Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 11:06, luzac napisał:

Małpi Król był zapowiedziany w lutym? Pojawił się dopiero w lipcu? Pytajniki wrzucam,
bo nie jestem pewien miesięcy. :?

W sumie miałem wtedy długa przerwe od lola no i wogole grania wiec nie wiem co wtedy sie pojawiało w lolu.Ale mysle ze pojawi sie tak z 2 tyg po tym jak mu tam Xerathu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Oczywiście, że tak. Jednak nie zmienia to mojego stanowiska co do budowania ja tak jak dotychczas, takie przyzwyczajenie;p
BTW. Jak już rozmawiamy o Irelii, dzisiaj widziałem taką jedną z Itemami jak pod Jax`a, oprócz Hextecha. Najśmieszniejsze jest to, że była skuteczna. Oczywiście Sheen także nie posiadał bo po co... Jechała kogo chciała i jak chciała. Skończyła z statami 15/1/10. Co prawda przeciwny team to same tanky DPS, ale jednak trzeba jej przyznać "żywotność". Pierwszy raz się z taką Irelią spotkałem. Codziennie człowiek uczy się czegoś nowego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:37, T3de napisał:

Wrzucam fotkę z uber-krótkiej rundy na dominion xD 6:13min, kto da mniej ;) ? Dodatkowo
494-0...


Nie dziwię się. 1 DC i 4 typów budowanych na carry, takie grupki to ja solo zjadam renektonem :D
No i ta Sivir :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:52, Grodhar napisał:

> Wrzucam fotkę z uber-krótkiej rundy na dominion xD 6:13min, kto da mniej ;) ? Dodatkowo

> 494-0...

Nie dziwię się. 1 DC i 4 typów budowanych na carry, takie grupki to ja solo zjadam renektonem
:D
No i ta Sivir :D

Dodatkowo 17 lvl :) Tam dzieją się rzeczy które się Riotowi nie śniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

community jest przerazajace w tej grze..

wybralem sobie twicha na normalu, od razu rage ze strony riven, no ale nic.. 4;0 dla teamu wszystkie kille zrobilem sam i dupa, zaczynaja feedowac na potege i dra ryja ze jestem useless, a jedyny cokolwiek zabijam i mam jakis dmg.. ogolnie po swietnym early team rozpierniczyl wygrana w drobny mak.. i jeszcze wrzucaja na mnie caly czas bo gram twichem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem jest ignore XD, jak masz w nicku PL dopiero się dzieje, za samo to że jesteś polakiem pójdziesz na stos. A prawda jest taka że noobki trzymają się razem a gdy ktoś się wybije sądzą że na ich krzywdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:14, DarkWolf_PL napisał:

Najlepszym sposobem jest ignore XD, jak masz w nicku PL dopiero się dzieje, za samo
to że jesteś polakiem pójdziesz na stos. A prawda jest taka że noobki trzymają się razem
a gdy ktoś się wybije sądzą że na ich krzywdzie.


hehe w zyciu nie mialem PL w nicku ;D

ale coz.. jak by jedna osoba nie zaczela flamowac i feedowac to reszta tez by pewnie normalnei grala, ale az sie odechciewa przez takie akcje...


a ignore calego teamu to lipa zdeczka XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 22:38, Axuwax napisał:

Po co magowi pasyw tanka ...


A po co tankowi ap (Galio), a po co magowi hitpointsy (Vlad), a po co tankowi damage (Rammus).
Pasyw wygląda bardzo dobrze, armor przydaje się praktycznie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować