Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2011 o 17:05, Nephren-Ka napisał:

Hmm, jakie runy byłby najlepsze dla Rammusa(który nie ma zamiaru zabierać się za jungle)?
Bo tak patrzę po rożnych buildach i tylko quintessence(of fortitude, +26 health) się
zawsze powtarzają.:>


Rammus jungla-afe raczej nie ma sensu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 17:12, sirufok napisał:

Rammus jungla-afe raczej nie ma sensu;)


Primo, pisz do mnie po ludzku, bo ja mało w to gram(i jestem za stary), więc nie mam pojęcia co to znaczy ''afe''(tak, wiem że jestem noobem przyznając się do tego).:>
Secundo, specjalnie podkreśliłem że nie chcę junglować, żeby uniknąć o to pytań(a są bulidy Rammusa na jungle).
Tertio - dalej nie wiem, jakie runy będą najlepsze.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 17:05, Nephren-Ka napisał:

Hmm, jakie runy byłby najlepsze dla Rammusa(który nie ma zamiaru zabierać się za jungle)?
Bo tak patrzę po rożnych buildach i tylko quintessence(of fortitude, +26 health) się
zawsze powtarzają.:>


W praktyce to warto nim iść tylko do dżungli bo nie ma na niego miejsca nigdzie indziej - to nie postać na solo top (gdzie siedzi mocny fighter typu Morde, Irelia, Jarvan którzy by twojego Rammusa zjedli), mid (gdzie czeka cię Malzahar czy inna Annie którym nic nie zrobisz a oni cię zjadą z dystansu ^_^) ani tym bardziej duo lane (gdzie najczęściej siedzą supporty z carry). I pakowanie się Rammusem na któryś z ww. lane'ów skończy się epic failem i reportami od reszty teamu, zwłaszcza w rankedach ;)

Jeśli już jednak się upierasz na lane to proponowałbym niebieskie runy pod MR per level, quinty w sumie jakie chcesz (flat hp jest w porządku), żółte obowiązkowo pod dodge, czerwone albo pod armor albo armor penetration (ta odrobina dps-u więcej nigdy nikomu nie zaszkodziła a Rammus dostaje AD z armora więc warto to wykorzystać). Takie same runy działałyby też pod dżunglę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jungla-afe - nie lubiący jungli;)
Podtrzymuję swoje zdanie co do lane rammusa, ale jak bardzo chcesz to kolega wyżej podał Ci dość dobry zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 16:11, luzac napisał:

> /ciach/


Bo ludzie nie potrafili czytać z zrozumieniem :p, było wyraźnie napisane że tydzień przed będzie mail z info o splicie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 20:28, wiader napisał:

woah, wbilem te zasrane 1600 elo. na razie odpoczynek od rankedow.


To nic przy Q z amumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 17:56, Nephren-Ka napisał:

> Rammus jungla-afe raczej nie ma sensu;)

Primo, pisz do mnie po ludzku, bo ja mało w to gram(i jestem za stary), więc nie mam
pojęcia co to znaczy ''afe''


Małym dzieciom się czasem mówi a fe, jak coś podnoszą z podłogi, albo psom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 18:01, ziptofaf napisał:

W praktyce to warto nim iść tylko do dżungli bo nie ma na niego miejsca nigdzie indziej
- to nie postać na solo top (gdzie siedzi mocny fighter typu Morde, Irelia, Jarvan którzy
by twojego Rammusa zjedli), mid (gdzie czeka cię Malzahar czy inna Annie którym nic nie
zrobisz a oni cię zjadą z dystansu ^_^) ani tym bardziej duo lane (gdzie najczęściej
siedzą supporty z carry). I pakowanie się Rammusem na któryś z ww. lane''ów skończy się
epic failem i reportami od reszty teamu, zwłaszcza w rankedach ;)


Na 25 lvl ciężko grac rankedy(za które ogólnie nie mam totalnie zamiaru się zabierać, dopóki nie nauczę się przyzwoicie grać, a to nigdy nie nastąpi raczej).:P Na granie ''żółwiem'' na mówił mnie kolega, który nim jakieś 600 spotkań rozegrał(zdarzyło się parę raz popatrzeć) i całkiem fajnie się nim gra(własnie na duo lane). Ale ja gram w większości z amatorami, którzy bawią niemal tylko w zwykłe mecze(i tam Rammus wystarcza).:>

Dnia 22.07.2011 o 18:01, ziptofaf napisał:

Jeśli już jednak się upierasz na lane to proponowałbym niebieskie runy pod MR per level,
quinty w sumie jakie chcesz (flat hp jest w porządku), żółte obowiązkowo pod dodge, czerwone
albo pod armor albo armor penetration (ta odrobina dps-u więcej nigdy nikomu nie zaszkodziła
a Rammus dostaje AD z armora więc warto to wykorzystać). Takie same runy działałyby też
pod dżunglę.


O, i właśnie o takie coś mi chodziło, dzięki.:)

@sirufok - dzięki za wyjaśnienie.:>

@Budo - do mnie tak nigdy nikt nie mówił(nie musiał), to nie wiedziałem.:P

Btw - nie wiem czemu, ale im więcej Polaków spotykam(po podziale), to poziom trolingu i chamstwa strasznie rośnie. Jak zwykle...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 22:35, Nephren-Ka napisał:

Btw - nie wiem czemu, ale im więcej Polaków spotykam(po podziale), to poziom trolingu
i chamstwa strasznie rośnie. Jak zwykle...:/


Znajdź sobie jakichś znajomych do robienia premade. Po splicie, na east''ie są ez winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 22:48, Wielki_Bubba napisał:

> Btw - nie wiem czemu, ale im więcej Polaków spotykam(po podziale), to poziom trolingu

> i chamstwa strasznie rośnie. Jak zwykle...:/

Znajdź sobie jakichś znajomych do robienia premade. Po splicie, na east''ie są ez winy.


chyba zadnego meczu dzis nie przegralismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Potrzebowałem jakiegoś tanka nowego i kupiłem sobie w ciemno Shena i jest fajny :)
Tylko muszę ulti ogarnąć, ale od dawna gram piratem, więc do lukania na mapę i paski życia cały czas jestem przyzwyczajony ;]
btw z czym startować? Jako opcje mam doran''s shield i regrowth pendant + pot (regrowht potem pójdzie w fona, ew. warmoga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 23:23, Budo napisał:

btw z czym startować? Jako opcje mam doran''s shield i regrowth pendant + pot (regrowht
potem pójdzie w fona, ew. warmoga).

Na Twoim miejscu brałbym Pendant + Pot. Nie dość, że pozwoli Ci zaoszczędzić trochę kasy to i na lajnie powinieneś się dłużej utrzymać z potionem pod ręka co oznacza jeszcze więcej kasy, a to z kolei daje możliwość szybszego przeistoczenia się w tanka z pełnym rynsztunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 23:23, Budo napisał:

btw z czym startować? Jako opcje mam doran''s shield i regrowth pendant + pot (regrowht
potem pójdzie w fona, ew. warmoga).

Zależy. Jak dżungla to cloth armor, jak top to a) doran shield jak lejnujesz przeciwko mocnemu AD b) regrowth pendant jak przeciwko czemuś co wsadza mixed dmg. Duo nie rozpatrzam bo to bez sensu, ale pewnie też shield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 08:54, Budo napisał:


Shen na solo to trochę ryzyko, bo zrobisz teleport i wieża może paść szybko, jak przeciwnik
pcha. No, ale poza tym to daje radę.


Dlatego też shen powinien brać (o ile idzie na solo) teleport + inny summoner''s spell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko ja mam farta czy rzeczywiście poziom po splicie się znacząco obniżył (nie powiem, nie uważam tego za wadę, szybciej IP lecą)? Bo mam spore problemy z przegraniem meczu nawet grając solo i mnie to "nieco" zaskakuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować