Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2011 o 18:54, mateusz111 napisał:

zalozysz sie ?
nawet wickd mowil jakos tak : fuck this shit elo hell
Pozdrawiam . ;)


Zaraz wpadnie ziptofaf ze swoją formułką i udowodni ci to;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 18:24, Budo napisał:

> Niestety euw a chętnie bym spróbował. Teemo bije Garena w taki sposób, że garen
nigdy
> nie zada mu nic dmg bo nie ma jak podejść, używa q to teemo używa w i się nie da
dogonići
> sobie strzela w niego.

Solo top to moja ulubiona pozycja i nigdy nie rozjechał mnie teemo. Wiesz, blind trwa
tylko 1,5-2,5 sekundy, czyli tyle co nic. Jak chcesz go levelować, to zaniedbujesz truciznę,
czyli nici z harassu. Spin nie traci przez blinda. Poza tym teemo to papier i Garen nie
musi się wysilać, żeby go zjechać do połowy hp, nawet z blindem, potem jedno combo i
teemo nie żyje. Ostatnio miałem fajny lane- ja ww versus teemo. Nic nie mógł zrobić,
zonowałem go i zabijałem jak chciałem, każdy dmg z trucizny leczyłem pasywem, a blind
mnie w ogóle nie obchodził.

Jedno pytanie: jak Garenem podejdziesz w melee range do Teemo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 18:54, mateusz111 napisał:

nawet wickd mowil jakos tak : fuck this shit elo hell
Pozdrawiam . ;)

A jak po meczu w sc2 po przegraniu ktoś wnerwiony krzyknie "Terran imba" to też mu wierzysz? ;>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 19:07, masterfigo napisał:

Jedno pytanie: jak Garenem podejdziesz w melee range do Teemo?


Normalnie. Garen ma speed buffa na Q, oprócz tego jego spin usuwa slowy, no i ma bazową prędkość lepszą od teemo. Nie ma z tym problemu, resztę załatwia exhaust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 19:43, Budo napisał:

> Jedno pytanie: jak Garenem podejdziesz w melee range do Teemo?

Normalnie. Garen ma speed buffa na Q, oprócz tego jego spin usuwa slowy, no i ma bazową
prędkość lepszą od teemo. Nie ma z tym problemu, resztę załatwia exhaust.

u are bad.
teemo>garen top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 19:43, Budo napisał:

Normalnie. Garen ma speed buffa na Q, oprócz tego jego spin usuwa slowy, no i ma bazową
prędkość lepszą od teemo. Nie ma z tym problemu, resztę załatwia exhaust.

Ta, a Teemo nie ma active buffa do speeda, którym może uciekać i nie używa ulta do 18 lvla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz na jutubie: stonewall jungle i nazwę postaci, którą chcesz junglować, a znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz z krótkim opisem co brać, ustawiać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 18:59, sirufok napisał:

Zaraz wpadnie ziptofaf ze swoją formułką i udowodni ci to;]


Nie widzę już potrzeby, pisałem o tym zresztą wielokrotnie... nooby z ELO Hell na zawsze pozostaną w ELO Hell i mogą sobie do woli zrzucać winę na wszystko inne. Smutna prawda jest taka że nawet 1400 ELO to już top 10% więc 9 graczy na 10 musi być gorszych niż ten poziom. Ci co chcą i grają dość dobrze to się wybili, reszta już na zawsze będzie zrzucać winę na swoją drużynę.

Zresztą, ja jestem gotów udostępnić kilka(naście) meczy z Arranged Teamów, w tym turniejowych i jak to wygląda na ELO od 1000 do 2000. Niższe ELO niż te 1300-1400 to my po prostu rozjeżdżaliśmy przed 20 minutą... I to po prostu widać, słychać i czuć. Z kolei 1800-2000 to robiło to samo z nami, top nam wytrzymał w jednym meczu dosłownie 30 sekund. Więc ja NIE WIERZĘ w Elo Hell widząc coś takiego - nie wierzę że osoba potrafiąca rozjechać przeciwnika w kilkadziesiąt sekund i zdolna powtórzyć ten wyczyn kilkukrotnie (co oznacza że jego przeciwnik będzie mieć z 1/5 normalnej farmy i level niższy niż support na bocie...) przegra więcej niż 10% meczy. Za to w drugiej drużynie zacznie się RAGE, jungler spędzi na tym lanie 90% czasu, koleś który lane przegrywa dostanie taką porcję wyzwisk że najpewniej wyjdzie z gry...jak zdołasz to przegrać to znaczy że jest coś z tobą nie tak. A to jest właśnie różnica poziomu oznaczająca że zasługujesz na wyższe ELO. Nie potrafisz tego dokonać? To znaczy że nie jesteś dość dobry.

Ale moje gadanie, replaye itd i tak nic nie zmienią bo ogół to ogół, osoby nienależące do tego ogółu to jednak już tylko kilka % społeczności. Do którego to kilku % wielu graczy nie trafi nigdy, z tego czy innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 19:46, Hummer napisał:

Ta, a Teemo nie ma active buffa do speeda, którym może uciekać i nie używa ulta do 18
lvla.


Cooldown Teemo 22 sekundy. Cooldown Garena 12-8, w dodatku Garen buduje cdr, a Teemo nie. Zresztą tu nie tylko o Garena chodzi. Na Mao, Yoricka, ww, Nasusa też wystawicie Teemo? xD

Anyway- jeśli ktoś chce się spróbować na eune teemo vs różne tanky dpsy to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co Ci chodzi. Ale spójrz na taką sytuację. Doszedłem z tym elo do 1400, później 1420, rozpoczynam kolejny game - afker. Myślę sobie "dobra, jednego przegram, nie szkodzi, odegra się". Zaczynam kolejny game. Znowu to samo. Jak tu można się nie denerwować? Pisząc tego posta przegrywam chyba piątą z rzędu grę ;'' )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 20:39, Budo napisał:

> Ta, a Teemo nie ma active buffa do speeda, którym może uciekać i nie używa ulta
do 18
> lvla.

Cooldown Teemo 22 sekundy. Cooldown Garena 12-8, w dodatku Garen buduje cdr, a Teemo
nie. Zresztą tu nie tylko o Garena chodzi. Na Mao, Yoricka, ww, Nasusa też wystawicie
Teemo? xD

Anyway- jeśli ktoś chce się spróbować na eune teemo vs różne tanky dpsy to zapraszam.

na nasusa to bym chyba jednak wystawil ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 20:47, mateusz111 napisał:

na nasusa to bym chyba jednak wystawil ;D


Grałem nasusem przeciwko teemo- w early był irytujący, ale od 6-7 poziomu robiłem co chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 20:54, Budo napisał:

> na nasusa to bym chyba jednak wystawil ;D

Grałem nasusem przeciwko teemo- w early był irytujący, ale od 6-7 poziomu robiłem co
chciałem.

widocznie slaby teemo.
bo nie wierze w sile twojego nasusa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 20:39, Budo napisał:

Cooldown Teemo 22 sekundy. Cooldown Garena 12-8, w dodatku Garen buduje cdr, a Teemo
nie.

1.) Teemo ma też pasywnego buffa do MS.
2.) Slowy z grzybków ^^

Więc co jak co ale jak kiedyś trafisz na ogarniętego Teemo grając Garenem to on po tobie przejedzie jak traktor po zbożu ;P Zwłaszcza że z tego co mi wiadomo to Garen który się nie nafeeduje w early to potem nie powala, lekko rzecz ujmując.

Dnia 27.12.2011 o 20:39, Budo napisał:

Zresztą tu nie tylko o Garena chodzi. Na Mao, Yoricka, ww, Nasusa też wystawicie
Teemo? xD

Widziałem jak The Rain Man solo rozwalał swoim Teemo 2 osoby z jakiegoś teamu (support + carry) więc jestem gotów uwierzyć że on się spokojnie utrzyma na lanie przeciwko Mao, WW i Nasusowi. Może rzeczywiście takiego lane''u nie zdominuje ale z latarnią może sobie spokojnie farmić bo heala się w zasadzie równie skutecznie co oni. No i popraw mnie jeśli się mylę ale blind Teemo blokuje przecież Q Nasusa. Z Yorickiem za to rzeczywiście może być trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować