Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2011 o 02:02, necron1501 napisał:

> mnie jego stream zwyczajnie nudzi ;o

Może po prostu nie rozumiesz co on mówi?

wybacz, ale po angielsku prawdopodobnie mowie lepiej od ciebie, wiec -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:01, mateusz111 napisał:

wybacz, ale po angielsku prawdopodobnie mowie lepiej od ciebie, wiec -1


But you have a problem with creating a proper sentence in Polish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:46, luzac napisał:

> wybacz, ale po angielsku prawdopodobnie mowie lepiej od ciebie, wiec -1

But you have a problem with creating a proper sentence in Polish.

ah to spinanie sie na forum, to lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 16:02, luzac napisał:

And I dislike when people write in style, like this board was another Gadu Gadu.

Tylko udowadniasz, jakim jestes trollem ciagnac te farse :)
poza tym, sam przyczyniasz sie do tego, o czym napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I''m not trolling. I just want every person on the board to start their sentences with capital letters and finish them with a dot or something.

And as you can see, I''m very close to achive my dream, at least with you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRAZIL?


(Takim offtopem [bo patrząc na ostatnie posty to pytanie nt. gry wygląda jak offtop :P], co jest warte uwagi wśród solotopów? Mam Nasusa i ew. Maokaia, w sumie przydałoby się urozmaicenie [ten pierwszy jest ok, ale farmić Q przez rok to chyba jednak nie dla mnie, przynajmniej nie za często :P a Choinkai czeka na powrót do lasu]. Wśród kupionych mam też Jaxa, ale teraz nie wiadomo za bardzo co z tym dodgem i nie wiem czy się nadaje. :< Jest sens Udyrem siedzieć na topie? Ew. są jakieś OP picki warte uwagi, optymalnie nie za 6k? :P
I tak swoją drogą, dobijam powoli do 30, lepiej mieć większy wybór championów, czy decydować się na konkrety, ale za to dokupić sobie runki?)

A pisanie po polsku (z zasadami interpunkcji włącznie) to jedna z zasad netykiety, która nawet w tym śmiesznym gramowym regulaminie jest. Ale kogo to obchodzi? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainwestuj przynajmniej w jeden lub dwa zestawy run.
Tiger Udyr na topie jest dobry. Do wyboru masz jeszcze Akali, Nidalee, Singed, Rumble, Jarvan, Teemo, Tryndamere, Pantheon, Alistar, Olaf, Morde. No i Garen - jakbym o nim nie wspomniał to Budo by mnie zjadł ;]
Z tych droższych: Irelia, Lee Singa, Renekton, Riven, Vlad, Galio, Kennen, Skarner, Wukong, Talon, Yorick.
Ostatnio też jest moda na AD carry na topie jak Vayne, Graves, Corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 18:26, Adjatha napisał:

Wśród kupionych mam
też Jaxa, ale teraz nie wiadomo za bardzo co z tym dodgem i nie wiem czy się nadaje.

Póki co to fakt dodga nie przeszkadza, Jax ma problemy na topie sam w sobie, każdy robi większy dmg, każdy ma lepszy lane phase i przez to szybciej osiąga late game

Dnia 30.12.2011 o 18:26, Adjatha napisał:

:< Jest sens Udyrem siedzieć na topie?

Jest, dobra postać, ciężko wyrzucić z linii

Dnia 30.12.2011 o 18:26, Adjatha napisał:

Ew. są jakieś OP picki warte uwagi, optymalnie nie za 6k? :P

Trynd, Rumble, Kennen + ew Irelia

Dnia 30.12.2011 o 18:26, Adjatha napisał:

I tak swoją drogą, dobijam powoli do 30, lepiej mieć większy wybór championów, czy decydować
się na konkrety, ale za to dokupić sobie runki?)

Jak się chce, bardziej blokuje ilość runepagów niż postacie/runy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 18:26, Adjatha napisał:

(Takim offtopem [bo patrząc na ostatnie posty to pytanie nt. gry wygląda jak offtop :P],
co jest warte uwagi wśród solotopów?


Hyhy, Garen xD
Oprócz tego- zależy czy wolisz typowych tanky dpsów, czy może bardziej kontrowersyjne wybory. Wg mnie na solo najbezpieczniej iść właśnie tanky dpsem z jakimś leczeniem, co zapewnia w miarę bezpieczny laning. Renekton, Irelia, Yorick (chyba najlepszy solo top obecnie jeśli chodzi o lane phase), Wukong, Warwick, Riven, Lee Sin, Udyr. Z bardziej kontrowersyjnych wyborów Teemo, Pantheon, Akali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 18:26, Adjatha napisał:

co jest warte uwagi wśród solotopów? /ciach/


Ucz się Nasusa.:P Jeśli tylko gra się nim z ''ogarniającą'' drużyną, to zawsze gra się fajnie. Możesz sobie zrobić z niego coś bardzo wytrzymałego, co w dodatku i tak ma niezły dmg z q. A jak układ sił na mapie jest standardowy(czyli solo top vs. solo top), to naprawdę musisz mocno postarać się, żeby zginąć(czyli np. nie kupić warda, coby chronić się przed wrogimi gankami). W takim przypadku też łatwo się farmi, i łatwo wystakować q.

Sam zacząłem sobie nieco Soraką grać i efekty fajne(pierwszy mecz na obrazku). Ale już raz spotkałem drużynę, w której na linię uparł się ze mną iść ''pancerny misiu'', a potem cały czas marudził że mam za mało ap, że za mało biję, i po co w ogóle stawiam wardy(w sumie rację miał, bo i tak nie patrzył na mapę i ginął jak idiota).xD

Przed sekundą na rankedzie Janna też nie kupowała wardów w late game, bo ''brakło jej pieniędzy''.xD Całe szczęście na solo topie miałem Pantha(farma jakieś 80 do 250 dla mnie :P) i nawet feedujący TF(0-5 w early) nie pozwolił tego zepsuć.x

20111230183619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 18:35, sirufok napisał:

Lepiej zainwestuj przynajmniej w jeden lub dwa zestawy run.

Jeden mam, drugi chyba faktycznie dokupię. Mam coś koło 10k teraz, to już niewiele brakuje. ;) Tylko jeszcze ofc musiałbym się na coś sensownego zdecydować. :P

Dnia 30.12.2011 o 18:35, sirufok napisał:

Do wyboru masz jeszcze (ciach)

Hym, z wyboru sobie zdaję sprawę, ale widok ponad 20 nazw nie ułatwia wyboru. :D Chyba pomyślę nad Panthem, Jarvana się trochę boję (I''m Jarvan, I''m helping), może coś fajnego się w rotacji trafi też do sprawdzenia. No i Udyr, chociaż nigdy nim nie grałem, nawet mi się podoba. A Tryndzie mówię stanowcze nie, ten champ jest dla mnie jakąś pomyłką. :S

Dnia 30.12.2011 o 18:35, sirufok napisał:

Ostatnio też jest moda na AD carry na topie jak Vayne, Graves, Corki.

Akurat AD carry mam dobrego wśród znajomych, a sam totalnie nie umiem nimi grać, więc chyba sobie odpuszczę. ^^"

@Nephren-Ka - Nasua w miarę ogarniam, grałem nim trochę, ale ta farma Q w nieskończoność potrafi dobić (z drugiej strony składanie carry na 2-3 strzały też jest fajne :D). Lubię go, ale szukam urozmaicenia. ;)

Enyłej, nie spodziewałem się tylu odpowiedzi w takim czasie - sirufok, Aku, Budo, Nephren - dzięki! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 18:26, Adjatha napisał:

BRAZIL?


WE ES BRAZILIAN, WE ES BRAZILIAN! HUE HUE HUE HUE.

Dnia 30.12.2011 o 18:26, Adjatha napisał:

A pisanie po polsku (z zasadami interpunkcji włącznie) to jedna z zasad netykiety, która
nawet w tym śmiesznym gramowym regulaminie jest. Ale kogo to obchodzi? :>


Me.

---

Tak sobie pograłem Viktorem i niestety muszę powiedzieć, że kompletnie nie nadaje się do gry z randomami posiadającymi jakikolwiek knockback/fling/swap. Rzucasz klatkę, to ci przeciwników z niej wyrzucają, rzucasz ulti, jest tak samo. D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować