Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2011 o 23:08, ziptofaf napisał:

Ja też obwiniam czasem kolegów z drużyny. Np. gdy biorę Irelię a solo topa zajmuje mi
Shaco, każe mi junglować po czym robi 0/9 w ciągu 20 minut ^_^


Spoko, ja wybieram powiedzmy Renektona, a ktoś po mnie bierze Shyvane i obwieszcza wszem i wobec, że idzie top, gdzie oczywiście ssie. Ostatnio często zaczęło się to przytrafiać grając w 3-4 osobowych premadach (jakoś nigdy nie można znaleźć tej 5 osoby;()

Dnia 04.11.2011 o 23:08, ziptofaf napisał:

Ej no, jestem w top 30000 na US :D Tylko muszę jeszcze wbić z 300 rata i mam tyle co
TrollshotGG.


W takim razie spinaj poślady i goń tych trolli;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 23:12, sirufok napisał:

grając w 3-4 osobowych premadach (jakoś nigdy nie można znaleźć tej 5 osoby;()


Smutek, zal i ból. Takie mam wspomnienia z dzisiejszych gier w premade''ach 3-4 osobowych, gdzie zawsze dobiera mi pajaca, który nie potrafi dostosować się do reszty teamu i mając last picka idzie na solo top przegrać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 23:41, RhastA napisał:

> grając w 3-4 osobowych premadach (jakoś nigdy nie można znaleźć tej 5 osoby;()


Smutek, zal i ból. Takie mam wspomnienia z dzisiejszych gier w premade''ach 3-4 osobowych,
gdzie zawsze dobiera mi pajaca, który nie potrafi dostosować się do reszty teamu i mając
last picka idzie na solo top przegrać grę.


mając 3-4 osoby w teamie macie 3-4 możliwości dodge''a kolejki z 5-minutową karą, aż tak się wam spieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 20:31, necron1501 napisał:

Cass, orianna, lux z lich bane''em. Aż boję się z tobą grać, jeśli na nich to budujesz.


Shushei ostatnio robi coś takiego na swoich magach, że kupuje Lich Bane, gdy ma te 400 ap. ;p W sumie to trochę jak dfg, dodatkowy damage do potężnego nuke''u (bo zawsze się hit z autoatk przekradnie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 02:13, Arande napisał:

> Cass, orianna, lux z lich bane''em. Aż boję się z tobą grać, jeśli na nich to budujesz.


Shushei ostatnio robi coś takiego na swoich magach, że kupuje Lich Bane, gdy ma te 400
ap. ;p W sumie to trochę jak dfg, dodatkowy damage do potężnego nuke''u (bo zawsze się
hit z autoatk przekradnie :P).


Sorry, ale nie porównujcie się do Shushei''a. On zdoła nie jako wymknąć się po ataku, wy prawdopodobnie nie. Do tego Gragas prawie samoczynnie wpada w środek walki, więc Lich Bane ma rację bytu. Dla takiej Lux która stoi z tyłu już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 10:32, necron1501 napisał:

> > Cass, orianna, lux z lich bane''em. Aż boję się z tobą grać, jeśli na nich
to budujesz.
>
>
> Shushei ostatnio robi coś takiego na swoich magach, że kupuje Lich Bane, gdy ma
te 400
> ap. ;p W sumie to trochę jak dfg, dodatkowy damage do potężnego nuke''u (bo zawsze
się
> hit z autoatk przekradnie :P).

Sorry, ale nie porównujcie się do Shushei''a. On zdoła nie jako wymknąć się po ataku,
wy prawdopodobnie nie. Do tego Gragas prawie samoczynnie wpada w środek walki, więc Lich
Bane ma rację bytu. Dla takiej Lux która stoi z tyłu już nie.

Na Lux nie jest taki zly, zawsze duzo dodatkowego burstu jak wskocza w ciebie jakies tanky dpsy. Pasyw+Lich bane sie niezle sprawdza. Tylko ze po prostu nie ganiac jakos w srodek teamfightu zeby sprocowac go. Imo najlepzsy build na Mid lux to Boots->2-3 dorany(jezeli nie dostaje sie early blue)->needlessly large rod/deathcap(deathcap jak idzie bardzo dobrze)-> Mejai. Potem wlasciwie dowolnosc. Lub zamiast doranow przy swietnej farmie mozna zrushowac RoA, byle szybko (przed 15 minuta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 11:50, necron1501 napisał:

True. Mimo to, na Lich Bane nie opierałbym swojego buildu jak nam tutaj Radek próbuje
udowodnić...


Ja nie próbuje nic tobie ani nikomu innemu udowodnić, w końcu jak można "prosów" czegoś nauczyć jak oni są już półbogami w tą gre. A tak btw to chciałem tylko porównać, że na niej bardziej się opłaca lich bane, a nie, że jest podstawą na jej build, to jest kolosalna różnica, ale jak tego nie widzisz no to nie mam o czym z tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 10:32, necron1501 napisał:

Sorry, ale nie porównujcie się do Shushei''a. On zdoła nie jako wymknąć się po ataku,
wy prawdopodobnie nie. Do tego Gragas prawie samoczynnie wpada w środek walki, więc Lich
Bane ma rację bytu. Dla takiej Lux która stoi z tyłu już nie.


Czemu mówisz do mnie w liczbie mnogiej? oO

Już nie rób z Shusheia jakiegoś boga teamfightów, który dokonuje niemożliwego. ;p Zresztą Lich Bane na Gragasie jest oczywisty, ja miałam na myśli Veigara, Lux czy LeBlanc.
To nie jest kwestia bycia Shusheiem czy nie, autoatak się zawsze w teamfightach przekrada, a to między spellami, a to jak się skończy salwę albo dogania uciekających. :p Nawet na Lux, bo ona ma ten fajny bonusik z passive''a i warto podbiec i machnąć raz tym jej magicznym kijaszkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2011 o 11:56, Radek15 napisał:

Ja nie próbuje nic tobie ani nikomu innemu udowodnić, w końcu jak można "prosów" czegoś
nauczyć jak oni są już półbogami w tą gre. A tak btw to chciałem tylko porównać, że na
niej bardziej się opłaca lich bane, a nie, że jest podstawą na jej build, to jest kolosalna
różnica, ale jak tego nie widzisz no to nie mam o czym z tobą rozmawiać.


Chyba ci się słówka powaliły. Ujmę to tak: prosem nie jestem, ale tak przezabawne pomysły powinny po prostu spotkać się z krytyką, jest nadzieja że może nie będziesz przez to przegrywać gier, bo nie będziesz w stanie wycarrować.

@Arande

Shushei w porównaniu do większość ludzi z gramu to jest jednak ponad naszym poziomem. Lux jako tako to wygląda dzięki passive, ale dla całej reszty ferajny, to 3k golda zmarnowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby Shushei jest ponad poziomem, ale jednak jakoś Fnatic "dało radę" odpaść z turnieju kwalifikacyjnego do Global Challenge Kiev. :P I to dość wcześnie odpadli. Samego meczu nie widziałem niestety, także się się wypowiem na temat jego poziomu. Teraz się SK męczy - przegrywają 12-9 i 2-1 w turretach w meczu z peculiar gaming e. V. A Wickd i jego Absolute Legends team radzi sobie całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 18:43, Buhahahahaha napisał:

Bo gramy na angielskiej wersji i nie polecamy polskich itemow

+1

Ostatnio gram Olafem i musze przyznać, że fajnie się gra nim na linii, piorun za 100 na lvl 1 boli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 18:41, zerohunter napisał:

A czemu nie polecacie do Akali łapacza dusz?
W zasadzie to teraz będzie u mnie kupowane po hextechu a przed wolą starożytnych.


Jak można grać na polskim, to tak tandetnie brzmi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 17:31, Ostrowiak napisał:

link pls

@necron1501 - naprawdę trudno umiejscowić poziom graczy z tego tematu w jakikolwiek sposób
z poziomem shusheja


Ależ to żaden problem. Potrzebujesz gramowego premade''u vs Fnatic. A potem tylko porównać staty po meczu. I będzie można zobaczyć różnice w poziomie. Ewentualnie turniej 1v1, nie wiem tylko czy Shushei w nich uczestniczy. Choć one akurat są kiepskim wyznacznikiem bo oficjalne zasady ESL to gra do 2 killi/1 towera, do tego 4 bany i...blind pick. Co jest jednym z powodów dla których już tam nie gram, za łatwo trafić na swój counter pick ^^

Gdzieś miałem nawet replay TBM (średnie elo na gracza - 2000 xD) vs mój team z Go4LoL-a. Tak patrząc na czyste statystyki końcowe to oni zabijają od 5-10x lepiej, a farmią mniej więcej 2-3x lepiej ^^

@ zerohunter
Bo Mejai Soulstealer jest dobry tylko do czasu aż cię nie zabiją... A to się nie sprawdza w wyrównanych grach gdzie rzadko kiedy zobaczysz słowa "legendary" czy choćby "dominating". Jeśli jednak jesteś pewny tego że możesz zmiażdżyć wrogi team to wtedy ten item jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować