Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2011 o 11:36, mlynar911 napisał:

Nie ma to jak brak 3 RP do skinu za 520 ... no i weź teraz kupuj całe doładowanie ..
Pytanko małe jak korzystacie z tej usługi PayPal?

Napisz wiersz, zaśpiewaj piosenkę lub zrób jakąś grafikę. Wyślij im na maila, z najserdeczniejszymi życzeniami i z zapewnieniem o dalszej wiernej służbie w szeregach graczy. No i oczywiście poproś o 3 rp bo zabrakło ci do tego jakże świetnego skina. Jak ich zaskoczysz jakiś ciekawym pomysłem i wykonaniem to dadzą ci :)

Largooo
Po prostu ludzie nie wiedzą jak grać przeciw Twitchowi. Jak miałem wczoraj grę w której przez całą grę przeciwnicy nie kupili oracle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 11:46, Mange napisał:

Napisz wiersz, zaśpiewaj piosenkę lub zrób jakąś grafikę. Wyślij im na maila, z najserdeczniejszymi
życzeniami i z zapewnieniem o dalszej wiernej służbie w szeregach graczy. No i oczywiście
poproś o 3 rp bo zabrakło ci do tego jakże świetnego skina. Jak ich zaskoczysz jakiś
ciekawym pomysłem i wykonaniem to dadzą ci :)

Hehe pomyśle nad tym ;D 3rp w sumie to nie jest aż tak duuuużo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 11:46, Mange napisał:

Largooo
Po prostu ludzie nie wiedzą jak grać przeciw Twitchowi. Jak miałem wczoraj grę w której
przez całą grę przeciwnicy nie kupili oracle.


Twitch nie jest jakąś wybitnie trudną postacią do skontrowania, Wyrocznia i Totemy Wizji to podstawa. Plus, dla AD dobrym wyborem jest Wezwanie Kata - chyba, że mamy jakiś skill powodujący efekt zatrucia bądź krwawienia. Śmierdziel nie może włączyć niewidzialności jeżeli ma na sobie jakikolwiek damage over time.

Ja swojego Twitcha kupiłem jeszcze jak kosztował 6300. Generalnie nie cieszy się dobrą opinią, wybieranie go mając randomów w teamie kończyło się wielkim fochem z ich strony jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Poza tym, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale większość czasu szczurem mam albo(bardzo) dobry wynik albo wybitnie zły. Na ogół wrogi team albo nie potrafi go kontrować wcale, albo robi to tak dobrze że bez niemal perfekcyjnej współpracy z własną drużyną można ''zapomnieć o głodzie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 12:31, JohnSnake napisał:

> Largooo
> Po prostu ludzie nie wiedzą jak grać przeciw Twitchowi. Jak miałem wczoraj grę w
której
> przez całą grę przeciwnicy nie kupili oracle.

/.../
Przykro mi nie mam polskiej wersji, nie mogę cię zrozumieć xD
BTW tak jak bym nie wiedział, że twitch to shit jak się wie jak grać przeciwko niemu XDDDD
EDIT Mimo to ogarnięty Twitch może dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 12:31, JohnSnake napisał:

> Largooo
> Po prostu ludzie nie wiedzą jak grać przeciw Twitchowi. Jak miałem wczoraj grę w
której
> przez całą grę przeciwnicy nie kupili oracle.

Twitch nie jest jakąś wybitnie trudną postacią do skontrowania, Wyrocznia i Totemy Wizji
to podstawa. Plus, dla AD dobrym wyborem jest Wezwanie Kata - chyba, że mamy jakiś skill
powodujący efekt zatrucia bądź krwawienia. Śmierdziel nie może włączyć niewidzialności
jeżeli ma na sobie jakikolwiek damage over time.

Ja swojego Twitcha kupiłem jeszcze jak kosztował 6300. Generalnie nie cieszy się dobrą
opinią, wybieranie go mając randomów w teamie kończyło się wielkim fochem z ich strony
jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Poza tym, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale większość
czasu szczurem mam albo(bardzo) dobry wynik albo wybitnie zły. Na ogół wrogi team albo
nie potrafi go kontrować wcale, albo robi to tak dobrze że bez niemal perfekcyjnej współpracy
z własną drużyną można ''zapomnieć o głodzie''.

Hahahahaha bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 12:42, Yawei napisał:

Hahahahaha bzdury.


Niby co tutaj jest bzdurą?Część graczy jest uprzedzonych do Twitcha, bo często ludzie co nim grają kradną kille reszcie drużyny, albo feedują na potęgę. Dobry Twitch z ganków wyjdzie martwy albo z końcówką HP jeżeli gość któremu chcesz pomóc stwierdzi że lepiej jednak całować się z własnym Turretem albo spać w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 12:31, JohnSnake napisał:

Twitch nie jest jakąś wybitnie trudną postacią do skontrowania, Wyrocznia i Totemy Wizji
to podstawa. Plus, dla AD dobrym wyborem jest Wezwanie Kata - chyba, że mamy jakiś skill
powodujący efekt zatrucia bądź krwawienia. Śmierdziel nie może włączyć niewidzialności
jeżeli ma na sobie jakikolwiek damage over time.


1 zasada Lolowa- Nie ufać ludziom grającym w polską wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 12:54, JohnSnake napisał:

> Hahahahaha bzdury.

Niby co tutaj jest bzdurą?Część graczy jest uprzedzonych do Twitcha, bo często ludzie
co nim grają kradną kille reszcie drużyny, albo feedują na potęgę. Dobry Twitch z ganków
wyjdzie martwy albo z końcówką HP jeżeli gość któremu chcesz pomóc stwierdzi że lepiej
jednak całować się z własnym Turretem albo spać w krzakach.

Po 1sze Executioners Calling to bzdura , slaby item. Po 2gie i tak moze zniknac jezeli ma tylko taki dmg over time, po 3cie wystarczy pobaitowac w krzakach i juz sie go nie zaaplikuje. Po 4te warto by bylo znac angielskie nazwy itemow. Po 5te twitch jest mocny, tylko ze ma za malo range przez co zle sie farmi, tak to do 1500 elo spokojnie moze byc uzywany bo ma bardzo duzo dmgu, aspd boost, stealth, dobry nuke, cc i mocne ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 13:02, Yawei napisał:

> > Hahahahaha bzdury.
>
> Niby co tutaj jest bzdurą?Część graczy jest uprzedzonych do Twitcha, bo często ludzie

> co nim grają kradną kille reszcie drużyny, albo feedują na potęgę. Dobry Twitch
z ganków
> wyjdzie martwy albo z końcówką HP jeżeli gość któremu chcesz pomóc stwierdzi że
lepiej
> jednak całować się z własnym Turretem albo spać w krzakach.
Po 1sze Executioners Calling to bzdura , slaby item. Po 2gie i tak moze zniknac jezeli
ma tylko taki dmg over time, po 3cie wystarczy pobaitowac w krzakach i juz sie go nie
zaaplikuje. Po 4te warto by bylo znac angielskie nazwy itemow. Po 5te twitch jest mocny,
tylko ze ma za malo range przez co zle sie farmi, tak to do 1500 elo spokojnie moze byc
uzywany bo ma bardzo duzo dmgu, aspd boost, stealth, dobry nuke, cc i mocne ulti.

skoro taki znawca jestes, stwierdzasz ze do 1500elo mozna grac, to ciekaw jestem twojego elo. bo gralem na wyzszym elo, gdzie sprawdzal sie , nawet lepiej niz inne champy. jak i roaming twitch jak i jungler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 12:59, filip29 napisał:


1 zasada Lolowa- Nie ufać ludziom grającym w polską wersję językową.


Druga zasada LoLowa - olewać ludzi, którzy przypieprzają się do używanej wersji gry, nie mając nic innego do powiedzenia. I tak, znam nazwy itemków ale nie sądziłem że używanie na forum polskich nazw to taki drażliwy temat.

Twitch jest mocny, ale potrzebuje wsparcia drużyny by się spokojnie bawić. Do tego są sposoby na opóźnienie jego niewidzialności, co w konsekwencji może się sprowadzić do jego szybkiej śmierci. Jest to char wymagający pewnej dozy pomyślunku i tyle. End of story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 13:11, mateusz111 napisał:

skoro taki znawca jestes, stwierdzasz ze do 1500elo mozna grac, to ciekaw jestem twojego
elo. bo gralem na wyzszym elo, gdzie sprawdzal sie , nawet lepiej niz inne champy. jak
i roaming twitch jak i jungler


Przeciez to wlasnie Yawei napisał, że do 1500spokojnie się nadaje :O
A Twoje słowa mówią tylko, że i na wyższym może dawać radę (chociaż jungle twich to dość osobliwe podejście do sprawy), co nie kłóci się ze stwierdzeniem Yaweia- po co go atakujesz?

+ zgadzam się, że twich jest mocny, i tak jak stwiedził wczoraj mój znajomy- nawet przy lekkim buffie może stać się broken OP. Damage ma bardzo mocny, ale bazowe staty (szczególnie hp i range) nie zachwycają- jeżeli jednak buffną mu i range i hp to z UP papiera (którego z radością zabijam niemal na combo tank Rammusem, tak mało ma hp) może stać się jednym z najlepszych ad carry (na prawdę, ma tak mocny harras w early, robi kosmiczny damage już na pierwszych levelach, i jak ktoś nie umie go kontrować to łatwo przegra lane)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 13:25, Thrandir napisał:

> skoro taki znawca jestes, stwierdzasz ze do 1500elo mozna grac, to ciekaw jestem
twojego
> elo. bo gralem na wyzszym elo, gdzie sprawdzal sie , nawet lepiej niz inne champy.
jak
> i roaming twitch jak i jungler

Przeciez to wlasnie Yawei napisał, że do 1500spokojnie się nadaje :O
A Twoje słowa mówią tylko, że i na wyższym może dawać radę (chociaż jungle twich to dość
osobliwe podejście do sprawy), co nie kłóci się ze stwierdzeniem Yaweia- po co go atakujesz?

+ zgadzam się, że twich jest mocny, i tak jak stwiedził wczoraj mój znajomy- nawet przy
lekkim buffie może stać się broken OP. Damage ma bardzo mocny, ale bazowe staty (szczególnie
hp i range) nie zachwycają- jeżeli jednak buffną mu i range i hp to z UP papiera (którego
z radością zabijam niemal na combo tank Rammusem, tak mało ma hp) może stać się jednym
z najlepszych ad carry (na prawdę, ma tak mocny harras w early, robi kosmiczny damage
już na pierwszych levelach, i jak ktoś nie umie go kontrować to łatwo przegra lane)...


Co do hp to ma tyle co każdy inny ad carry.
Early akurat ma słabe bo ma 500 range'a i przegrywa lane'a nawet z vayne a to źle. Ale late game najlepszy z ad carry. AOE kryty z ie OP. I ten life steal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Twich umarł kiedy mu zmienili ulti i zamiast bunusowego attack speeda dostał bonusowy dmg ... To dla mnie fail bo bez runek do AS i itemkow czasem ciezko uzyc expunge ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 13:47, mlynar911 napisał:

Dla mnie Twich umarł kiedy mu zmienili ulti i zamiast bunusowego attack speeda dostał
bonusowy dmg ... To dla mnie fail bo bez runek do AS i itemkow czasem ciezko uzyc expunge
..


Ma 100% as z q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2011 o 13:42, masterfigo napisał:

Co do hp to ma tyle co każdy inny ad carry.
Early akurat ma słabe bo ma 500 range''a i przegrywa lane''a nawet z vayne a to źle. Ale
late game najlepszy z ad carry. AOE kryty z ie OP. I ten life steal.


Ok, mówiąc o mecie turniejowej- zgodzę się, kiedy masz tam innego ad carry (czy to vayne, czy ashe, czy- nie daj boże- cait, koga albo trist) z supportem, którzy ogarniają- twich dostaje po dupie. Ale jak mówimy o 90% grach, czyli na bota idzie ad carry (twich) + idiota który wziął jakąś useless postać to ten sam idiota (najpewniej meele znając randomy) z przeciwnego teamu dostaje po tyłku (E na 1lvl, kiedy gość próbuje lasthitować to lać go ile wlezie i potem E- chwila i przeciwnik recalluje...). Przy zrównoważonych teamach z botem ad carry + support twich odstaje. Przy randomach, kiedy w teamie rzadkością jest jungler (o ile samemu się nim nie gra, tak jak ja postanowiłem) a o zgranych ad carry oraz supporcie nierzadko można tylko pomarzyć- Twich na prawdę łatwo zdobywa przewage, i jego early słabym bym nie nazwał.

Hp ma troche mniej niż Cait + sporo gorsze bonusy co level, ale fakt, że już od takiej ashe wyraźnie nie odstaje. Tyle, że ashe ma o 100większe range, i jak na jego range- tak, twich ma mało hp (jak dla mnie- powinien miec tyle co graves, który nie dość, że ma o 25większe range, to jeszcze sporo wyższe hp początkowe, więcej hp per level i defensywny pasyw)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 14:00, Thrandir napisał:

Ale jak mówimy o 90% grach, czyli na bota idzie ad carry (twich) +
idiota który wziął jakąś useless postać to ten sam idiota (najpewniej meele znając randomy)


To dziwne, bo grając z randomami proporcje u mnie są odwrotne. No ale na ratio +160, kolegów +240 i +190 tak chyba powinno być. I to chyba też ma jakiś wpływ na dobieranie przeciwników, bo od pewnego czasu coraz częściej trafiają nam się osoby od minimum 1,8k elo do 2,2k w dwu lub trzyosobowych premadach. Co śmieszniejsze lamią oni niesamowicie postaciami jak Vayne, Brand, Swain, Lee. A na koniec oczywiście piszą troll game itp - ehe...
Nie ma to jak być wycarrowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dziś 2 gry, w pierwszej Skarner się rozłączył, ale rozwalaliśmy ich przewagą killów, tak więc spushowali nam turrety, ale ich owniliśmy, Skarner wrócił w 40 minucie gry i jeszcze zrobił 3 kille:D

A w drugiej, przegraliśmy cholera wie jak, mieli Janne i Zileana w jungli:D
Pośmialiśmy się, pośmialiśmy się, pośmialiśmy, a tu dup już pod nexusem są i nas zownili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować