Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2011 o 12:09, Mange napisał:

Widziałem go na screenie w tym słynnym "czasopiśmie" gdzieś tydzień temu, było coś tam powiedziane o jednej z jego umiejętności, zamiana w coś na kształt trumny działa podobnie jak Zhonya''s Hourglass tylko neguje 80% obrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:42, Yawei napisał:

Wrong. atmog nie jest az taki wybitny. Po 1 xinem idziesz do jungli. Lantern+Merc/Tabi+Yommu+jakies
2 tank itemy i zaleznie od tego jak ci idzie to albo jakis kolejny dps item albo cos
w stylu GA.


lulz, dopisywałem to w edicie, ale chyba już po czasie było.

longhorn ali > unchained ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra.Gra nie chce sie zaaktualizowac. Nawet po wyłączeniu zabezpieczeń anty wirusowych.W tym przypadku Noda. Nizej dołączam obrazek jak to wyglada.

20110924133329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykryłem zauważalny wzrost popularności Akali. Topka gra akali, ja gram akali i w co 2-3 grze mam akali :)
Niby wszyscy mówili, że tak sytuacyjna i kontrowalna przez oracle, a mimo to pickowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wow, dopiero zauważyłem, że krowa jest free ze skinem. Fajno, subskrypcję miałem już jakiś czas temu, ale sobie zapodałem znowu i chyba dostałem skina :)
Za free chyba cieszą bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 14:14, Mange napisał:

Wykryłem zauważalny wzrost popularności Akali. Topka gra akali, ja gram akali i w co 2-3 grze mam akali :)


No tak, wszyscy patrzą czym grasz i dlatego coraz więcej jest tych akali. Też tak sądzę, good thinking bro. A właśnie, jeśli ty grasz akali, to chyba masz ją w każdej grze, ale kurczę, pewien nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 14:35, Wielki_Bubba napisał:

No tak, wszyscy patrzą czym grasz i dlatego coraz więcej jest tych akali. Też tak sądzę,
good thinking bro. A właśnie, jeśli ty grasz akali, to chyba masz ją w każdej grze, ale
kurczę, pewien nie jestem...

Raczej grają tylko dla tego, że widza ją na streamach, a nie w moich rękach (tak to działa).Ja też zacząłem nią grać ze względu na to, że można nią pograć i pokosić. Więc BIG FAIL z twojej strony :) No nic ale chciałeś mi dopiec więc wybaczam CYA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 15:32, Mange napisał:

Ja też zacząłem nią grać ze względu na to, że można nią pograć i pokosić.


Cfane. Jakby pozostałymi 80 champami nie dało się pograć :D Btw. z tego co pisałeś w poprzednim poście, wynika, że ludzie grają akali, bo oprócz topki, ty nią grasz. Dlatego mówię, że jesteś guru dla mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 15:26, Ezio napisał:

Free? Kiedy gdzie jak co?:P


Użyj google, ali ze skinem jest za damkę, jak tristana ze skinem, tylko na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie grają Akali, bo mogą proste. A tak na serio to może ci się tak wydawać, że zrobiło się więcej Akali w grach, bo po prostu na nich trafiacie, a ktoś inny mógł dawno nie widzieć jej w grze (czytaj np ja). Ja ostatnimi czasy widuję więcej Kayle i dzisiaj Alistarów, powody oczywiście znane każdemu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 14:14, Mange napisał:

Niby wszyscy mówili, że tak sytuacyjna i kontrowalna przez oracle, a mimo to pickowana.

Akali ma taki chory snowball, że jeżeli jesteś o wiele lepszy od przeciwników i potrafisz zdobyć early parę killi to możesz praktycznie sam wygrywać gry, to może być jeden z powodów dla których się ją pickuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 17:21, Kryhuu napisał:

> Niby wszyscy mówili, że tak sytuacyjna i kontrowalna przez oracle, a mimo to pickowana.

Akali ma taki chory snowball, że jeżeli jesteś o wiele lepszy od przeciwników i potrafisz
zdobyć early parę killi to możesz praktycznie sam wygrywać gry, to może być jeden z powodów
dla których się ją pickuje.


True, ja tak wychodzę z mojego minusa i zazwyczaj kończę grę ze statami rzędu xx/x/x. Choć znajomych z wyższym elo też carruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, zakładając że w 5v5 w obecnym meta bot i mid są zawsze niezmienne (tzn. ad carry + support i ap carry) to czy na topie i w jungli istnieje optymalny układ ról? Czy waszym zdaniem jest w ogole różnica pomiędzy i co jest lepsze:
1. wariant: jeden 100% tank (typu amumu/galio/shen) 1 offtank (np. lee, trundle, udyr)
2: 2 offtanków.
czy może dual ap i tank?
Dzięki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować