Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ja i tak czekam do następnego patcha, bo coś ta Leona nie pewna, jedni mówią, że ok, inni, że bezużyteczna jako tank bo można ją ignorować..
I w końcu nie wiem czy zbierać IP czy nie, a szkoda bo przydałby mi się nowy tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 16:19, luzac napisał:

Nie ma to jak fora Riotu...

http://www.youtube.com/watch?v=DtrInNPGcOE


Hmm, fajny design, ale liczylem na nieco inne barwy (zielony pancerz). Może moje marzenia spełni jakiś skin...

Liczę, że będzie manaless <3

Also, padłem kiedy znajomy dał mi to ze słowami, że jest już spotlight Wukonga:

http://www.youtube.com/watch?v=oDK48lgwd80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim silniku jest League of Legends? Gra wygląda identycznie jak W3, a silnik z W3 darmowy nie jest.
Heroes of Newerth też wygląda tak jak W3.
Ktoś wie na jakich silnikach są te gry oparte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ilu grach/stosunkach gier/cokolwiek innego ( mam tu na myśli rankedy ) zmienia się pole ''unranked'' na jakąś konkretną liczbę? bo tak się zastanawiam, swoją drogą, ciekawe czy w rankedach kiedyś na + wyjdę, jak moje gry w ranked wyglądaja zazwyczaj tak, ze 15 minuta Brand na midzie 0/5 czy gram nawet 3 v 5. Z takim fartem trzeba sie urodzić poporostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania. jedno, ile razy można wyjsć z gry bez kary?
Dwa, jak się wychodzi, to zalicza poprostu jako leave, czy rowniez dopisuje +1 do przegranych? Mam dosc tych brainlessow w tej grze, pro akali robiaca turret dive na 2 lvlu w typa z 1/4 hp bo przeciez zabije, vlad wbijajacy sie sam w 5 i tym podobne sytuacje. O 30 lvlach z 20 wygranymi nie wspomne, ciekawe czy tylko ja mam takiego farta do randomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nastaniem trybunału raczej unikałbym natarczywego wychodzenia z gry.

I leavy są liczone osobno. Od pewnej ilości pojawiają się w miniprofilu gdy ktoś najedzie myszką na twój link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wychodź z gry. Raz, że to w złym stylu, dwa, że często losy mogą się odwrócić i jeszcze możesz wygrać, trzy, że dostajesz leavy do statystyk, cztery, że będą Cię raportować. A pięć, że sam zachowujesz się wtedy jak troll- inny robi flame, a Ty wychodzisz z gry, jedno i drugie naganne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba 7 leavów łącznie, więc jakoś to jest. Niech reportują, koleś ma 0/12 i się dziwi że nie chce z nim grać. Poprostu się czasem nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 00:00, Pernia napisał:

Mam chyba 7 leavów łącznie, więc jakoś to jest. Niech reportują, koleś ma 0/12 i się
dziwi że nie chce z nim grać. Poprostu się czasem nie da...


Jak ja myślałbym o wychodzeniu z gry z takich powodów to musiałbym co 2 grę opuścić odkąd zacząłem grać (czyli od bety przed sezonem pierwszym). Jak dla mnie wystarczy raport walnąć i ignore, który chyba nie działa, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 23:42, Pernia napisał:

dwa pytania. jedno, ile razy można wyjsć z gry bez kary?

Zero.

Dnia 18.07.2011 o 23:42, Pernia napisał:

Dwa, jak się wychodzi, to zalicza poprostu jako leave, czy rowniez dopisuje +1 do przegranych?

Nie. Ale od strony ELO też ci obniża, w przypadku rankedów nawet bardziej niż normalnie za lose.

Dnia 18.07.2011 o 23:42, Pernia napisał:

Mam dosc tych brainlessow w tej grze, pro akali robiaca turret dive na 2 lvlu w typa
z 1/4 hp bo przeciez zabije, vlad wbijajacy sie sam w 5 i tym podobne sytuacje. O 30
lvlach z 20 wygranymi nie wspomne, ciekawe czy tylko ja mam takiego farta do randomow.

a) W tribunale nie widać statów innych. Widać za to 9 reportów za leave. Ja bym klikał punish bez zastanowienia i nie tylko ja zapewne.
b) No to koleś ma te 0/12, zdarza się. Przyzwyczaj się, zawsze tak będzie, czasem po jednej, czasem po drugiej stronie. Na pewno wyjście z gry nie sprawi że będziesz w niej się robił lepszy.

Notabene, chce mi ktoś pomóc w lepszym ogarnięciu LoL-a? Bo zrąbałem dzisiaj tyle meczy na US (w dodatku w premadach i się nie dziwię że się na mnie wściekają bo robią to jak najbardziej słusznie...) że postanowiłem zrobić 100 gier na EU innymi niż zwykle postaciami (i trochę nadgonić poziom osób z którymi gram na co dzień bo to dla mnie aż żałosne żeby mnie carry'owali...). Znajdzie się ktoś chętny żeby przejrzeć jakieś moje najbardziej sfailowane replaye i powiedzieć co skopałem absolutnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ktoś Cię ma niańczyć na EU, bo jesteś cienki, żebyś potem mógł jako tako pograć z kolegami na NA? Dobrze zrozumiałem?


ps. jest nowa rotacja (anivia, tf, malp, mao, rumble, poppy itd), split dzisiaj w nocy, są też nowe skiny- mały rycerz mumu i warmonger sion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 08:58, Budo napisał:

Ktoś Cię ma niańczyć na EU, bo jesteś cienki, żebyś potem mógł jako tako pograć z kolegami
na NA? Dobrze zrozumiałem?

Oczywiście że NIE, nie zamierzam niszczyć nikomu gry (zresztą między Bogiem a prawdą to ja problemy zaczynam mieć dopiero w full premadach gdzie trafialiśmy na koreańskie teamy). Chcę tylko i wyłącznie ocenki kilku replayów gdzie grę schrzanię kompletnie...

Zresztą z tym niańczyć to bym nie przesadzał, na EU mam tak 40 wygranych meczy i z 10 lose'ów na przestrzeni 50 gier więc to nie jest też tak że ja bym lamił bardziej niż inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 00:00, Pernia napisał:

Mam chyba 7 leavów łącznie, więc jakoś to jest. Niech reportują, koleś ma 0/12 i się
dziwi że nie chce z nim grać. Poprostu się czasem nie da...

Z tego co opowiadasz to jestes po prostu beznadziejnym graczem ktory umie tylko narzekac. Nie jestes pewnie lepszy od otaczajacych cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować