Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Właśnie oficjalnie uznałem że US > EU w solo queue.
Mój brat - 23 level na EU (i od dawna 30 na US żeby była ścisłość). Ale ma z 3x tyle winów co lose''ów. Mecz jak to mecz, wziął sobie Ahri. Zrobił staty 21/5/16 (nick Adnis, EU West). I w pewnym momencie słyszy że we wrogim teamie mają 2k i 1800. Nie uwierzył bo w końcu takie bzdury można usłyszeć w co drugiej grze. By po meczu który zdominował patrzy...a tu okazuje się że gracz Pukc z wrogiego teamu naprawdę ma 2007 ELO i 262 miejsce w rankingu EU West. I teraz tylko jest smutny że nawet screena nie zrobił i jedyne co mu zostało to logi z meczu xD Aha, ten koleś grał Vayne a nie nazwę jej słabym pickiem.

PS Zdaję sobie sprawę że to mógł być odosobniony przypadek. Ale tym niemniej i tak mnie zatkało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę przeciwko temu Viktorowi i rzeczywiście, jak na razie nie widziałem ani jednego dobrego. Ten laser ledwo co trafia, jego stun to kpina tylko w tf ma jakieś szanse, za to ulti ma ciekawe. Cóż, spodziewałem się więcej, przeciwko takie Akali czy Ahri które są ekstra mobilne, Viktor nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E chyba leję na te ad, Trynda mi nie siadł, Yi tak średnio, Tristrana to już porażka zupełna, wolę casterów, nawet grałem przed chwilą u kumpla Kassem i chyba sobie go kupię, niby runy mam pod Akali, ale to HP, AP i 6,6dmg, więc się nadadzą, coś polecicie obok Kassadina?

E: ewentualnie Branda, ale on nie ma takiego fajnego wejścia jak Kass, i wyjścia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 21:02, necron1501 napisał:

Pograłem trochę przeciwko temu Viktorowi i rzeczywiście, jak na razie nie widziałem ani
jednego dobrego.

Może mieć to związek z tym że od jego premiery grałeś, z tego co widzę, cały 1 mecz. Ciężko więc byś miał okazję na spotkanie wielu dobrych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 21:09, zerohunter napisał:

E chyba leję na te ad, Trynda mi nie siadł, Yi tak średnio, Tristrana to już porażka
zupełna, wolę casterów, nawet grałem przed chwilą u kumpla Kassem i chyba sobie go kupię,
niby runy mam pod Akali, ale to HP, AP i 6,6dmg, więc się nadadzą, coś polecicie obok
Kassadina?

E: ewentualnie Branda, ale on nie ma takiego fajnego wejścia jak Kass, i wyjścia:D


ryze i annie najtansi i łatwi w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem nimi, jakoś mi nie podeszli, ostatnio nawet Annie w rotacji była i nią zlamiłem konkretnie, ale to na reffealu więc.

A tym Kassadinem to nawet nieźle, 7/1 przy drugim graniu.

E: działa wam czat?
Po skończeniu rozgrywki wysypało się, że niby mnie rozłączyło, wyłączyłem grę, i teraz nie działa, pc resetowałem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 21:12, ziptofaf napisał:

> Pograłem trochę przeciwko temu Viktorowi i rzeczywiście, jak na razie nie widziałem
ani
> jednego dobrego.
Może mieć to związek z tym że od jego premiery grałeś, z tego co widzę, cały 1 mecz.
Ciężko więc byś miał okazję na spotkanie wielu dobrych xD


3 na US i parę innych na EU :P Ale mimo to, widać że ta postać ma naprawdę przesrane u postaci szybkich, czyli wielu które idą na mida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 23:08, luzac napisał:

Tak to niewątpliwe jeden z BEST COSPLAY EVER. A w przypadku LoLa chyba jak na razie najlepszy.


Nie, widziałem kiedyś super MFkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 23:29, zajacisko napisał:

Pytanie do grających Udyrem: Dlaczego prawie nigdy nie zgarniam killi, zawsze mam ich
najmniej z teamu. Jakieś ogólne porady?


Całkowity brak burstu. Masz stały damage praktycznie bez przerwy bijesz, DoT z Q czasem pomaga zgarnąć killa z kogoś uciekającego, naucz się też QEQ żeby nakładać go 2 razy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 00:06, Grodhar napisał:

Całkowity brak burstu. Masz stały damage praktycznie bez przerwy bijesz, DoT z Q czasem
pomaga zgarnąć killa z kogoś uciekającego, naucz się też QEQ żeby nakładać go 2 razy
pod rząd.

Ops, zapomniałem dopisać, że chodzi o teamfighty, tak to najgorszym jest, że czasami uciekną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 00:06, Grodhar napisał:

> Pytanie do grających Udyrem: Dlaczego prawie nigdy nie zgarniam killi, zawsze mam
ich
> najmniej z teamu. Jakieś ogólne porady?

Całkowity brak burstu. Masz stały damage praktycznie bez przerwy bijesz, DoT z Q czasem
pomaga zgarnąć killa z kogoś uciekającego, naucz się też QEQ żeby nakładać go 2 razy
pod rząd.

tyle ze na udyrze maxuje sie R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2011 o 00:29, Yawei napisał:

tyle ze na udyrze maxuje sie R


Na jungli, na lane jednak Q przed R, chyba, że ma się zamiar pushować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 00:29, Yawei napisał:

tyle ze na udyrze maxuje sie R


A tutaj muszę Cię zmartwić, bo nie zawsze. Feniks udyr nie zawsze się opłaca, szczególnie na solo topie przeciwko fighterom.

@COSPLAY
Co do tej Koreanki to bardzo dobrze wykonana robota, aż sam się zdziwiłem :). A jeśli chodzi o jej imię to podane jest w linku od Budo.

@Victor
Piszecie, że Victor jest słaby przeciwko mobilnym postaciom, pewnie macie racje, ale ja mam dowód (nie spreparowany) na to, iż jest on op. Zobaczcie tylko na obrazki na dole posta to się dowiecie o co mi chodzi, bo ja się zdumiałem rozmawiając z kolegą (Bedril na obrazku) przez skype''a. Ogólnie przeciwny Victor nic nie robił, a efekty oceńcie sami :P.

20111231004305

20111231004322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 00:29, Yawei napisał:

> > Pytanie do grających Udyrem: Dlaczego prawie nigdy nie zgarniam killi, zawsze
mam
> ich
> > najmniej z teamu. Jakieś ogólne porady?
>
> Całkowity brak burstu. Masz stały damage praktycznie bez przerwy bijesz, DoT z Q
czasem
> pomaga zgarnąć killa z kogoś uciekającego, naucz się też QEQ żeby nakładać go 2
razy
> pod rząd.
tyle ze na udyrze maxuje sie R


Ale to tylko w jungli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować