Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Albo można kupować troll itemy typu 6x recurve bow żeby sprawdzić czy będzie śmiesznie.

Ja kupiłem 5 grając Shenem, wszyscy i tak afkowali w bazie, ale niestety niedobry wrogi team nie pozwolił mi dofarmić do 6...niezłe pojedynki z melee minionami były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 21:22, Paweuu napisał:

widzę że obrażeń nie zmniejszyli, ale ostro dali po kosztach :P trudny wybór teraz, czy
kupić talona czy blitza i kata, już sam nie wiem :) nie chce potem żałować, bo te ip
dość długo zbierałem


Poczekaj na darmową rotację, talon stosunkowo często jest jak na tak nowego championa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 w season1 dobijalem juz pod 1600, teraz rowniez powoli sie tego spodziewam.
Po 2 ja w ten sposob nie narzekam. Owszem trafia sie leaverzy czasem albo totalne glaby, ale tak jest raz na 10 gier. Nawet jesli wygra sie wtedy te 7 na 10 to sie idzie do gory. A ja na tym forum widze nonstop whine, a nawet ani jednej powtorki zeby to uwiarygodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpalam właśnie rankeda, na mid idzie vlad z doran ringiem, i pada po 1 min. I weź tu graj z takimi ludźmi, prędzej ja dostanę bana za afk niż oni za bycie idiotami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 10:09, BoloMaster napisał:

odpalam właśnie rankeda, na mid idzie vlad z doran ringiem, i pada po 1 min. I weź tu
graj z takimi ludźmi, prędzej ja dostanę bana za afk niż oni za bycie idiotami :D

Gdyby nie padl to by chyba niee byłlo tak zle 2 przydatne staty. Byle nie stackowac. Po prostu buty lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 12:50, zerohunter napisał:

Da się w ogóle zrobić polską wersję kinową?


Pewnie się da, VoiceBank podłączyć angielski do polskich napisów, tylko jaki to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gram Vladem to uwielbiam włączyć polską wersję językową - "krew mnie zalewa" - dzięki temu sam nie muszę tego powtarzać pod nosem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, jak tf ap się prezentuje na obecną chwilę?trochę już nim nie grałem, a tym bardziej nie widziałem osoby grającej nim ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może i jest dobry na początku, ale bezużyteczny w lejt gejmie. Też już dawno nie widziałem tfa ap. Ad za to spotykam trochę częściej. Dużo lepiej zagrać kennenem/brandem/anivią/annie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie kombo w Akali robicie?
Ja najpierw R, potem kołowrotek, i w zależności czy ucieka to Q albo W, między Q daję jeszcze R, robicie tak czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:06, HeadMaaaster napisał:

Jak dla mnie może i jest dobry na początku, ale bezużyteczny w lejt gejmie. Też już dawno
nie widziałem tfa ap. Ad za to spotykam trochę częściej. Dużo lepiej zagrać kennenem/brandem/anivią/annie.


Eee tf bezużyteczny w lategame? Chyba gramy w inne gry. On ciągle może być groźny mimo nerfu ulti i ostatnio nawet spotkałem kilku nieźle carrujących ap tfów. To już z ad jest dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:12, zerohunter napisał:

Jakie kombo w Akali robicie?
Ja najpierw R, potem kołowrotek, i w zależności czy ucieka to Q albo W, między Q daję
jeszcze R, robicie tak czy inaczej?


Ja kompletnie inaczej. Najlepsze combo na niej jest jak walniesz komuś Q doskoczysz R i walniesz z auto attacku, ale potrzeba do tego trinity na koniec można walnąć E i hexa na spowolnienie. W się używa do kontrolowania pola bitwy, a nie bez sensu jakoś. Można spowalniać przeciwników, a nawet trzeba, ale umiejętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:12, zerohunter napisał:

Jakie kombo w Akali robicie?
Ja najpierw R, potem kołowrotek, i w zależności czy ucieka to Q albo W, między Q daję
jeszcze R, robicie tak czy inaczej?


A nie lepiej najpierw Q, doskok z W i autoatack co by pasyw wykorzystac, W jesli zamierza z toba walczyc lub dla slowa, a jesli ucieka to dalej to samo combo + E okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:21, Radek15 napisał:

> Jakie kombo w Akali robicie?
> Ja najpierw R, potem kołowrotek, i w zależności czy ucieka to Q albo W, między Q
daję
> jeszcze R, robicie tak czy inaczej?

Trinity na akali ? Już chyba dawno nie grałem normali bo nie widziałem tego na niej OD DAWNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować