Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2011 o 04:53, Aku230 napisał:

powiem cos podobnego co powiedziałem w temacie tf2 gdy chcieli stworzyć temat osobny
do wymiany itemów, nawet teraz na kanale gram.pl nic sie nie dzieje, jeśli to jeszcze
bardziej rozdrobić to będą mniejsze szanse na złożenie teamu lub ludzie będą siedzieć
na obu kanałach co będzie bezsensowne.


W sumie to może i rację masz. Tylko jak ostatnio patrze to na kanale w LOLu siedzi ok 2-3 userów na raz. Może chociaż dodać do przypiętego posta info że coś takiego istnieje, zawsze będzie szansa na to że więcej ludzi będzie dołączać.

Dnia 31.07.2011 o 04:53, Aku230 napisał:

BTW, nawet jeśli złożycie sobie team to nie oczekujcie winów, ułatwi wam to życie, jeśli
nie idzie to surrender 20, 103 IP i kolejna ^^ Szkoda nerwów


Ja oczekuję tylko dobrej zabawy, winy same przyjdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 11:57, NdysH napisał:

Odezwał się ecko który po straceniu jednego turreta od razu surra daje..


Ja niedawno miałem grę z takimi chyba to były jakieś ruskie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 18:13, Dziam_dziam napisał:

A czy nie lepiej byłoby założyć Chatroom''a w LoL''u? Każdy z grama mógłby wbić i poczekać
na jakichś chętnych do gry.

W lolu jest utworzony odpowiedni chatroom zwie się niezwykle oryginalnie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu dałem sobie spokój z LoLem na pewien czas, później porobiły się kolejki i split... Ogólnie nie chciało mi się walczyć z systemem. Po splicie serwerów okazało się, że wylądowałem w Europie Zachodniej (grałem z Legnicy i być może kiedyś z Wrocławia, tych paru znajomych których mam w grze też grało z Dolnego Śląska), ponadto okazało się, że mój summoner ma lv 4 zamiast kilkunastego (tak, jestem newbie), a wraz ze spadkiem lv straciłem IPsy i championów (Veigar, Sona...).

O ile trafienie na EU West może mieć swoje plusy, to odcięcie od kolegów i utrata postępów summonera oraz championów są wyjątkowo niesympatyczne. Nie wiecie może czy nie zdarzało się to częściej (oprócz oczywistej masakry listy znajomych w grze)? Jak pomyślę, że trzeba się będzie dobijać do Riota i uprzejmie prosić żeby ruszyli palcem w mojej sprawie, to mi się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem "rozwiązał się sam". Naprawdę wstyd się przyznać, ale pomieszały mi się loginy. /facepalm
Chyba się starzeję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:10, luzac napisał:

Muszę podziękować Riotowi. Po splicie gra mi zbrzydła...

Przynajmniej możesz pograć, zamiast siedzieć pół dnia w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:56, luzac napisał:

Ale co to za gra, która mnie nie cieszy...

Tak zwany "syndrom przesytu" Zrób sobie tydzień przerwy, w tym czasie pograj w inne gry, a potem wróć jako syn marnotrawny w wywieszonym jęzorem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyt LoLem to ja już przechodziłem. MNIE SZLAG TRAFIA. Przed splitem przynajmniej miałem jakąś równowagę, piąłem się powolutku w górę, a jak przegrywałem to przynajmniej nie czułem niesmaku związanego z porażką, bo walka była zazwyczaj soczysta i zażarta. Teraz to śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować