Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2011 o 20:46, Oloninho napisał:

Rozumiem o co Ci chodzi. Ale spójrz na taką sytuację. Doszedłem z tym elo do 1400, później
1420, rozpoczynam kolejny game - afker. Myślę sobie "dobra, jednego przegram, nie szkodzi,
odegra się". Zaczynam kolejny game. Znowu to samo. Jak tu można się nie denerwować? Pisząc
tego posta przegrywam chyba piątą z rzędu grę ;'' )


To nieładnie, że siedzisz w necie w czasie gry. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. skopałem grę 0/11/0 twitchem. Rejdż na czacie ofc. atmosfera przeszła na mnie i też coś dopisałem. Nigdy nie miałem bana, jak myślicie, perm z miejsca czy przez to że nie byłem banowany pójdzie po łebkach? ;p
Tak czy tak bym się nie przejmował, ale konta szkoda troszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 21:44, Kamil2142 napisał:

Ehh.. skopałem grę 0/11/0 twitchem. Rejdż na czacie ofc. atmosfera przeszła na mnie i
też coś dopisałem. Nigdy nie miałem bana, jak myślicie, perm z miejsca czy przez to że
nie byłem banowany pójdzie po łebkach? ;p
Tak czy tak bym się nie przejmował, ale konta szkoda troszku.

imo Perm jak ta lala
bezwzględny i soczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 21:44, Kamil2142 napisał:

Ehh.. skopałem grę 0/11/0 twitchem. Rejdż na czacie ofc. atmosfera przeszła na mnie i
też coś dopisałem. Nigdy nie miałem bana, jak myślicie, perm z miejsca czy przez to że
nie byłem banowany pójdzie po łebkach? ;p
Tak czy tak bym się nie przejmował, ale konta szkoda troszku.


Intentional Feeding, ban na tydzień bodajże za to będzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 21:30, ziptofaf napisał:

1.) Teemo ma też pasywnego buffa do MS.
2.) Slowy z grzybków ^^


Pasywny slow znika po otrzymaniu dmg. A grzyby to nic pewnego, nie można na tym polegać.

Dnia 27.12.2011 o 21:30, ziptofaf napisał:

Więc co jak co ale jak kiedyś trafisz na ogarniętego Teemo grając Garenem to on po tobie
przejedzie jak traktor po zbożu ;P


Czekam na ten moment.

Dnia 27.12.2011 o 21:30, ziptofaf napisał:

Widziałem jak The Rain Man solo rozwalał swoim Teemo 2 osoby z jakiegoś teamu (support
+ carry) więc jestem gotów uwierzyć że on się spokojnie utrzyma na lanie przeciwko Mao,
WW i Nasusowi. Może rzeczywiście takiego lane''u nie zdominuje ale z latarnią może sobie
spokojnie farmić bo heala się w zasadzie równie skutecznie co oni. No i popraw mnie jeśli
się mylę ale blind Teemo blokuje przecież Q Nasusa. Z Yorickiem za to rzeczywiście może
być trudno.


Blind chyba blokuje Q Nasusa, ale co z tego, skoro on Q wali częściej niż teemo robi swoje małe kroczki?
Jeszcze jestem w stanie uwierzyć, że ogarnięty teemo by przetrzymał Garena, ale nie wciskajcie kitu, że Maokaia :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 20:46, Oloninho napisał:

Rozumiem o co Ci chodzi. Ale spójrz na taką sytuację. Doszedłem z tym elo do 1400, później
1420, rozpoczynam kolejny game - afker. Myślę sobie "dobra, jednego przegram, nie szkodzi,
odegra się". Zaczynam kolejny game. Znowu to samo. Jak tu można się nie denerwować? Pisząc
tego posta przegrywam chyba piątą z rzędu grę ;'' )


Złota zasada- po przegranym rankedzie rób przerwę.

btw jak można zrobić 0/11/0? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2011 o 22:11, Budo napisał:

Jeszcze jestem w stanie uwierzyć, że ogarnięty teemo by przetrzymał Garena, ale nie wciskajcie
kitu, że Maokaia :)


Od kiedy w ogóle Maokai to postąć na solo lane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zakończmy już wątek uber teemo na solo, bo co miałem powiedzieć, to powiedziałem, jak ktoś chce się sprawdzić, to zapraszam :)

Tymczasem Guardsman Bob gra support Gragasem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 21:44, Kamil2142 napisał:

Ehh.. skopałem grę 0/11/0 twitchem.


Twitch w rotacji = Riot chyba stwierdził, że czas troszkę przerzedzić populację graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2011 o 00:54, JohnSnake napisał:

Twitch w rotacji = Riot chyba stwierdził, że czas troszkę przerzedzić populację graczy.


Tak to jest jak sie wskakuje na dziko do gry bez zagrania nawet na custmoie czampem :D
Ile sie czeka na wyrok z trybunału tak swoją drogą? Nie żebym się już bał czy coś, bo to raczej nie pierwszy report jakiego dostałem, ale sam jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 01:18, Kamil2142 napisał:


> Twitch w rotacji = Riot chyba stwierdził, że czas troszkę przerzedzić populację
graczy.

Tak to jest jak sie wskakuje na dziko do gry bez zagrania nawet na custmoie czampem :D
Ile sie czeka na wyrok z trybunału tak swoją drogą? Nie żebym się już bał czy coś, bo
to raczej nie pierwszy report jakiego dostałem, ale sam jestem ciekaw.


Nie dostaniesz bana za jedną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 01:18, Kamil2142 napisał:


> Twitch w rotacji = Riot chyba stwierdził, że czas troszkę przerzedzić populację
graczy.


Hihi, jeżeli to nie jest Twój pierwszy report to tym bardziej masz czego się bać. Zwłaszcza, jeżeli reporty za podobne sprawy szły. ;) Nie wiem, do mnie IP''ki za rozwiązane sprawy z Trybunału szły chyba w około 5-7 dni, ale mogłem coś pomylić a nie chce mieszać.. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 22:12, Budo napisał:

btw jak można zrobić 0/11/0? xD


Tak samo jak zrobić 1/10/6 Rammusem jungle.:P Na solo topa poszedł Wukong, jak robiłem golemy(ostatnią część ''swojej'' dżungli) był już martwy, a jego lane ogólnie padł po 4-5 minutach gry. Ahri przegrała mida z Ryze niewiele później(pomimo tego, że raz razem ze mną go zabiła). W sumie najwyżej wytrzymał bot, ale tam też Blitz lubił się ustawiać w ostatnich krzakach i czekać, żeby kogoś załapać - w efekcie zostawał sam i ginął. Ale oczywiście cały team powtarzał tylko ''report rammus!!!'' :D

Następny mecz z ''normalną'' drużyną: 9/5/26 ; kolejny(tym razem Yorick) 11/1/17. Także się Kamil2142 nie masz co denerwować jednym meczem, który się nie udał.

Btw - widziałem dzisiaj ad Karthusa - 18/18/20 wykręcił, czyli całkiem ciekawie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 01:29, Nephren-Ka napisał:

Tak samo jak zrobić 1/10/6 Rammusem jungle.:P

1/10/6 jest nieskończenie razy lepsze niż 0/11/0 pod kątem kda ratio ^^ Takie staty uznałbym osobiście po prostu za fail gracza. Ale 0/11/0? Zero assistów? I gra Twitchem? A to bym klikał na punish nawet nie czytając chatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 22:12, Budo napisał:

btw jak można zrobić 0/11/0? xD

Zobaczył team wroga, ze jest miękki i dostawał pewnie cały czas pełen focus od enemy. Wiem jak to jest, kiedyś miałem 3/15/26 Irelią właśnie dlatego, że w każdym TFie dostawałem całą gamę CC na twarz.
Phew, wczoraj miałem 1/5/16 Talonem :P. Nie umiem KSuć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 09:04, Lisun napisał:

Wiem jak to jest, kiedyś miałem 3/15/26 Irelią właśnie dlatego, że w każdym TFie dostawałem
całą gamę CC na twarz.

To w Irelię wchodzi w ogóle CC? ^^ Jak się ma Mercury Treadsy to przecież w teamfightach masz z 60% redukcji CC xD Ale w sumie jak tankowałeś to jeszcze ujdzie, zwłaszcza że miałeś tonę asyst.

Dnia 28.12.2011 o 09:04, Lisun napisał:

Phew, wczoraj miałem 1/5/16 Talonem :P. Nie umiem KSuć :(.

Czaj się z używaniem skilli do momentu gdy przeciwnicy mają mało hp! Wtedy ci wyjdzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 09:38, ziptofaf napisał:

Czaj się z używaniem skilli do momentu gdy przeciwnicy mają mało hp! Wtedy ci wyjdzie
^^

gorzej jak przez to, ze nie uzywa skilli nie doprowadzi przeciwnikow do tego low hp ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 00:54, JohnSnake napisał:

> Ehh.. skopałem grę 0/11/0 twitchem.

Twitch w rotacji = Riot chyba stwierdził, że czas troszkę przerzedzić populację graczy.

O przepraszam, wczoraj twitch na midzie - 9/1 bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować