Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 09:28, ziptofaf napisał:

Czy to tylko ja mam farta czy rzeczywiście poziom po splicie się znacząco obniżył (nie
powiem, nie uważam tego za wadę, szybciej IP lecą)? Bo mam spore problemy z przegraniem
meczu nawet grając solo i mnie to "nieco" zaskakuje ;P


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=15048
Końcówka posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 09:28, ziptofaf napisał:

Czy to tylko ja mam farta czy rzeczywiście poziom po splicie się znacząco obniżył (nie
powiem, nie uważam tego za wadę, szybciej IP lecą)? Bo mam spore problemy z przegraniem
meczu nawet grając solo i mnie to "nieco" zaskakuje ;P


teraz jest pelno debili. PELNO. na 1600. jak sie zrobi 5man premade (z normalnymi graczami) to sie niszczy wszystko. dowod? -> moje match history.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako, że grałem z holandii wrzuciło mnie na zachód.. różnica taka, że na normalach grają trolle nieziemskie, a na rankedach przeważnie jest one side match...
dziwnie sie zrobiło jakoś, poziom duuuużo niższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 10:48, Onybic napisał:

jako, że grałem z holandii wrzuciło mnie na zachód.. różnica taka, że na normalach grają
trolle nieziemskie, a na rankedach przeważnie jest one side match...
dziwnie sie zrobiło jakoś, poziom duuuużo niższy


Na zachodzie poziom niższy, na wschodzie poziom niższy...na US się ogarnięci gracze przenieśli? :D Albo SEA gdzie mają Ashe za 9600 IP? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 11:01, SiDi napisał:

Ogólnie fajne te filmiki wszystkie :D


Ano :)

Jeśli chodzi o poziom east.. poziom jak poziom, ale zauważyłem, że jest mnie rage''u i trolli- od początku splitu zaraportowałem tylko dwie osoby, jedną za afk i jedną za offensive language, co jest niezłym wynikiem- generalnie jest większa kultura to też się liczy :)

kolejne newsy- Soraka dostanie jakiś update, coś jak Kayle, tylko nie wiem na ile jej skille pozmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poziom to jest naprawdę całkiem nieźle ostatnio mam szczęście bądź pecha trafiać na naprawdę ogarniętych ludzi, ale ciekawi mnie jak tam na west stoi sprawa z niemcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 11:28, DarkWolf_PL napisał:

Jeśli chodzi o poziom to jest naprawdę całkiem nieźle ostatnio mam szczęście bądź pecha
trafiać na naprawdę ogarniętych ludzi, ale ciekawi mnie jak tam na west stoi sprawa z
niemcami


Nie wiem co chcesz od Niemców. Oni są chyba jednymi z lepszych graczy w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 11:28, DarkWolf_PL napisał:

Jeśli chodzi o poziom to jest naprawdę całkiem nieźle ostatnio mam szczęście bądź pecha
trafiać na naprawdę ogarniętych ludzi, ale ciekawi mnie jak tam na west stoi sprawa z
niemcami


a niemcy spokojnie, czasem któryś coś po niemiecku powie, ale ogólnie to kultura gry jest dużo większa niż przed splitem.

@Ziptofaf

możliwe, jak grałem na us moim 20+lvl charem to poziom był o nieby wyższy niż na west grając 30tym lvlem z 20+ winami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 11:37, SiDi napisał:

Nie wiem co chcesz od Niemców. Oni są chyba jednymi z lepszych graczy w tej grze.


Ale niestety do złudzenia przypominają w gameplayu Polaków - komunikacja w swoim języku, wyzywanie wszystkich jak leci, RRRAAAAGE...Jakoś się nie dziwię że sporo osób nie lubi i nas, i ich ;) Bo smutna prawda jest taka że o ile większość osób chociaż próbuje się wyrażać po angielsku i skupić na grze to niestety później "pro" z PL w nicku budującymi AP Malphite''ów (autentyczna sytuacja z wczoraj...) czy Niemiec który ani słowa nie powie po angielsku, może poza "STFU" gdy ktoś zwróci mu uwagę że 5 osób jest mia a on siedzi we wrogiej dżungli to psuje reputację normalnym graczom.

@ Onybic
Akurat US to w ogóle inna kategoria, tam jak składasz full premade na normalu to masz 50% szans na trafienie na Koreańców z 1.7k elo wzwyż którzy nie odpuszczą ci do ostatniej minuty gry, a jeśli będzie trzeba to potrafią gołego Nexusa przez 15 minut bronić i jednocześnie backdoorować ;P...A 1.7k elo US to, śmiem twierdzić, z 2k EU (mówię o solo queue, w arranged to EU ma obecnie więcej teamów i większą konkurencję) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trolli jest mniej ale gdy dla jaj z 3 kumplami fast lock robiliśmy i 5 koleś o dziwo też wziął randomowego locka poszliśmy wszyscy na mida, a przeciwny team co ? Też wszyscy poszli na mida i Troll match :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ci debile z riotu właśnie znerfili kayle ? Wszystkie base staty zmniejszone, w zamian mając większy haste na W i szybszy bolt na Q. Od kiedy kayle była tak op, żeby ją nerfić ? Dekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 11:50, ziptofaf napisał:


@ Onybic
Akurat US to w ogóle inna kategoria, tam jak składasz full premade na normalu to masz
50% szans na trafienie na Koreańców z 1.7k elo wzwyż którzy nie odpuszczą ci do ostatniej
minuty gry, a jeśli będzie trzeba to potrafią gołego Nexusa przez 15 minut bronić i jednocześnie
backdoorować ;P...A 1.7k elo US to, śmiem twierdzić, z 2k EU (mówię o solo queue, w arranged
to EU ma obecnie więcej teamów i większą konkurencję) :D


Widzieliśmy tą inną kategorię na Dreamhacku. Proszę cię, nie przesadzaj z tym poziomem na US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 12:52, loytar napisał:

Wlasnie o to chodzi. To jest ten nerf. Mogli zostawic pasywe w spokoju. To ona sprawiala ze kayle byla bardzo mocna w lategame oraz na pierwszych lvlach. Liczylem na jakies zmniejszenie manacostow heala itd, a nie nowa bezsensowna pasywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest kurna po tym splicie...Liderem jest ktoś kto gra rankeda pierwszy raz a na normalach ma z -50, banuje lux, sam pickuje ezreala, bierze heala, nei wie co to jest "ad" i "ap", strzela ulti w creepy nie zabierając im nawet połowy hp. Do tego oczywiśce nie słyszał o lasthitach. Dwa razy pod rząd gościa spotkaliśmy.

No, to się wyżaliłem. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować