Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2011 o 06:49, Pernia napisał:

a nie jest? w early albo kupujesz 6x philo stone, albo nie masz kasy


No to teraz już wiem czemu ciągle przegrywasz przez idiotów z teamu.

Co do nowej postaci to wydaje się dość mocna. No i ulti z podbiciem jest wydaje się fane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Annie - lekki, nieodczuwalny nerf, ale community dostało swoje.
Corki - mega norf, Q jedynie już będzie robiło dmg, a jeszcze kilka miesięcy temu oprócz blina miało jeszcze pokazywanie zestealthowanych. Aczkolwiek nadal będzie sensownym i mocnym carry, ale przez brak blinda nie będzie mógł już tak dobrze zabijać na duo bot lane.
Galio - fajny i sensowny buff, ludzie pewnie zaczną znowu nim grać.
Gp - still OP.
Jax - znowu trzeba brać ad runy, żeby nadrobić stratę bazowego dmgu, ale w gruncie rzeczy buff dla mid i late game, jak już ma się jakieś AD. Albo raczej rebuff, bo on to miał już wcześniej, tylko teraz mniejszy bazowy dmg.
Kayle - widać, że chcą ją zrobić na jakieś nuko-carry. Zwiększone ap ratio na Q i slow będzie bolało podczas lane''owania, ale teraz można ją harrasować, bo heal strasznie udupiony. Pasywa jest nerfem w stosunku do poprzedniej. Zmiany na E sensowne, będzie mogła łatwiej lasthitować. No a W, bezużyteczne, poza tym krótkim haste do fightów.
Orianna - slight nerf, niezauważalny.
Swain - dobry fix, łatwiej się leczyć z ulti :]
Trynda - nie mam pojęcia co z tego wyjdzie, może być OP, a może być taki sam jak teraz, tj. słaby.
TF i Panth - mocny nerf dla pantheona, a dla tf''a mniejszy, jako że panth wybiera albo bot albo top, to nie pogankuje sobie, a tf i tak jest na midzie, więc mu to ryba. Jednak nie pozwala na backdoor, podczas tego jak team trzyma przy baronie.
Udyr - to co mówiłem, fix na lanternie + turtle. Osłabienie jego laning phase, ale nadal mocny i taki sam w teamfightach.
Vayne - pr0 fix, szczególnie teraz jak z 3 champów co miały blinda zostały dwa słabe, tj. Teemo i Heimer.
Yorick - sensowny nerf, tylko, że ta postać nadal jest mocna na lane, a średnia w mid-late game.
Zhonya - buff kennena, morgany i fiddle, dla reszty to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to w dalszym ciągu jestem ciekaw dlaczego przy patchnołtsach co najmniej dwie-trzy osoby objaśniają każdą zmianę w ich własnym mniemaniu

dziwaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 11:48, Ostrowiak napisał:

ja to w dalszym ciągu jestem ciekaw dlaczego przy patchnołtsach co najmniej dwie-trzy
osoby objaśniają każdą zmianę w ich własnym mniemaniu

dziwaczne


Dostają wtedy +1 do szacunku na dzielnicy.

Co do nowego champa dla mnie must buy. Imba JUNGLER się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gangplank, Taric czy Xin Zhao? Wiem, że to różne champy, ale chciałbym się trochę zabezpieczyć przed trollami. A czemu Taric? Chodzi mi po głowie build z Lich bane, nie wiem, czy się sprawdzi, ale jeśli tak, to 1v1 byłby nie do zdarcia :P Radiance procuje Licha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 11:48, Ostrowiak napisał:

ja to w dalszym ciągu jestem ciekaw dlaczego przy patchnołtsach co najmniej dwie-trzy
osoby objaśniają każdą zmianę w ich własnym mniemaniu

dziwaczne


Bo inaczej byś ich nie zrozumiał, ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 11:56, Rajazan napisał:

Gangplank, Taric czy Xin Zhao? Wiem, że to różne champy, ale chciałbym się trochę zabezpieczyć
przed trollami. A czemu Taric? Chodzi mi po głowie build z Lich bane, nie wiem, czy się
sprawdzi, ale jeśli tak, to 1v1 byłby nie do zdarcia :P Radiance procuje Licha?



Zdefiniuj "zabezpieczyć przed trollami".

btw znowu Shen w rotacji, on jest teraz co chwilę Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 11:48, Ostrowiak napisał:

ja to w dalszym ciągu jestem ciekaw dlaczego przy patchnołtsach co najmniej dwie-trzy
osoby objaśniają każdą zmianę w ich własnym mniemaniu

dziwaczne


Ja się akurat ciszę, nie muszą oglądać krzywych mord w patchnotes. Tak jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 11:48, Ostrowiak napisał:

ja to w dalszym ciągu jestem ciekaw dlaczego przy patchnołtsach co najmniej dwie-trzy
osoby objaśniają każdą zmianę w ich własnym mniemaniu

dziwaczne

Bo zazwyczaj do tego sluzy forum, do wyrazania swojej opinii publicznie i dyskutowania. Jezeli nikt nic nie stwierdzi to nie znajac zdania tej osoby nie mozna podyskutowac. Wtedy zostaje tylko whinowanie na noobow i jakiej to sie gry nie mialo, ale takie posty to polowa i tak pewnie omija.

Wciaz twierdze ze Yorick w lategame jest totalnym shitem w porownaniu do takiej Irelii/Jarvana/Udyra. A wydaje mi sie ze oni przeboleja ten "omfg straszny laning phase ktory zostal do tego oslabiony teraz".


@Rajazan
procuje przy odpaleniu, ale jak chcesz sie bawic w zwiekszony dps na taricu to polecam zbudowac nashor tootha + hextech gunblade. Hextech daje ci slowa przez ktorego mozesz klepac z autoattackow na ulti odpalonym. I wiezyczki sie szybko zdejmuje calkiem.
Gangplank jest najmocniejsza postacia z wymienionych, taric to i tak tylko support, zawsze sie przyda. Xin jest najprostszy do opanowania mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 13:16, Grodhar napisał:

Wrzuci ktoś screena nowej Tempest janny?


Na takie dobra przyjdzie nam poczekać jeszcze parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 12:18, Budo napisał:

Zdefiniuj "zabezpieczyć przed trollami".


Chodzi mi o postać, która byłaby na tyle mocna, żeby gra 4+troll v 5 nie była z góry przegrana, jakiś pubstomper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 13:34, Rajazan napisał:

Chodzi mi o postać, która byłaby na tyle mocna, żeby gra 4+troll v 5 nie była z góry
przegrana, jakiś pubstomper.


Udyr, gp, orianna, malzahar, brand, nidalee. Aczkolwiek niektóre z tych postaci są dosyć skillowe, aczkolwiek da się wygrać dzięki temu nawet miejąc 2 trolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 13:49, Wielki_Bubba napisał:

Udyr, gp, orianna, malzahar, brand, nidalee. Aczkolwiek niektóre z tych postaci są dosyć
skillowe, aczkolwiek da się wygrać dzięki temu nawet miejąc 2 trolle.


Czyli GP, Udyra już mam i chyba znowu wróci do łask ;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 13:49, Wielki_Bubba napisał:

> Chodzi mi o postać, która byłaby na tyle mocna, żeby gra 4+troll v 5 nie była z
góry
> przegrana, jakiś pubstomper.

Udyr, gp, orianna, malzahar, brand, nidalee. Aczkolwiek niektóre z tych postaci są dosyć
skillowe, aczkolwiek da się wygrać dzięki temu nawet miejąc 2 trolle.

mysle ze jeszcze annie, tf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować