Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2011 o 00:54, Kryhuu napisał:

> Yorick nadal jest beznadziejnym championem. Jest przydatny tylko gdy ma sie nafeedowane

> carry i sie je zultuje. Tak to po laning phase nie robi w teamfightach kompletnie
nic...
Jak się na topie sfarmi to robi rozpierduchę, a o to nietrudno bo jest chyba najbardziej
op champem na solo top jaki jest.


No wiesz, sęk w tym że on jest strasznie łatwy, taka nidalee dla przykładu robiłaby z nim co by chciała, z tym że ona już wymaga ogarnięcia. Trudność w opanowaniu Yoricka określiłbym coś między morde a garenem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 23:36, Wielki_Bubba napisał:

> Yorick nadal jest beznadziejnym championem. Jest przydatny tylko gdy ma sie nafeedowane

> carry i sie je zultuje. Tak to po laning phase nie robi w teamfightach kompletnie
nic...

Orianna w twoim wykonaniu też nic nie robi, ha ha ha.

Robi ; o.Tylko kille mi kradli. 2/0/18 :P.


@yorick
sfarmi sie, i i tak nic nie robi. jest zbyt nijaki w skillach (oprocz ulti)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 02:51, Grodhar napisał:

No wiesz, sęk w tym że on jest strasznie łatwy, taka nidalee dla przykładu robiłaby z
nim co by chciała, z tym że ona już wymaga ogarnięcia. Trudność w opanowaniu Yoricka
określiłbym coś między morde a garenem :P

No tak, Nidalee to mój main, mam nią 35 winów na plus na rankedach, a teraz dowiaduje się, że nie umiem nią grać bo nie potrafię rozjechać Yoricka. Tzn wszystko da radę, bo zazwyczaj udaje mi się nie paść i trzymać 15-20cs więcej, ale zawsze na tak maksymalnej krawędzi, że bardzo często ratuje mnie to, że ich jungler akurat jest na drugim końcu mapy. Przecież to gówno już na 5lvlu zaczyna burstować za 40% hp nawet nie podchodząc do Ciebie, a dorzucając do tego brak CD... Nie nadążam z healem.

@Yawei
A może i masz rację, wczoraj mój j4 zgarnął totalnie w pipe na topie z nim, ale mimo tego na większych teamfightach ciężko było go odczuć. Imo jest mniej więcej tak przydatny jak Shaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 10:51, Daronn_Darker napisał:

Widział już ktoś Jungler-Leone w akcji? Jak ona się sprawdza?

Ja gram nią z dżungli. Generalnie jest strasznie wolna, praktycznie nie idzie nią zrobić lizarda za pierwszym podejściem, schodzi sporo potków, ale ma za to grube ganki. Jeżeli miałbyś siedzieć cały czas w lesie to nie ma sensu jej pickować, bo będziesz totalnie outfarmed i nie będzie z Ciebie żadnego pożytku dla drużyny, jeżeli natomiast masz zamiar sporo gankować już na niskich lvlach to ta postać mocno błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 10:22, NdysH napisał:

http://eune.leagueoflegends.com/news/new-champion-approaches-wukong-monkey-king


Podoba mi się ale czy kupić.. A co mi tam IP Boost jest to się wyfarmi.

Fajne Lore ma ten Wukong...następny od Wuju, z Masterem Yi jako nauczycielem :). I fakt, z tym Ip boostem prawie każdy zdąży na niego uzbierać.

BTW, mam nową zajawkę-jungle Trundle. Jungluje szybko, gankuje sprawnie, potrafi osłabiać przeciwników i fajnie się gra. Szkoda że ludziska tak szybko zapomnieli o tym championie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 10:59, KofeinowyPablo napisał:

BTW, mam nową zajawkę-jungle Trundle. Jungluje szybko, gankuje sprawnie, potrafi osłabiać
przeciwników i fajnie się gra. Szkoda że ludziska tak szybko zapomnieli o tym championie.


A że to ulubiony jungler Stonewalla, który jest bukiem junglerów i twórcą matematycznej tierlisty, to już nikt nie pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 10:59, KofeinowyPablo napisał:

BTW, mam nową zajawkę-jungle Trundle. Jungluje szybko, gankuje sprawnie, potrafi osłabiać
przeciwników i fajnie się gra. Szkoda że ludziska tak szybko zapomnieli o tym championie.


Zapomnieli bo nie ma ganków z kategorii odpal i zapomnij jak Nocturne czy Warwick ;P Ale o tym że to chyba jedyny jungler w grze zdolny, jeśli dojdzie co do czego, zeżreć w całości Udyra czy Nunu, to mało kto wie (ach to Q u Trundle''a, po prostu piękny skill do zjadania zbyt upierdliwych counter junglerów) ^^

@ Ostrowiak
Akurat Stonewall jest odległy od bycia bogiem junglerów i w swoim czasie mówił że sporą część zmian konsultował z TheOddOne i Saintviciousem...więc ta ironia imho nie na miejscu zwłaszcza że do jego tierlisty i doświadczenia w tym aspekcie LoL-a rzeczywiście ciężko się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 11:06, Ostrowiak napisał:

A że to ulubiony jungler Stonewalla, który jest bukiem junglerów i twórcą matematycznej
tierlisty, to już nikt nie pamięta?

No tutaj zwracam honor, ale chodziło mi raczej o normalnych ludzi, nie masterów którzy na jungli zjedli zęby. Ja go nie widziałem już od dawna (chyba że sam gram :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:08, ziptofaf napisał:

Akurat Stonewall jest odległy od bycia bogiem junglerów i w swoim czasie mówił
że sporą część zmian konsultował z TheOddOne i Saintviciousem...więc ta
ironia imho nie na miejscu zwłaszcza że do jego tierlisty i doświadczenia w tym aspekcie
LoL-a rzeczywiście ciężko się przyczepić.


Jaka ironia? Ja Stonewalla uważam za buka junglerów, a co mnie obchodzi czy się konsultuje z kimś czy nie.

Zna się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:13, Ostrowiak napisał:

Jaka ironia? Ja Stonewalla uważam za buka junglerów, a co mnie obchodzi czy się konsultuje
z kimś czy nie.

A to wybacz, ton twojego posta wydał mi się ździebko ironiczny.

Dnia 22.07.2011 o 11:13, Ostrowiak napisał:

Zna się bardziej.

A to już nieprawda, TheOddOne jest lepszym i szybszym junglerem od niego, widać to tak po buildach jakie obaj robią i czystych umiejętnościach - że przypomnę tylko build dla Olafa gdzie Stonewall maksował W, TheOddOne Q i był o jakieś 20 sekund szybszy (a wbrew pozorom 20 sekund to sporo, mieć 4 level przed ludźmi na solo lane''ach zawsze warto ;)). Choć nie powiem, Stonewall jest jednym z najlepszych junglerów i ciężko mu odmówić umiejętności w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:18, ziptofaf napisał:

> Jaka ironia? Ja Stonewalla uważam za buka junglerów, a co mnie obchodzi czy się
konsultuje
> z kimś czy nie.
A to wybacz, ton twojego posta wydał mi się ździebko ironiczny.
> Zna się bardziej.
A to już nieprawda, TheOddOne jest lepszym i szybszym junglerem od niego, widać to tak
po buildach jakie obaj robią i czystych umiejętnościach - że przypomnę tylko build dla
Olafa gdzie Stonewall maksował W, TheOddOne Q i był o jakieś 20 sekund szybszy (a wbrew
pozorom 20 sekund to sporo, mieć 4 level przed ludźmi na solo lane''ach zawsze warto
;)). Choć nie powiem, Stonewall jest jednym z najlepszych junglerów i ciężko mu odmówić
umiejętności w tym zakresie.


a najfajniej skonczyc jungle 20 sekund pozniej maksujac E i niszczyc ich true dmgiem. szkoda ze znerfili olafa. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że TheOddOne nie kryje tego iż ukradł jak to sam wyraził jungle route od StoneWalla, więc StoneWall jest niestety lepszy ponieważ sam tworzy taktyki, natomiast TheOddOne opiera się na innych nie wnosząc nowej jakości. Dowód http://www.solomid.net/guides.php?g=809 6 minuta pierwszy filmik. Mimo to jest naprawdę szybki, ale jako o najlepszym o nim nie powiem. Oboje dysponują tym samym poziomem, czekamy na nowego mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że u nich większą różnicą jest praktyka, gdzie stonewall gra na 1500 elo, a TheOddOne czy Saintvicious grają jako junglerzy w najlepszych teamach na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jestem tu świeży. Leona junglować może, ale w zasadzie ta jej farma w drzewkach wyglada podobnie do junglowania veigarem. Ale jak już przez to przebrnie, to zapodaje monster gankiem. Ogólnie całkiem przydatna postać w teamie, dużo CC lecz na żadnym lane nie ma dla niej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować