Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2011 o 12:19, Kamil2142 napisał:

Grał ktoś już Viktorem?
Co o nim myślicie, jak się sprawuje?


Mam i gram ^_^

Bardzo ciekawa postać, daje niezły fun, przyzwoita farma promieniem, chociaż trzeba przyznać że Mana Consuming, czasem ciężko trafić tym Beamem ;x Świetny pasyw Hex Core''a. Bardzo fajne Gravity Field, świetnie wyważone (rozkładanie się zajmuje chwilę) - stun AOE FTW! Ultimate, który wchodzi pod turret bez narażania paska HP? No problem!
Fakt faktem - jest zbugowany scoreboard - check this out!

Pytania - chętnie odpowiem ^_^

20111229125753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Teoretycznie możesz wycarrować grę każdym AD Carry - tutaj w zasadzie różnią się stopniem trudności.

Vayne to obecnie najlepszy pick w grze według tierlisty Elementza, mnie irytuje z powodu bycia glass-canonem - nigdy nie wykręciłem jeszcze awesome score''a nią, preferuję zdecydowanie Corkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 13:36, NikiNicoo napisał:

/ciach/

Teoretycznie możesz wycarrować grę każdym AD Carry - tutaj w zasadzie różnią się stopniem
trudności.

Vayne to obecnie najlepszy pick w grze według tierlisty Elementza, mnie irytuje z powodu
bycia glass-canonem - nigdy nie wykręciłem jeszcze awesome score''a nią, preferuję zdecydowanie
Corkiego.


Każdy ad carry jest glass cannonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2011 o 01:32, ziptofaf napisał:

Wszystkim, włącznie z supportem. Na serio - od 1200 do 1400 wybiłem się głównie Soną.
Duże ilości wardów same wygrywają mecz. Od czasu do czasu dołączyła jeszcze Ashe na bot,
Amumu do jungli (choć na wyższych ELO zrezygnowałem z Amumu na rzecz Skarnera, jest po
prostu lepszy w każdym aspekcie) i Anivia na mid. W międzyczasie przesiadłem się z Ashe
na Gravesa (to jedyny carry który w połączeniu z supportem typu Ali/Blitz/Taric zabija
wrogiego carry na jedno combo w ciągu pół sekundy), Anivię pewnie zamienię zaś na Ahri.


Wlasnie sie o tym przekonalem- gralem janna, ponad 70wardow, pelna kontrola mapy + oracle ze przeciwnik nic nie widzial- stracilismy jednego turreta przez cala gre, nawet mimo tego, ze moj kolega grajacy ad carry ktorego supportowalem mial gorszy dzien (4-4-9, robil najwiecej damage ale fragow nie zbieral)- bezpieczny win, caly jeden teamfight przegrany (po nim wzieli barona, ale udalo im sie tylko pushnac jednego turreta na midzie, a potem musieli sie bronic nawet pomimo przewagi buffa)- easy win.
Support na prawde wygrywa gre, nie trzeba nim wymiatac- juz same wardy to bardzo duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 12:19, Kamil2142 napisał:

Grał ktoś już Viktorem?
Co o nim my ślicie, jak się sprawuje?


Broken OP.
Augment: Death - bonusowe 100 AP za 1200g. Plus 30% premia z Rabadona. Nice. Pozostałe premie też są fajne (54 AP dostajemy nawet bez ulepszania itemu na 18 ;)) ale ja chyba postawię na czysty nuke.
Sam ult, jeśli przyklei się do przeciwnika, rąbie za jakieś (w late game) 1600. Na 11 levelu jak miałem 200 ap to za ok. 1000. W praktyce te liczby będą mniejsze jak ktoś od tego ucieka ale tak czy siak...ten skill naprawdę boli. Zwłaszcza że to AoE.
Q jest fajne bo i bije i shielduje co sprawia że jeszcze możesz z 1-2 autoataki dodać do swojego harassu nie przejmując się minionami.
W to obszarowy slow/stun. Czego chcieć więcej, dobry i pewny skill.
E zaś to śmiercionośny laser zagłady...
Zasadniczo nie jest to champ który na samo combo Q+E zabija ale jak doliczysz do tego ulta to wyjdzie ci naprawdę absurdalny damage.

Zobaczę go jeszcze w kilku grach ale na słabego to on mi nie wygląda na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasyw Viktora slaby, zabiera miejsce i kosztuje... co to za pasywna umiejetnosc za ktora musisz placic i do tego oslabia ci lategame
Stun naprawde sredni, dobry tylko do antyinicjacji i z duza iloscia stunow w teamie.
Dmg ok ale range za maly, i normalnie ma 2 skille do dmgu z czego 1 jest dosyc trudny do trafienia. Ulti dlugi cooldown

srednia postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 15:14, Ecko09 napisał:

A co ma piernik do wiatraka? Może se walić po 10k hity, ale papierem i tak będzie.


Którykolwiek BFS+Banshee+Atma=GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Viktora i to jeszcze za RP. Jestem nim rozczarowany. Zacznijmy od skilli. Pasyw - bezsensu, itemy są za drogie (1200) i nie dają raczej słabego kopa, po za tym blokuje to później możliwość kupienia lepszego itemu. Q - w miarę porządku, coś jak Luxowatego, tylko, że zadaje DMG a potem stawia na nas tarczę. W - największe rozczarowanie, na papierze i spotlghcie wygląda świetnie, niestety w praktyce zestunowanie nim graniczy z cudem. E - laser, który po drodze zacina przeciwników, niby w porządku skill, jednak dopiero później da się nim farmić na minionach, bo przez bardzo długi czas miniony są na, powiedzmy dwa użycia E. Co do Ulti - jest ok. Ani za mocne, ani za słabe.

To wszystko razem daje nam championa nijakiego. Niby jest jakiś tam dmg, ale dobić przeciwnika nie da rady. W dodatku gdy nie nafeedujemy się, to w mid game i late game jesteśmy zupełnie bezużyteczni. Bo nie dość, że nie zadajemy dmg, to ciężko nam kogokolwiek zestunować i jesteśmy zdecydowanie bezużyteczni dla drużyny. Potrzymam go jeszcze dzień/dwa, potem poproszę o zwrot RP, bo po prostu szkoda na niego kasy. Wolę już Ahri z dużo ciekawszym gameplayem, lepszym skillem do farmienia i w dodatku ładnym wyglądem.

EDIT Zapomniałem dodać, że przez ten wbudowany itemik i słabe farmienie ciężko nam złożyć cokolwiek. W kilku grach, które rozegrałem,przy kupnie itemu z pasywki, złożenie RoA następowało wtedy gdy się już zupełnie nie opłacało. (koło 30 min). Z drugiej strony, olewanie tego pasywu jest też hm... nieodpowiednie, bo skoro jest to czemu nie wykorzystać. Zdecydowanie Viktora nie polecam, choć pewno trafią się osoby, którym on przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Większość rozgrywanych gier to normale, więc czemu nie.

Jeśli o mnie chodzi- wygląda na trudnego do opanowania, ale generalnie ma mocny kit- aoe stun, silence i spory dmg na magu to niezły zestaw. Ale jeszcze nie widziałem żadnego w akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Uwierzysz że nie mam zbytniej ochoty tracić ELO w rankedach testując nowego champa? A co jak co ale nie czuję się na siłach żeby nim walczyć z kimś na moim poziomie kto weźmie swojego maina którym ma kilkaset gier na midzie ^^ Plus mam na tyle wysokie ELO w normalach że regularnie dostaję ludzi 1500+ więc nie jest aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 20:39, Budo napisał:

/.../

Większość rozgrywanych gier to normale, więc czemu nie.


Chodzi mi o to, że mówienie, że postać jest niezła po wygraniu paru normali z dobrymi statami nie ma sensu. Można powiedzieć, że się nią fajnie gra czy coś ale na normalach da się wygrywać wszystkim.
Viktor wydaję mi się troche słaby: nie da się nikogo zestunować bez innego cc w teamie, lasera łatwo uniknąć, tarcza z q jest prawie żadna, i ma 5 item slotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować