Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2011 o 00:38, Aku230 napisał:

Jeśli ktoś jeszcze raz powie, że normal elo istnieje, to chyba nie gra w tą samą grę
co ja


A co to jest normal elo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 00:54, sirufok napisał:

A co to jest normal elo?


normal elo to elo na którym steamrolluje się wroga tak że z bazy wyjść się boi i modli o wcześniejszy surrender w patchu, najlepiej 5v3 i z jungle soraką (AWESOME GANKS SORAKA GANKS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 00:38, Aku230 napisał:

Jeśli ktoś jeszcze raz powie, że normal elo istnieje, to chyba nie gra w tą samą grę
co ja


Nie ma takiego. Są trzy rodzaje ELO:
- Extreme ELO Hell (od 0 do 1000) - przegrywasz nawet jak wbijesz 30/0.
- ELO Hell -- wygrasz jeśli zgankujesz solo top 20 razy zanim padnie tam osoba z twojego teamu w walce z potężnym Alistarem/Kennenem/Caitlyn/jakąkolwiek postacią która nie ma prawa tam wygrywać, w tym samym czasie musisz jednocześnie coverować mid i bot.
- Mniejsze ELO Hell - jeden z twoich lane''ów wygra sam, pozostałe będą feedować.
- CUD - twój team wygra bez wysiłku, zdarza się raz na 20 gier.

Właśnie wbijam 4 lose''a pod rząd więc tak właśnie to odczuwam ^^

A słynne normal ELO gdzie spotyka się normalnych ludzi na swoim poziomie...nie istnieje chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 00:34, Oloninho napisał:

Idzie Wam jungla GP od blue do golemów za jednym razem?


Nie wiem, ja jungluję nim na raty z vamp scepterem. OddOne pisze, żeby robić run od blue w dół oprócz jaszczurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 09:04, sirufok napisał:

Panowie, patch z naszą smoczycą ma być w tym tygodniu czy w przyszłym, bo już się pogubiłem?

Nie ma jeszcze Art Spotlight i opisu skill, a te dwie rzeczy wychodziły zwykle dzień po dniu, więc już raczej nie zdążą, pewnie w przyszłym tygodniu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam mały problem. Ostatnimi czasy siostra sie bawiła komputerem pod moja nieobecnosc -.- .
Okazało się ,że nie działą internet - było tam ustawione, żeby używało serverów proxy. Podejrzewam ,że to samo jest w lolu , wgl nie otwiera mi się , pokazuje , że nie może się połączyć lub server jest zajęty. Jak się nawet połączy to połowa się nie otwiera. Tak samo mam z (podejrzewam wszystkimi) aplikacjami np. steamem.

Jak to można zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 09:04, sirufok napisał:

Panowie, patch z naszą smoczycą ma być w tym tygodniu czy w przyszłym, bo już się pogubiłem?


Wypada na ten tydzień chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 11:26, Budo napisał:

> Panowie, patch z naszą smoczycą ma być w tym tygodniu czy w przyszłym, bo już się
pogubiłem?
Wypada na ten tydzień chyba.

Nawet wydali patch preview Shyvana. Tylko coś z tymi artami spotami się spóźniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 11:32, Mange napisał:

Nawet wydali patch preview Shyvana. Tylko coś z tymi artami spotami się spóźniają.


Ostatnio były dwie rzeczy w jednym dniu, więc spoko, myślę, że dadzą radę w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje, gdzie będzie grał Wickd po odejściu z SK, to tutaj jest odpowiedź: http://www.absolutelegends.eu/news/356/Absolute-Legends-Coming-Soon. Cóż, team Absolute Legends prezentuje się całkiem nieźle na papierze (i nie tylko, bo w końcu udało im się na dobry początek wygrać turniej Go4LoL). A dzisiaj jako szósty gracz dołączył do nich MoMa. Fajnie, przyda się kolejny zespół, który będzie mógł nieco namieszać wśród najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, teraz tylko kto wejdzie na miejsce wickda w sk, ocelote mówi że zostaniemy poinformowani niedługo, ja osobiście nie mam pojęcia kto to może być ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować