Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2011 o 10:57, DarkWolf_PL napisał:

Dobra wygrałem wukongiem 5 gier z rzędu, zdradzę swój build, na poczatek regrowth pedant
i potek na hp, buty (dodge, mercury) i philosopher stone na pierwszy powrót, następnie
bloodthrister, trinity force, atma implear, sunfie cape, frozen mellet. W pierwszej kolejności
wbijam 3 poziom E (2 poziom Q, 4 poziom W ), następnie do 5 Q, kończę E pozostaje do
18 wymaksować W


Osom, tydzień temu ludzie cieszyli się jak wygrali 5 gier z rzędu leoną, ale do dzisiaj chyba się przekonali, że jest badziewiasta. Nie rozumiesz, że szczęśliwe (bądź też nie) wygrywanie gier, gdy grasz daną postacią nie czyni jej OP?
No chyba, że robisz samemu rzeźnię 1v5, aczkolwiek kontem na 20 levelu robiłem coś takiego akali, a ona op nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 23:48, Yawei napisał:

> Dobra, kupiłem Karthusa, jakieś porady, sugestie, how to play i how to build.
Naucz sie trafiac z Q. Zacznij od sapphire crystala i 2 hp potow albo dorans ringa (co
preferujesz). Potem catalyst, jezeli do 15 minuty mozesz z niego zbudowac RoA zrob to,
jesli nie to Deathcap. W miedzyczasie zrob Tear of the goddess, nie musisz z niego robic
archangela, po prostu mana pool sie przydaje. Jesli nie zbudowales RoA to zbuduj banshees.
Void staff jesli przeciwnicy maja powyzej 90 MR. Jesli mniej to Abbysal Scepter. Rylai
jest fajnym itemem bo ulatwia trafianie bombek jak sie juz jedna walnelo.


Dzięki wielkie, czyli trening Q, iść bardziej w survival. Myślałem że on jest czystym AP, a tu widzę RoA, Abbysal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 11:46, necron1501 napisał:

> > Dobra, kupiłem Karthusa, jakieś porady, sugestie, how to play i how to build.

> Naucz sie trafiac z Q. Zacznij od sapphire crystala i 2 hp potow albo dorans ringa
(co
> preferujesz). Potem catalyst, jezeli do 15 minuty mozesz z niego zbudowac RoA zrob
to,
> jesli nie to Deathcap. W miedzyczasie zrob Tear of the goddess, nie musisz z niego
robic
> archangela, po prostu mana pool sie przydaje. Jesli nie zbudowales RoA to zbuduj
banshees.
> Void staff jesli przeciwnicy maja powyzej 90 MR. Jesli mniej to Abbysal Scepter.
Rylai
> jest fajnym itemem bo ulatwia trafianie bombek jak sie juz jedna walnelo.

Dzięki wielkie, czyli trening Q, iść bardziej w survival. Myślałem że on jest czystym
AP, a tu widzę RoA, Abbysal.


Bardzo dobzre sie sprawdza full ap ale wtedy musisz sie liczyc ze smieria w kazdym teamfighcie. po prost bedziesz musial czesto suicidowac dla dobra teamu.
taka sytuacja. Baron fight, zostales ty i ktos. Wbijasz z flasha na barona i robisz rzeznie, to moze ich powstrzymac ich od jego zrobienia, moze nawet kogos zabijesz ale zginiesz na pewno. Gdy budujesz troche survi graj bezpieczniej. Harrass z bombek i walle czesto zeby ich jakby "rozdzielic". Po prostu sa 2 drogi i powinienes wiedziec ktora sie lepiej sprawdzi w danej grze. Jesli maja taki tankowaty team typu irelia, udyr to bardziej sie oplaci full ap i tylko banshee defensywne bo i tak cie zrushuja a nie bedziesz mial dmgu. jesli sa bardziej squishy to mozesz zbudowac to RoA itd.

Abbysal Scepter jest itemem ktory (majac runy i sorce) do 100~ MR daje tyle samo penetracji co void staff a do tego daje aure i magic resisty, wtedy po prostu jest lepszy i sie go buduje. Warto o tym pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:33, Axuwax napisał:

Nom, jaką najlepiej kontrę na nią ???

Coś co nie padnie na jedno combo np. Singed czy Alistar (jako film instruktażowy polecę mecz z Dreamhacka gdzie Shushei grał Alistarem a Westrice Akali, zabijali się nawzajem ^^). Warto też pamiętać że różowy ward i oracle bardzo osłabiają Akali, grając junglerem nie raz ją tak wykańczałem w gankach bo nagle okazuje się że jednak już nie jest taka mocna bez swojego stealtha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:33, Axuwax napisał:

Nom, jaką najlepiej kontrę na nią ???


Zabic szybko, nie dać się jej wyfarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielicząc co opa własnie rozegrałem swoja pierwszą grę MK. Bardzo fajnie się grało 2/1/3 skończyło sie bo potem porzedłem afk niewidząc sensu dalszej gry, bo team był wyjątkowo uzdolniony. Mam nadzieję, że trafie na jakiś normalny team i zobacze na co stac Wukonga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 13:09, Mange napisał:

Nielicząc co opa własnie rozegrałem swoja pierwszą grę MK. Bardzo fajnie się grało 2/1/3
skończyło sie bo potem porzedłem afk niewidząc sensu dalszej gry, bo team był wyjątkowo
uzdolniony. Mam nadzieję, że trafie na jakiś normalny team i zobacze na co stac Wukonga
:)


Śmieszni są tacy ludzie co ty, co chodzą na afk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2011 o 13:11, Magok napisał:


Śmieszni są tacy ludzie co ty, co chodzą na afk.


A jaki jest sens grać gdy akali wygrywa mid 5:0. trynd zemną na lini robi bardzo szybko 0:3 i idzie w jungle zostawiając mi katarine z 2 lvl przewagi i dobrymi itemami ? Ach bym zapomiał początkowy wynik teamu to 10 : 0. Poprostu wole poczekać do końca w badzei niż biegać bez sensu u feedować nafeedowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 13:09, Mange napisał:

Nielicząc co opa własnie rozegrałem swoja pierwszą grę MK. Bardzo fajnie się grało 2/1/3
skończyło sie bo potem porzedłem afk niewidząc sensu dalszej gry, bo team był wyjątkowo
uzdolniony. Mam nadzieję, że trafie na jakiś normalny team i zobacze na co stac Wukonga
:)


To jak cię spotkam na tribunalu to od razu kliknę punish nawet nie sprawdzając nawet dokładnie co i jak, afk jakoś nigdy nie odpuszczam ^_^ Ja jakoś nigdy nie przerywałem gry, co najwyżej był surrender w 20, widziałem też sytuację gdzie wygraliśmy mimo 17 killi przewagi przeciwnika w early i mid game...Ale w 5v5 bo w 4v5 rzeczywiście by się już nie dało.

A Wukong...jest w porządku. I tyle. Nie op ale też nie useless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Jak masz normalny team to też wychodzisz w połowie gry i zaczynasz grać w Harrego Pottera. Jak to dobrze, ze wtedy dostałeś leave''a, a nie wygraną. ;]

A co do kontrowania Akali to dodam jeszcze Lee Sina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo gier za mną, to się wypowiem. Wukong jest dobry, nie jest useless, nie jest OP, ale sa napewno w tej kategorii lepsze picki od niego, chociażby Jarvan. Daje sporo frajdy, dobrze się nim gra na normalach, rankedy można próbować, ale tak jak mówię - są lepsze opcje. Osobiście składam Berserkery/Frozen Mallet/Tri Force/Black Cleaver/Bloodthristier ( fajny lifesteal jak się odpala ulti :D )/Atma bądź Bveil, zależy. Specjalnie szybko nie pada, zabija się wygodnie, nikt mi raczej nie ucieka. Pewnie da się go jakoś lepiej złożyć, ale póki co nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooooooooooooooooooooo!

Szkoda, że się nie da tego oglądać normalnie przez lagi :(
edit:
o, nie laguje, zawsze cieło strasznie co chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować