Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2011 o 11:59, SiDi napisał:

Pro gra z wczoraj
http://www.megaupload.com/?d=JNUGCWYR
wróg to 1750-1900k. Trochę dwóch od nas nie nadążało, ale late należał do nas. Trist
ze swoim zasięgiem na 18 poziomie jest niszczycielska. A co do junglerów to OddOne >
Stonewall.


Ładny meczyk. Szkoda że to tylko normal ^_^ Co prawda wasz Morde na topie dziwne rzeczy robił (Amumu po prostu przychodził i go gankował, coś warda nie było ;P) ale poza tym świetnie rozegrana przez was gra, zwłaszcza perfekcyjne wyczucie czasu na spawn drugiego barona, byliście przy nim już na kilka sekund przed jego pojawieniem się.

No i zaskoczył mnie fakt że jakoś nikt tej twojej Tristany nie bił za to ty mogłeś w pewnym momencie sobie spokojnie ukatrupić uciekającego Amumu i nikt ci nie przeszkadzał ;P Brakowało też trochę wardów w late game, chyba tylko obok barona były...choć z doświadczenia mogę powiedzieć że to i tak nieźle, znam ludzi którzy nawet tego nie zamierzają wardować, niezależnie od ELO ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:59, SiDi napisał:

Pro gra z wczoraj
http://www.megaupload.com/?d=JNUGCWYR
wróg to 1750-1900k. Trochę dwóch od nas nie nadążało, ale late należał do nas. Trist
ze swoim zasięgiem na 18 poziomie jest niszczycielska. A co do junglerów to OddOne >
Stonewall.


Co ty chcesz, nie tak łatwo ze zwykłych normali przerzucić się na premade koło 1800:P Ale całą grę staty lepsze niż enemy janna miałem:) Co prawda zjebałem raz z ulti jak chciałem ammu ratować i przerwać ulti mf, ale mimo to pierwszy raz padłem dopiero w 35. Nawet pro miss flash przez ścianę jeden zaliczyłem! Swoją drogą strasznie mi się gra branda podobała.

Edit: Ważne, że seria po podziale utrzymana. Już 9/1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:59, SiDi napisał:

Pro gra z wczoraj
http://www.megaupload.com/?d=JNUGCWYR
wróg to 1750-1900k. Trochę dwóch od nas nie nadążało, ale late należał do nas. Trist
ze swoim zasięgiem na 18 poziomie jest niszczycielska. A co do junglerów to OddOne >
Stonewall.

Bardzo fajnie rozegrany mecz :) Najbardziej podobała mi się kultura gry. Very GG, fajnie się oglądało.
btw z tym elo przeciwników to trochę przesadziłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 14:08, Mange napisał:


btw z tym elo przeciwników to trochę przesadziłeś :)


Właśnie nie, bo sam Nightdew mi powiedział o Amumu, że był 1900, a Taric 1800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 14:08, Mange napisał:

Bardzo fajnie rozegrany mecz :) Najbardziej podobała mi się kultura gry. Very GG, fajnie
się oglądało.
btw z tym elo przeciwników to trochę przesadziłeś :)


Ammu miał chyba 1980, a taric 1840 z tego co pamiętam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 14:24, SiDi napisał:

>
> btw z tym elo przeciwników to trochę przesadziłeś :)

Właśnie nie, bo sam Nightdew mi powiedział o Amumu, że był 1900, a Taric 1800.

Dziwne bo ja sprawdziłem elo i jedna osoba przekroczyła 1800, kolejna 17XX jeszcze inna unranked :) No ale nieważne,ważne, że Buba przekonał mnie do Branda :) Już po pierwszej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 14:45, Mange napisał:

> Właśnie nie, bo sam Nightdew mi powiedział o Amumu, że był 1900, a Taric 1800.
Dziwne bo ja sprawdziłem elo i jedna osoba przekroczyła 1800, kolejna 17XX jeszcze inna
unranked :) No ale nieważne,ważne, że Buba przekonał mnie do Branda :) Już po pierwszej
grze

Masz rację, przesadziłem o 100. Co do branda to op tf wydaje się przy nim taki usless...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 15:05, Noma napisał:

Kiedy ma wyjść Wukong?


z s2 zapewne. wymyslili sobie znowu op champa, tak samo jak bylo z xinem na s1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak świetna passa, na cztery dzisiejsze gry 5 leaverów u mnie w teamie. I wszyscy wychodzili w ciągu pierwszych 5 minut.

Wczoraj podobnie, tylko że w przeciwnym teamie naprawdę słabi gracze się trafiali, to jakoś udawało się wyciągnąć grę do wyrównanej 40-50 minutowej gry (zazwyczaj wygranej).

Wakacje <3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 15:06, wiader napisał:

>Ciach....


Raczej nowe hero będzie, za tydzień, spotlight w wtorek/środę ;p
A wątpię żeby do środy zrobili nowy sezon ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 14:44, Nightdew napisał:


> Bardzo fajnie rozegrany mecz :) Najbardziej podobała mi się kultura gry. Very GG,
fajnie
> się oglądało.
> btw z tym elo przeciwników to trochę przesadziłeś :)

Ammu miał chyba 1980, a taric 1840 z tego co pamiętam;)


A ja mam 800 i (aż się prosi wstawić brzydkie słowo :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 10-15 minut (?) miałem ping rzędu 200, gdzie normalnie mam 45 :P Last hitować zacząłem dopiero jak zfixowałem ping, za dużo badziewia w tle miałem. No i żadnego ganku na tope też nie zaplanowaliśmy, a taric mnie po 10tej minucie pchał aż się o to prosiło.

Dziś możemy zagrać to jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 15:05, Noma napisał:

Kiedy ma wyjść Wukong?

Skończyły się większe problemy Riotu, to pewnie wrócą do starego trybu "Nowy-champ-co-dwa-tygodnie". Czyli we wtorek spotlight+champ na US, w środę na EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektórym nie wyświetla statystyk z meczy rankingowych? I nie gadać mi tu, że taka osoba nie gra, bo te osoby match history mają gry rankingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 16:40, Ecko09 napisał:

Czemu niektórym nie wyświetla statystyk z meczy rankingowych? I nie gadać mi tu, że taka
osoba nie gra, bo te osoby match history mają gry rankingowe.


Bo są unranked. Tylko oni znają swoje elo. Chyba, że masz ich we friendach, to widać winy i lose, ale elo nadal nie widać, jeśli mają poniżej 1250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 16:40, Ecko09 napisał:

Czemu niektórym nie wyświetla statystyk z meczy rankingowych? I nie gadać mi tu, że taka
osoba nie gra, bo te osoby match history mają gry rankingowe.


A wiesz że to jest dobre pytanie? ^_^ Wydaje mi się że nie wyświetla osób które są unranked i nie masz ich wśród friendów ale zapewne odpowiedź jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 16:17, KofeinowyPablo napisał:

Czyli we wtorek spotlight+champ na US, w środę na EU.


Na którym EU?!

Du, du, dum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakie runy byłby najlepsze dla Rammusa(który nie ma zamiaru zabierać się za jungle)? Bo tak patrzę po rożnych buildach i tylko quintessence(of fortitude, +26 health) się zawsze powtarzają.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować