Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2011 o 10:01, Budo napisał:

> Talon mi nie odpowiadał a ten zapowiada się ciekawie.

Ta*
Ja bym chciał jakiegoś nowego fightera ^^

EPIC fail. Zapominałem dać linka


Tak to jest jak się korzysta z forum zaraz po pobudce. Sorry za spam :(

EDIT:
Dla mnie to brat EZa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AS dla karthusa, AP dla garena, Kennen pod AS, budowanie many na Ashe, do teego feedujesz w większości przypadków. I jeszcze narzekasz na team? Do tego w match history masz same postaci na mid, z wyjątkiem garena.

Tyle rad Ci ludzie dawali co budować dla kogo a ty dalej masz to gdzieś i kupujesz bezsensowne itemy.Jedna, ostatnia rada, kupuj to co jest recomended.


Swoją drogą, muszę się pożegnać z lolem na jakiś czas, dopóki nie uzbieram na nową kartę graficzną, zrypała się i nie da rady normalnie grać, same leavy mam przez to, już potem na co-opie grałem jak myślałem że naprawiłem, ale problem jest dalej i leży w hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 11:59, Axuwax napisał:

Mam takie pytanie.
Te itemy ze złotą obwódką wyjdą w 2 sezonie, czy są dostępne w inny sposób (dominium
... lvl)?


Itemy dla dominion.

Ale Lee Sin jest świetny do dżungli, może nie ekspresowy jungler, ale ganki ma genialne, no i w sumie dżungla jest prosta i bezpieczna. Chyba będzie moim ulubionym junglerem teraz, obok Trundla :)

Tylko jeszcze kwestia dobrania masteries, bo nie wiem czy 21/0/9, czy 0/21/9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 13:00, Mange napisał:

A żeby nie robić ot. Macie newsa http://esporteye.net/free-caitlyn-skin-pc-game


Tyle, że to będzie działać wyłącznie na platformie US. No i najpierw jakimś cudem trzeba by mieć amerykanckiego PC Gamera, np. od popularnego wujka z hameryki.

EDZIA
A jednak nie. Wcześniej mówiono, że będzie tylko dla US, ale jak się okazuje na EU też będzie można użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 13:11, sirufok napisał:

> A żeby nie robić ot. Macie newsa http://esporteye.net/free-caitlyn-skin-pc-game


Tyle, że to będzie działać wyłącznie na platformie US. No i najpierw jakimś cudem trzeba
by mieć amerykanckiego PC Gamera, np. od popularnego wujka z hameryki.

Jak czytałem niektóre posty na forum to pisali, ze w epikach (tych większych) są często zagraniczne magazyny. Więc jest szansa. No i może będzie działać na EU. Trzeba mieć nadzieję bo fajny skin ala Cod MW2 :)

EDIT Niektórzy grają na US wiec mogą skorzystać. Ziptofaf np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz muszę tylko PC Gamera skombinować, rodzinę w USA mam to może się uda. I znowu urządzę krzyżówkę z kodem skoro na EU też zadziała ;)

Ale mnie w tym newsie bardziej zainteresowało to:

The september 13 (november issue) pc gamer mag will feature dominion strategy (dominion having been released on september 8, with the culmination of a months-long lore cycle) and will also feature this code.

To już wiemy kiedy będzie Dominion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 14:53, ziptofaf napisał:

Ale mnie w tym newsie bardziej zainteresowało to:

The september 13 (november issue) pc gamer mag will feature dominion strategy (dominion
having been released on september 8
, with the culmination of a months-long lore cycle)
and will also feature this code.

To już wiemy kiedy będzie Dominion ;)


Nie jest to oficjalny komunikat, ale miejmy nadzieję, że tak będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kumpel mówił że 7 Dominion ma być ale 8 to czwartek, więc pewnie patch z postacią i z Dominion będzie właśnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:21, DarkWolf_PL napisał:

Coś późno sneak peek wyszedł, wątpię aby już w tym tygodniu dodali nowego champa

Wyjdzie pewnie z pachem rozpoczynającym sezon 2 i dominion (czwartek). Prawdopodobnie ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:33, Mange napisał:

> Coś późno sneak peek wyszedł, wątpię aby już w tym tygodniu dodali nowego champa

Wyjdzie pewnie z pachem rozpoczynającym sezon 2 i dominion (czwartek). Prawdopodobnie
ofc.


Będzie za 2 tygodnie w czwartek a nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 13:00, Mange napisał:

> Brat? ok...
O_o Thank you cpt obvious. Już Arande mnie poprawiła ale nie ma to jak nabić posta nie
? :)))
A żeby nie robić ot. Macie newsa http://esporteye.net/free-caitlyn-skin-pc-game


No w końcu coś ruszyło ale Kurka jaki fail :/ Trzeba będzie do empik megastore w warszawu wpaść oo ile nie będzie dało rady kupić tego skina w sklepie założę się że przez gazetę u nas będzie drożej niż przez sklep :P. W empiku są chore przeliczniki na zagraniczne gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować