Za RP to lepiej sobie skina kupić. Champów nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 14:54, NikiNicoo napisał:

Mam pytanie do ludzi grających Corkim, a przede wszystkim do Budo.
Jak poprawić early?


Po co poprawiać coś co jest dobre :)
Corki w early musi grać w miarę ostrożnie, bo bardzo szybko się składa- za to ma dobry harass i poke z Q. Używaj go często do farmu oraz do ciśnięcia wrogich championów, dzięki Q jesteś praktycznie poza zasięgiem melee ad. Corki w early powinien głównie farmić, oczywiście jak jest okazja to ciśnij wroga, ale farma to podstawa.

Dnia 17.07.2011 o 14:54, NikiNicoo napisał:

Jakie buildy stosujecie?


21/9/0, albo 21/0/9- inna opcja to 9 w offensive, ale ja tam pakuję 21. Itemy- meki pendant, tear of the goddes, buty, manamune, potem triforce oraz banshee''s veil. Corki może się dostosować do sytuacji, inne opcje to bloodthirster, executioner''s calling, które często biorę, guardian angel, infinity''s edge.

Dnia 17.07.2011 o 14:54, NikiNicoo napisał:

AP czy AD Corki?


Raczej ad, żeby zrobić dobry użytek z pasywa. Jeśli chodzi o ap, to przeliczniki są dość słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 20:00, Ostrowiak napisał:

ban Yoricka na 1550ELO

lulz

so what?

@na corkiego 24/6/0. Dorans blade pierwszy. Potem albo rush trinity albo szybki tear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować