Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2011 o 17:57, Ezio napisał:

Hejo ludzie! Nie siedźcie tak dupami w domach, wakacje są! Wróciłem po 2 tygodniowej
przerwie, patrzę mam odpowiedź na forum, nawet mi się nie chce sprawdzać :P
Ogólnie - co się stało przez te 2 tygodnie?..


Wczoraj był 24 godzinny strajk na kolei, a dzisiaj są mecze IEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 16:03, Dereel napisał:

Jak ktoś uczestniczył w becie polskiej wersji językowej LoLa, i zraportował kilka błędów,
to teraz dostanie Winged Hussara, nic specjalnego.

jakiś miesiąc temu go dostałem więc żadna nowość

streamy z gamescomu
http://tv.esl.eu/de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 17:57, Ezio napisał:

Hejo ludzie! Nie siedźcie tak dupami w domach, wakacje są! Wróciłem po 2 tygodniowej
przerwie, patrzę mam odpowiedź na forum, nawet mi się nie chce sprawdzać :P
Ogólnie - co się stało przez te 2 tygodnie?..


siedząc "dupom" w domu można trochę zarobić przynajmniej można i jakie zlecenie zrobić ale mniejsza z offtopem. nic nie stoi w miejscu i trzeba się bawić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 17:57, Ezio napisał:

Hejo ludzie! Nie siedźcie tak dupami w domach, wakacje są! Wróciłem po 2 tygodniowej
przerwie, patrzę mam odpowiedź na forum, nawet mi się nie chce sprawdzać :P
Ogólnie - co się stało przez te 2 tygodnie?..


Kto ma wakacje ten ma. Co się stało? Spadło sto milionów hektolitrów deszczu. A tak poza tym to wyszedł Skarner, był patch, a teraz jest gamescon, turniej doty 2 i lola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś w południe jak gadałem z ecko przyszło mi na myśl, że co to by było jakby shushei był komentatorem... Wiecie, jego genialny angielski z dziwnym akcentem. No jakbym wiedział. :D
I czy ja dobrze usłyszałem, że będzie spell "Promote", że będzie można w Dominionie zrobić supermega miniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 19:48, Markush napisał:

I czy ja dobrze usłyszałem, że będzie spell "Promote", że będzie można w Dominionie zrobić
supermega miniona?

Kiedyś też był ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 20:01, nightfaler napisał:

Kiedyś też był ;p

Właśnie widziałem kiedyś w jednym poradniku ten czar. Czemu go usunęli? Był tak bardzo OP, że nie dało się znerfić i usunęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 20:07, Markush napisał:

> Kiedyś też był ;p
Właśnie widziałem kiedyś w jednym poradniku ten czar. Czemu go usunęli? Był tak bardzo
OP, że nie dało się znerfić i usunęli?

Chyba chodzi o to, że można było się z teamem umówić że robimy mega pusha i wszyscy rzucają promote''a na miniony w jednej fali.


Raczej nie chodziło o sam czar, tylko o to, że w większej ilości ciężko było go skontrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magia randomów.
Trafiłem do drużyny gdzie był trzech carry (Vayne, Kog, Gang) Lux oraz ja, Taric. Kog oraz Vayne bez przerwy gryźli się z sobą, LeBlanc kosiła mid, a Vayne się na mnie zdenerwowała ponieważ jednego miniona przez przypadek zjadłem.
Lecz pomimo tego wygraliśmy bez większego problemu. Vayne się nażarła farmą, Gang zrobił swój dziwaczny build na Warmoga, Kog jakimś sposobem też sporo zjadł sobie. Walka wyglądała tak, że stunowałem tych którzy za bardzo się wysunęli i cała reszta zjadała go w sekundę bądź dwie.

Spodobał mi się Taric i oto pytanie: czy na dłuższą metę opłaca się go budować na AP/warder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 21:06, Przedlack napisał:

swój dziwaczny build na Warmoga,

dziwaczny? METAGOLEM, ZIOMEK. http://i.imgur.com/3mba5.png :D

swoja drogą dzięki za tamte rady co do Alistara i grania ogółem. w ogóle kocham tę postać, czuję się taki przydatny jak nią gram <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 21:06, Przedlack napisał:

Spodobał mi się Taric i oto pytanie: czy na dłuższą metę opłaca się go budować na AP/warder?


W solo tak, bo nigdy nie wiesz czy możesz polegać na swoim carry- z odrobiną ap możesz sam nieco obrażeń zadać, ja na przykład robię philo, hoga i morello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować