Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

To jeszcze nic. Ja czasami robię duo z dobrym znajomym 1.8k i trafiają się nam 1600-1700 i tam również czasami jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:19, SiDi napisał:

To jeszcze nic. Ja czasami robię duo z dobrym znajomym 1.8k i trafiają się nam 1600-1700
i tam również czasami jest tragedia.


A bo połowa osób to została do tego poziomu wyciągnięta przez ogarniętych znajomych/mieli mnóstwo farta....albo trollują myśląc że rankedy to miejsce do testowania nowych postaci :F

Tyle dobrego że ostatnimi czasy się niektórzy gracze (na razie na US, nie mam pojęcia jak jest z tym na EU) umówiło na stworzenie takiej "ligi" gdzie będzie można grać w normalnej atmosferze bo każdy mecz jest potem analizowany i wszelkie próby trollowania kończą się bardzo szybkim wywaleniem ze społeczności. Nawet z Riotem coś tam uzgadniali w tym kierunku (choć nie powiem, taki tryb gdzie nie można wybierać postaci którymi nie grało się przynajmniej np. 20 gier i wymagane byłyby spełnione wszystkie role w drużynie, zwłaszcza zaś jungler i AD carry, naprawdę by się przydał w LoL-u). Tyle złego że warunkiem wstępnym jest 1.7k elo wzwyż więc osobiście jeszcze nie miałem okazji w tym uczestniczyć, wiem tylko że jednym z założycieli tego projektu jest Stonewall ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:19, SiDi napisał:

To jeszcze nic. Ja czasami robię duo z dobrym znajomym 1.8k i trafiają się nam 1600-1700
i tam również czasami jest tragedia.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=14641 - dlaczego krytykujesz innych za coś, co sam robisz? :)

A tak w ogóle, to wczoraj trafiłem na dwóch Rosjan w moim teamie. Początkowo miałem złe przeczucia co do tej gry, bo niemiłosiernie nawijali na czacie tymi swoimi "krzaczkami". :P Ale okazało się, że wcale nie było tak źle. Co prawda jeden z nich grał Poppy i staty miał w okolicach 5/10/7 albo nawet jeszcze trochę gorzej, ale drugi jako Akali grał nawet dobrze. Miał nawet Mejala i Occulta z 20 stackami. :D Także po kilku grach jakoś nie zauważyłem spadku poziomu po splicie. Przynajmniej jeśli chodzi o normale, ba rankedów od paru dni nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 18:12, matiz123 napisał:

> To jeszcze nic. Ja czasami robię duo z dobrym znajomym 1.8k i trafiają się nam 1600-1700

> i tam również czasami jest tragedia.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=14641 - dlaczego krytykujesz innych
za coś, co sam robisz? :)


Ponieważ my wygrywamy razem. I sam byłem bliski dotarcia do tego elo co on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 18:45, SiDi napisał:

Ponieważ my wygrywamy razem. I sam byłem bliski dotarcia do tego elo co on.


Nie masz nawet 1400 (w krytycznym momencie 1550), więc "trochę" Ci jeszcze brakuje i brakowało;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:27, sirufok napisał:

> Ponieważ my wygrywamy razem. I sam byłem bliski dotarcia do tego elo co on.

Nie masz nawet 1400 (w krytycznym momencie 1550), więc "trochę" Ci jeszcze brakuje i
brakowało;]


No jak czytujesz forum? Mówiłem, że spadłem na łeb na szyję przez randomów i troll picki. Byłem bliski dotarcia tam, ale niestety od pewnego momentu to ja miałem niszczycieli w swojej drużynie.
W każdym razie w premadach zaszedłem wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejek i serwerów us nie ma. Ip boost jest. Po podzieleniu na east i west rozegrałem 8 gier i status 7/1 (gdyby nie lose w 57 min grze byłoby 8/0). Narazie jest zarąbiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:13, Budo napisał:

Wow, wbiłem bez kolejki, normalnie zatkało mnie O_O


Spoko, to znany bug, pewnie już nad tym pracują.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Summoners,

We have acknowledged your last problems of being able to log in to the game without queues. We are working on a solution right now. We''ll keep you informed.

Sincerly,
Ymir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yorick nadal jest beznadziejnym championem. Jest przydatny tylko gdy ma sie nafeedowane carry i sie je zultuje. Tak to po laning phase nie robi w teamfightach kompletnie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 14:58, Mange napisał:

> > >
>
> No po tym co ja dziś wczoraj widzialem na rankedach to od razu jak będzie można
zmienić
> region uciekam na west.
i dalej będziesz miał tak samo. Chyba, że +1500 elo


wydaje ci sie. mam 1590 i jest tu pelno debili. gralem z kumplem na 900 elo i zadna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:21, Yawei napisał:

Yorick nadal jest beznadziejnym championem. Jest przydatny tylko gdy ma sie nafeedowane
carry i sie je zultuje. Tak to po laning phase nie robi w teamfightach kompletnie nic...


Orianna w twoim wykonaniu też nic nie robi, ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:21, Yawei napisał:

Yorick nadal jest beznadziejnym championem. Jest przydatny tylko gdy ma sie nafeedowane
carry i sie je zultuje. Tak to po laning phase nie robi w teamfightach kompletnie nic...


Trololol, sam gry wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:21, Yawei napisał:

Yorick nadal jest beznadziejnym championem. Jest przydatny tylko gdy ma sie nafeedowane
carry i sie je zultuje. Tak to po laning phase nie robi w teamfightach kompletnie nic...

Jak się na topie sfarmi to robi rozpierduchę, a o to nietrudno bo jest chyba najbardziej op champem na solo top jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować