Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2011 o 08:56, In_The_End napisał:

ps: Co jest z dominium? Gdzie się podział ten tryb gry? Zniknął mi... czyżby trzeba było
za niego płacić?


na razie tryb jest w fazie beta, po premierze bedzie za darmo ;p
włączają go co jakiś czas na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w League of Legends wszelkie płatności są dobrowolne i nie dają żadnej przewagi nad tymi którzy nie płacą. No może poza fajnymi skinami, które oślepiają przeciwników. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj paru bohaterów, wybierz tego kim ci się najlepiej gra i zbieraj IP, runy kupuj dopiero od 20 lvlu, a skókri to jak kto woli, ale promocja to najtańsza droga do ich nabycia (2 promocje a tydzień po 3 skórki), nie zrażaj się przegranymi, ucz się na błędach a szybko się wybijesz. Plus poradniki dla każdego champa
http://www.solomid.net/guides.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 12:40, SiDi napisał:

Wystarczy mieć trochę rozumu i pojęcia, że nie kille wygrywają, a przejmowanie punktów
;] 7:2 w moim przypadku.

Niestety randomy o tym nie wiedzą, 4 na jeden punkt fuck yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że Akali jest świetna na dominion. Przeważnie w tabeli 1/2 miejsce, do tego po 15 killi mało deadów no i najważniejsze wygrane mecze. Widać że w tym trybie tylko paru bohaterów będzie się prawidłowo sprawować. O 18 powininen być dominion włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Yoricka. Śmieszna postać, całkiem ciekawie się gra. Ktoś gra nim może, jakieś porady, preferowane przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na koniec sezonu tyle osób się na westa przeniosło, że już są kolejki w godzinach późno popołudniowych. Ciekawe jak na to Riot zareaguje bo gracze dali jasno do zrozumienia, że chcą grać na westcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominion rządzi, a Singed jeszcze bardziej ;)
Można denyować przeciwników bez dotykania ich, kille pod turretem to teraz bułka z masłem. Na 4 gry wygrałem trzy, wszystkie chemikiem. Rioterzy chyba będą mieli ciężko z balansem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 19:43, Mange napisał:

Kurcze na koniec sezonu tyle osób się na westa przeniosło, że już są kolejki w godzinach
późno popołudniowych. Ciekawe jak na to Riot zareaguje bo gracze dali jasno do zrozumienia,
że chcą grać na westcie.


Szczerze to nie Riotu wina, a graczy. Ja na ten przykład zostałem na EUNE i nie narzekam zbytnio, no może nieraz na długość kolejki na normal draft mode, ale tak to szybko znajduje gry (wyjątkiem może być rano, ale nie gram o tej porze to nie wiem jak jest, ale około 14 już normalnie). Według mnie Riot może zaproponować darmową przenośkę albo zniżyć cenę, ewentualnie olać to wychodząc z mojego pierwszego wniosku czyli winy graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie taki sobie ten dominion, z jednej strony fajne bo sporo akcji, z drugiej czuć, że ten tryb nie jest dobrze wyważony i część czempionów w ogóle traci tam rację bytu. Na plus jest to, że nie odczuwa się tam, że ktoś jest nafeedowany, ale to z kolei sprawia, że człowiek nieco mniej zwraca uwagę na to czy ginie, czy nie, i w ten sposób robi się z tego taka trochę chaotyczna sieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 21:39, Ecko09 napisał:

Jak się buduje Jaxa?


Dodge FTW.

Podstawą jest Ninja Tabi, Guinsoo''s Rageblade i Hextech Gunblade.

To jest podstawa dobrego Jaxa. Zapewnia niesamowite survi i przyzwoity dmg.

Można iść potem w dwie strony -> AD -> Trinity Force, Sword of the Divine, Banshee''s Veil
bądź -> AP -> SoftD, Czapka, Lich Bane

Ninja Tabi -> Bonus do dodge''a -> Unhitable.
Rageblade -> IDEALNIE stackuje się z ultą Jaxa.
Hextech -> Duży bonus do AD i AP, daje niesamowite survi.
Sword of the Divine -> Przykładam dużą uwagę do tego itemku bo zwiększa szybkość "rozkręcania" się Jaxa, dodatkowy armorpen, fajnie stackuje się z pasywem ulty.
Przykład -> Pierwszy hit + empower, drugi hit, trzeci+pasyw, czwarty SoftD.

Taka moja wizja Jaxa. Sprawdza się z reguły. Bardzo kosztownie ale zapewniam że efektownie. Jak jesteś "rozkręcony" to jesteś nie do zatrzymania. Rozwaliłem czterech ludzi po kolei mając połowę HP z trzema podstawowymi itemkami. Inny przykład -> Dwa Quadra kille w jednym meczu.

Runy -> Seale obowiązkowo dodge.
Arcyważna uwaga -> Zboostuj w masteriesach te oparte na Dodge. Są przydatne (Evasion i Nimbleness)

Coś jeszcze chcesz wiedzieć? Pytaj, postaram się udzielić odpowiedzi. Jestem ciekaw również konkurencyjnego buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 22:11, Zbicku napisał:

Można również zaznaczyć, że dobrym itemem dla Jaxa będzie Atma, ewentualnie Rylai, poza
tym wszystko gicio.


Dokładnie, też ciekawe itemy, które zwiększają przeżywalność Jaxa. Dopisujcie co wiecie, Ecko chce wiedzieć jak najwięcej ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz od zrushowania gunblade. Jesli idzie ci tragicznie lane to budujesz warmoga-> atmasa->gunblade (build dyrusa), czyli siedzisz i farmisz az nie bedziesz pozyteczny. Jak masz ciezki lane ale nie padasz mozesz zbudowac wriggles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować