Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Jak budujecie udyra na dominion, chodzi mi o skille i itemki?? bo runki to mam
red, arm penetration
yellow, flat armor
blue, magic resist per level
brown, 2x arm pen 1x dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 10:32, mlynar911 napisał:

Jak budujecie udyra na dominion, chodzi mi o skille i itemki?? bo runki to mam
red, arm penetration
yellow, flat armor
blue, magic resist per level
brown, 2x arm pen 1x dmg


jakby to miało jakieś znaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 10:43, kobe47 napisał:

jakby to miało jakieś znaczenie :P

Eee co? Jak to jakie? Chciałbym sie dowiedzieć jaką kto ma taktyke takie to ma znaczenie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 12:10, mlynar911 napisał:

Eee co? Jak to jakie? Chciałbym sie dowiedzieć jaką kto ma taktyke takie to ma znaczenie
;>

Chodziło mu pewnie o to, że runki na Dominion mają małe znaczenie, bo mniej ważne jest zabijanie, bardziej bieganie jak wariat po mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 12:17, Madoc napisał:

Chodziło mu pewnie o to, że runki na Dominion mają małe znaczenie, bo mniej ważne jest
zabijanie, bardziej bieganie jak wariat po mapie.

Ale runki podałem od tak bez znaczenia, nie szukałem aprobaty co do nich ;] dominion wymaga mądrego biegania i przejmowania pointów ;] bo ilu jest takich co biega za killem a nie za przejęciem punktu? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie na dominionie kille są równie ważne co na SR. Bo spróbujcie utrzymać punkt przeciwko nafeedowanemu przeciwnikowi. Biegając po całej mapie przejmując punkty i ginąc nie wygra się gry. Tam też trzeba zabijać, a nie ma jak się nafarmić na minionach bo na to nie ma czasu więc kille są najlepszym źródłem złota bez którego jest kicha bo co ci da że przejmiesz punkt jak nawet nie możesz go obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 12:22, mlynar911 napisał:

Ale runki podałem od tak bez znaczenia, nie szukałem aprobaty co do nich ;] dominion
wymaga mądrego biegania i przejmowania pointów ;] bo ilu jest takich co biega za killem
a nie za przejęciem punktu? ;]

No ja wczoraj miałem piękną sytuację, jak sobie Yorickiem przez dobre pół minuty uciekałem przed Udyrem i Garenem, którzy nie wpadli na to, że lepiej by było, gdyby w tym czasie zajęli jakiś punkt. Zresztą podczas tego uciekania zabiłem przez przypadek Ezreala. Fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 16:28, masterHADES napisał:

A według mnie na dominionie kille są równie ważne co na SR. Bo spróbujcie utrzymać punkt
przeciwko nafeedowanemu przeciwnikowi. Biegając po całej mapie przejmując punkty i ginąc
nie wygra się gry. Tam też trzeba zabijać, a nie ma jak się nafarmić na minionach bo
na to nie ma czasu więc kille są najlepszym źródłem złota bez którego jest kicha bo co
ci da że przejmiesz punkt jak nawet nie możesz go obronić.

Jak jesteś sprytny to nafeedowany przeciwnik może ci naskoczyć, wystarczy wykorzystać wieżyczkę i tyle. Chociaż w pewnym sensie masz rację, gdy się jest samemu na punkcie przeciwko dwóm można przeważnie od razu uciekać, bo i tak nic się nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 16:28, masterHADES napisał:

A według mnie na dominionie kille są równie ważne co na SR. Bo spróbujcie utrzymać punkt
przeciwko nafeedowanemu przeciwnikowi. Biegając po całej mapie przejmując punkty i ginąc
nie wygra się gry. Tam też trzeba zabijać, a nie ma jak się nafarmić na minionach bo
na to nie ma czasu więc kille są najlepszym źródłem złota bez którego jest kicha bo co
ci da że przejmiesz punkt jak nawet nie możesz go obronić.


A gucio prawda. Za kill dostajesz tam około 100 sztuk złota, a za przejęcie masz tyle samo, więc jeśli drużyny na przemian przejmują to i tak dużo zarobisz. Ja jak grałem akali nie miałem wcale dużo killi bo tylko 9 a deadów chyba 2, ale chodziłem i przejmowałem punkty i miałem najlepszy score na koniec z całej gry, bo wyprzedziłem drugiego w klasyfikacji o jakieś 300 punktów, bo reszta tylko się biła w bezsensowych miejscach. A jak spojrzałem na przedmioty to miałem najlepsze i tak mimo, że zabijałem tylko dobijając kogoś, kto przejmował albo broniącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Dominionie nie warto lekceważyć minionów - często krótkie pofarmienie i przejmowanie z falą własnego wojska jest dużo skuteczniejsze niż robienie tego na pałę. I jest też item zmniejszający czas przejmowania, ale jakoś szkoda mi na niego kasy zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 20:07, Madoc napisał:

Mam niesamowite lagi ostatnio. Czy to może być dlatego, że gram na US?



Hehe, dobre to xD

Chyba sporo ludzi uciekło z east, bo czeka się coraz dłużej na grę, nawet na zwykłego normala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 20:14, Budo napisał:

Chyba sporo ludzi uciekło z east, bo czeka się coraz dłużej na grę, nawet na zwykłego
normala...

Czyli że to nie dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 20:07, Madoc napisał:

Mam niesamowite lagi ostatnio. Czy to może być dlatego, że gram na US?


Ostatnio na US rzeczywiście bywają godziny lagów więc to jak najbardziej dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy przenieśli się na west:
Czy ktoś z was miał problem na stronie lola z wyświetlaniem newsów? A mianowicie najnowszy news u mnie to ten z 19 lipca z czasów podziału serwerów... Na forum również żadnych nowych tematów tylko te z czasów Leony. No więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować