Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../

O, dzięki :D Akurat chciałem się nauczyć grać Alistarem, a tak ze skinem to będzie od razu łatwiej. Bo, jak wiadomo, skin = skill ^^

Notabene, nie spodziewałem się że Dominion będzie aż tak odmienny od Summoner's Rift - żeby takie champy jak Twitch czy Evelynn były jak najbardziej viable i można było nimi coś ugrać... cóż, zachęca to do eksperymentowania, ja na razie z niezłymi sukcesami używam Riven tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 00:31, NdysH napisał:

Sam już skorzystałem ;)


Oczywiście działa to nie tylko na west, wystarczy zamienić fragment linka odpowiednio - https://eune.leagueoflegends.com/YouTube i też ładnie działa. :>

Kolejny champ do kolekcji, chociaż pewnie i tak go nie ruszę w najbliższym czasie. :P
Aktualnie z okazji darmowego tygodnia bawię się Xinem, sympatyczna postać, poza tym uczę się grać w zwarciu i już nie padam co chwila, więc uważam to za progres. ^^

A tak przy okazji Xina pozwoliłbym sobie zapytać o build, co prawda kieruję się jako tako wytycznymi z różnych stron, ale może ktoś ma jakieś własne pomysły. ;) (ostatnio zacząłem od Dorana, potem Phantom [acz jak teraz patrzę... to zapomniałem Zeala na niego zamienić XD], Stark, Black Cleaver, buty na AS, wrogi team był na ad raczej więc Thornmaila [Yi się zdziwił :>] i na koniec Guardian Angel, mam nadzieję, że nie zrobiłem tu nic głupiego :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 19:06, Madoc napisał:

Kupiłem Yoricka. Śmieszna postać, całkiem ciekawie się gra. Ktoś gra nim może, jakieś
porady, preferowane przedmioty?


Bierz solo top i pushuj. Innej opcji na tego champa nie widzę. Masz wygrać lane, a w teamfightach rzucać ulti na carry (o ile jest ogarnięty). Poza tym Yorick w zasadzie nie robi nic. Surv niby niezły, ale nic poza tym.
http://www.solomid.net/guides.php?g=1958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 21:39, Ecko09 napisał:

Jak się buduje Jaxa?


Dwie drogi.
Początkująca:
doran''s shield
ninja tabi
hextech gunblade
hextech gunblade
(hextech gunblade)
Banshee''s Veil
Guinsoo''s Rageblade
Atma''s Impaler

Zaawansowana
Doran''s Blade
Doran''s Blade
Doran''s Blade
Ninja Tabi
Hextech Gunblade
koniec gry
/ew. ninja trochę wcześniej/

nie rushować guinsoo nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 00:34, ziptofaf napisał:

Notabene, nie spodziewałem się że Dominion będzie aż tak odmienny od Summoner''s Rift
- żeby takie champy jak Twitch czy Evelynn były jak najbardziej viable i można było nimi
coś ugrać... cóż, zachęca to do eksperymentowania, ja na razie z niezłymi sukcesami używam
Riven tam ;)


Nie wspominając o tym, że w końcu mogę sobie biegać spokojnie Karmą, bo żaden ranged AD carry nie będzie mi podbierał minionów. Hue, hue, hue.

Ale ludzie i tak do dziś nie potrafią biegać na smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Aliego :) Kolekacja skinów się powiększa ^^ Riot oby więcej takich akcji. Dobrze myślał, przekupując nas w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2011 o 00:34, ziptofaf napisał:

Notabene, nie spodziewałem się że Dominion będzie aż tak odmienny od Summoner''s Rift
- żeby takie champy jak Twitch czy Evelynn były jak najbardziej viable i można było nimi
coś ugrać...

To tak normalnie Eve i Twitchem nie można nic ugrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:02, Madoc napisał:


> Notabene, nie spodziewałem się że Dominion będzie aż tak odmienny od Summoner''s
Rift
> - żeby takie champy jak Twitch czy Evelynn były jak najbardziej viable i można było
nimi
> coś ugrać...
To tak normalnie Eve i Twitchem nie można nic ugrać?

Eve można było jak miała stuna, wtedy dobry roaming i kosiła. Twitch teraz z dobrym roamingiem kosi, ale nie są to picki na poważne gry. Pro sobie mogą carrować twichtem gry, ale nie przeciętny gracz.

Budo
Ja niestety mogę pochwalić się tylko 3 killami na 1lvl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 02:03, Adjatha napisał:

A tak przy okazji Xina pozwoliłbym sobie zapytać o build, co prawda kieruję się jako
tako wytycznymi z różnych stron, ale może ktoś ma jakieś własne pomysły. ;) (ostatnio
zacząłem od Dorana, potem Phantom [acz jak teraz patrzę... to zapomniałem Zeala na niego
zamienić XD], Stark, Black Cleaver, buty na AS, wrogi team był na ad raczej więc Thornmaila
[Yi się zdziwił :>] i na koniec Guardian Angel, mam nadzieję, że nie zrobiłem tu nic
głupiego :P)


wszystko źle, nie kupuj NIC na attack speed, bo masz to pod W i Q i jest tego wystarczająco dużo. core build to po prostu metagolem, Mercury''s Treads, Warmog i Atma, (w kolejności boots of speed -> giant''s belt (ewentualnie kryształ + HoG, zawsze miło mieć więcej Golda i trochę HP) -> Atma -> kończysz Warmoga, w międzyczasie dokończ buty) później w zależności od potrzeb, np. Frozen Mallet, Randuin''s Omen, jak jesteś bogaty to triforce albo jakiś inny Infinity Edge. Xin musi być twardy, bo co ci po attack speed kiedy wbijesz, dostaniesz cc i padniesz w 3 sekundy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:07, Mange napisał:

Budo
Ja niestety mogę pochwalić się tylko 3 killami na 1lvl :(


Ja miałem double killa na pierwszym poziomie, i tak nieźle :)

btw jaki skill do alistara? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:16, rtyrtyrty napisał:

Fajny ten skill do Alistara, ciekawe jak w grze będzie się prezentował.

Skille ma te same XD :), a ten nowy skin prezentuje się bardzo fajnie. Zarówno na arcie jak i w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:22, kobe47 napisał:

> A tak przy okazji Xina pozwoliłbym sobie zapytać o build, co prawda kieruję się
jako
> tako wytycznymi z różnych stron, ale może ktoś ma jakieś własne pomysły. ;) (ostatnio

> zacząłem od Dorana, potem Phantom [acz jak teraz patrzę... to zapomniałem Zeala
na niego
> zamienić XD], Stark, Black Cleaver, buty na AS, wrogi team był na ad raczej więc
Thornmaila
> [Yi się zdziwił :>] i na koniec Guardian Angel, mam nadzieję, że nie zrobiłem
tu nic
> głupiego :P)

wszystko źle, nie kupuj NIC na attack speed, bo masz to pod W i Q i jest tego wystarczająco
dużo. core build to po prostu metagolem, Mercury''s Treads, Warmog i Atma, (w kolejności
boots of speed -> giant''s belt (ewentualnie kryształ + HoG, zawsze miło mieć więcej
Golda i trochę HP) -> Atma -> kończysz Warmoga, w międzyczasie dokończ buty) później
w zależności od potrzeb, np. Frozen Mallet, Randuin''s Omen, jak jesteś bogaty to triforce
albo jakiś inny Infinity Edge. Xin musi być twardy, bo co ci po attack speed kiedy wbijesz,
dostaniesz cc i padniesz w 3 sekundy?



Wrong. atmog nie jest az taki wybitny. Po 1 xinem idziesz do jungli. Lantern+Merc/Tabi+Yommu+jakies 2 tank itemy i zaleznie od tego jak ci idzie to albo jakis kolejny dps item albo cos w stylu GA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować