Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2011 o 16:43, Nightdew napisał:

To żart czy ty serio? Irelia wygrywam chyba z 80 % gier tam ze statami XX/X i prawie
zawsze kończąc na 1 miejscu.


Serio. A może po prostu nigdy nie mam dobrego teamu do niej? Zawsze mnie znajdzie taki Trynd, Jax i wysoluje.
Nigdy nie spadam poniżej 3 miejsca, a najczęściej jestem 1. Jednak dzisiaj ostatni raz gram w tym trybie, kretynów jest zdecydowanie więcej niż na SR. Dla niektórych chyba Dominion jest jednak za trudny. Sam nie mogę biegać po całej mapie, a niektórzy nawet uciekają spod wież i nie bronią się pod nimi. Bardzo ciekawe zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pobijecie mojej gry. Wygrywaliśmy 420:1. Przegraliśmy. Nikt nie wyszedł z gry, żadnych takich akcji, po prostu mieliśmy jednego idiotę i dobre early.

20110928190857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 19:09, Budo napisał:

Nie pobijecie mojej gry. Wygrywaliśmy 420:1. Przegraliśmy. Nikt nie wyszedł z gry, żadnych
takich akcji, po prostu mieliśmy jednego idiotę i dobre early.


Wiedziałem, że masz talent, ale żeby aż do tego stopnia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 19:09, Budo napisał:

Nie pobijecie mojej gry. Wygrywaliśmy 420:1. Przegraliśmy. Nikt nie wyszedł z gry, żadnych
takich akcji, po prostu mieliśmy jednego idiotę i dobre early.


A ja myślałem że moje 10 lose''ów pod rząd w Dominionie było irytujące... ^_^ Ale przegrać 420-1...nie no, nie wierzę normalnie, żebyście przez całą grę przez 15 minut nie zdołali choć na chwilę zająć tych 3 punktów...czy nawet kogoś zabić bo chyba za to też nexus traci odrobinę hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy nawet kogoś zabić bo chyba za to też nexus

Dnia 28.09.2011 o 19:41, ziptofaf napisał:

traci odrobinę hp.

Jak nexus ma 100hp to kille nie powodują utraty hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 16:40, Galadin napisał:

> 2k to zacna liczba, a nie 400 lol

Więcej się nie dało, gra się skończyła. :(
A moja Irelia okazuje się kiepska na Dominionie.

imba nie kiepska, nie wiem skąd się wziąłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że mój pierwszy mecz na Dominionie będzie najlepszy.

Irelia - 20/7/13 - 2199 pointsów.

Nie mam jak tego udowodnić, bo było to w czasie beta testów i dopiero teraz stwierdzam, że to całkiem imponujący pick.

Co do Irelii - faktycznie Imba pick dla teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 19:51, Daronn_Darker napisał:

Irelia najlepszy pick na Dominion, jak dla mnie. Duże survi, duży DMG i szybka. Może
masz runki jakieś złe? Albo budujesz ją pod sam "nuk"?


Runki? Mam 21 lvl (nowe konto, stare sprzedałem), zmarnowałem sporo IPków na bezsensownych champów.
Jedyne runy jakie mam w tej chwili to armor pen Marki i Quinty oraz mana regen per lvl Glyphy i Seale. Mastery 21 w Offense.
Itemy jakie składam to buty z CDR, Dancer, Sanguine/IE/BC, później defensywne Thornmali/FHeart lub FoN oraz jakieś do HP. Kolejność zależy od tego jak się rozwija sytuacja. Zauważyłem, że na początku Dominiona szło mi nią super, a z czasem jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 20:52, Galadin napisał:

> Irelia najlepszy pick na Dominion, jak dla mnie. Duże survi, duży DMG i szybka.
Może
> masz runki jakieś złe? Albo budujesz ją pod sam "nuk"?

Runki? Mam 21 lvl (nowe konto, stare sprzedałem), zmarnowałem sporo IPków na bezsensownych
champów.
Jedyne runy jakie mam w tej chwili to armor pen Marki i Quinty oraz mana regen per lvl
Glyphy i Seale. Mastery 21 w Offense.
Itemy jakie składam to buty z CDR, Dancer, Sanguine/IE/BC, później defensywne Thornmali/FHeart
lub FoN oraz jakieś do HP. Kolejność zależy od tego jak się rozwija sytuacja. Zauważyłem,
że na początku Dominiona szło mi nią super, a z czasem jest coraz gorzej.


Proszę, powiedz, że Sheena => trinity nie napisałeś tylko dlatego, że zapomniałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 21:08, Thrandir napisał:

Proszę, powiedz, że Sheena => trinity nie napisałeś tylko dlatego, że zapomniałeś...


Trinity to obowiązek na Irelii? Niektórzy mówią, że Mallet. Kiedyś tak robiłem, ale to było nieskuteczne.

EDIT: Moja wizja Irelii to jak najszybszy TrueDmg, stąd Dancer itd. W dodatku uznaję, że na Dominionie lepiej jest szybciej się poruszać między punktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 21:15, Galadin napisał:

Trinity to obowiązek na Irelii? Niektórzy mówią, że Mallet. Kiedyś tak robiłem, ale to
było nieskuteczne.


Trinity to obowiązek na sporej części tanky dps-ów a nie tylko na Irelii...Ten item ZAWSZE MUSI na niej być bo praktycznie podwaja jej dmg z autoataków i daje mnóstwo innych bonusów. Potem budujesz się w full tanka (naprawdę, samo trinity już wystarcza by zmiażdzyć squishy champy w kilka sekund), ewentualnie pasują też itemy pokroju Wit''s End, Yomuu''s Ghostblade, Hexdrinker, Bloodrazors itp które poza dmg zapewniają dodatkowe korzyści pokroju resistów, CDR czy attack speeda (kumuluje się z W). Imho nie widzę też u niej najmniejszego sensu w budowaniu IE czy BC, jej głównym źródłem dps-u są skille a nie same autoataki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
A potem się zastanawia dlaczego mu nie idzie Irelią. Sheen to podstawa i to szybciutko kupować. Piękny czysty DMG. Ja buduję ją z "Bloodrazorkiem" i "Phantom dancerkiem". Nie licząc itemów pod surv. Z runek mam Armor pen Mark i Quint, a reszta to armor i magic res. Niektórzy tam wkładają dla niej inne runki, ale mnie się na tym najwygodniej gra. Z Melee i ranged nie mam problemu, z "magami" lubię przegrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Te nic nie znaczące autoataki + life steal nieraz uratowały mi tyłem. Kiedy to już wrzucili na mnie Ignite, a ja sobie podskoczyłem i miniony pofarmiłem, by utrzymać się przy życiu. Oczywiście nie kłócę się z Twoim podejściem do sprawy bo też jestem świadom że Irelia to jej skille, ale nigdy nie powinno się lekceważyć nawet najmniejszej pomocy;p Irelią naprawdę długo gram, mam lepsze i gorsze gry, ale chyba ją w miarę opanowałem. Każdy buduje ją pod swój styl gry, tak jak on preferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Inaczej - same autoataki na Irelii to niewiele bo nie masz ton AD (ile średnio ma się Irelią? Ze 100-120 AD?) ale po wzmocnieniu ich przez W, wysoki attack speed i Trinity Force to ona zamienia się w potwora. Tym niemniej, same w sobie niewiele zmieniają w teamfightcie, zgodzisz się chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nine Tail Fox... Riot rzeczywiście uderza w rynek azjatycki najmocniej jak potrafi. Ciekawe czy też będziemy na nią czekać cały kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 07:19, luzac napisał:

Nine Tail Fox... Riot rzeczywiście uderza w rynek azjatycki najmocniej jak potrafi. Ciekawe
czy też będziemy na nią czekać cały kwartał.

Myslę ze nasza lisica szybko się pojawi.A tak z innej beki.Wy tez tak długo czekacie na znalezienie kompanów do dominiona?ponad 5 minut.Czyżby tak mało osób było nim zainteresowanych?Mnie osobiście się to to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować