Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

z tym wiktorem pisal juz ktos ze ma buga, pokazuje ze zrobil wiecej dmgu nizeli zrobil w rzeczywistosci ;p, jak sprawdzisz ile zrobil fizycznych i magicznych, zobaczysz ze ci sie nie zsumuja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem tutaj z prośbą o porady wszelakie dla Poppy i dzięki temu zmotywowałem się do grania nią, czego nie żałuję, to próbuję jeszcze raz: Właśnie kupiłem sobie Fizza i będę bardzo wdzięczny za porady - jak grać, co i kiedy składać, gdzie chodzić itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fizz jest najbardziej efektywny gdy budujesz itemy dodające AP. Najlepiej jest się wybrać Fizzem na solo lane, potrzebujesz dosyć sporej farmy, aby zdziałać cuda. Mam już niestety swój fetysz, że do każdego AP championa składam Catalysta na początek - co bardzo polecam, a później warto złożyć z niego RoA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 04:03, Oloninho napisał:

Yorick - dobry pick? Warto kupić i nauczyć się grać?


Jest dość prosty, jak ogarniesz sobie build i masterki, to na topie nikt Cię nie ruszy, a 1v1 Ty będziesz cisnął większość wrogów. Trochę słabszy w lategame, ale spam duchami zawsze coś doloży do teamfighta, no i klon carry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 04:03, Oloninho napisał:

Yorick - dobry pick? Warto kupić i nauczyć się grać?

Jeśli chcesz być królem solo, trzymać poker face gdy walczysz przeciwko dwóm, TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, kiedy dadzą tego Lee Sina, bo nie wiem czy kupić jego, czy Kassadina i trochę run, jest jakaś szansa że będzie w następnej rotacji?
Jak już pewnie wspominałem nie było go od przedsezonu drugiego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 00:53, JohnSnake napisał:

Już kiedyś pisałem tutaj z prośbą o porady wszelakie dla Poppy i dzięki temu zmotywowałem
się do grania nią, czego nie żałuję, to próbuję jeszcze raz: Właśnie kupiłem sobie Fizza
i będę bardzo wdzięczny za porady - jak grać, co i kiedy składać, gdzie chodzić itp.
;)


solo lane dla fizza ftw :D nie straszny mu żaden gp, malph czy inny dziad na topie, świetnie radzi sobie też na midzie, skill "w" kąsa bardzo dużo, zwłaszcza w połączeniu z q; jako pierwszy item składam na niego rod of ages, potem lich bane, dalej rabadon, poźniej jeśli gra jeszcze trwa możesz kupić guardian angela lub dalej brnąć w ap; ze skilli najpierw maxuje w, potem , oczywiście polecam granie fizzem na smartcastach, to sprawia że jest jeszcze szybszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 21:04, SiDi napisał:

Ludzie z 1800-2k elo DON''T GIVE A FUCK ABOUT NORMALS. Nie był ranked, więc nie ma o
czym mówić.


Ofc. Pisałem już parę dni temu, że coraz częściej grając z kolegami trafiamy na ludzi z przedziału 1,8k do nawet 2,2k elo i praktycznie w każdym meczu grają jak lamy. Biorą dobre postacie, ale za nic nie widać w grze tego ich skilla.
No ale co tam, ludzie z tego elo zawsze mogą powiedzieć, że to był tylko normal mimo, że przegrali z teamem 1,3-1,4k elo. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mają pisać? My siedzimy na 1400, oni wybili się na 2k i przegrywają z nam,i bo są słabsi? Proszę... Normal dla nich to trollowanie i gra na lajcie bez używania klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam dokładniej: Co mam zrobić, by zgarniać jakieś kille junglując? Nie chodzi mi o gankowanie, tylko o późniejszą fazę gry. Jak inni mają po 11-16 killi, ja mam 4 i nie wiem jak to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To za późno, jak już mają tyle killi to są tak neffedowani że najwyżej możesz czekać w lesie aż przejdzie ktoś kto ma mało hp albo nie jest nafedowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 14:29, SiDi napisał:

A co mają pisać? My siedzimy na 1400, oni wybili się na 2k i przegrywają z nam,i bo są
słabsi? Proszę... Normal dla nich to trollowanie i gra na lajcie bez używania klawiatury.


Ej ej, a jak mam replay w którym w Arranged 5v5 Ranked wygraliśmy z teamem który miał lidera z 1900 rata w S2 i 1950 w S1 a reszta to też nie jakieś unrankedy to też dlatego że trollował :D? Czy może dlatego że go najzupełniej w świecie, wraz z jego teamem, rozjechaliśmy? XD
TrojanPanda, lider wrogiego teamu: 1905 rata ( http://competitive.na.leagueoflegends.com/ladders/na/current/rankedsolo5x5?summoner_name=trojanpanda)
http://www.megaupload.com/?d=OAS79HS8 - i replay dla tych co twierdzą że to niemożliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 15:01, zerohunter napisał:

To za późno, jak już mają tyle killi to są tak neffedowani że najwyżej możesz czekać
w lesie aż przejdzie ktoś kto ma mało hp albo nie jest nafedowany:D

Hm, a są jakieś sposoby na to, by w trakcie ganku na początku zgarniać kille? Przeważnie ktoś z line''a dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 15:50, zajacisko napisał:

Hm, a są jakieś sposoby na to, by w trakcie ganku na początku zgarniać kille? Przeważnie
ktoś z line''a dobija :(


No i co z tego? Nie bądź samolubny i daj kille dla carry. Jako jungler jesteś pomocnikiem, a często tankiem, więc po kiego Ci kille. Pomagaj teamowi, warduj, gankuj, trzymaj lane''y jak inni wracają do bazy. W tej grze nie chodzi o kille, tylko o rozwalenie nexusa pamiętaj. Jak zgarniasz killa to jest ok, ale jak asystę, to też jest ok. Zawsze plus dla teamu.

ps. czasami jungler i carry to ta sama postać, ale raczej rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 15:56, Budo napisał:

> Hm, a są jakieś sposoby na to, by w trakcie ganku na początku zgarniać kille? Przeważnie

> ktoś z line''a dobija :(

No i co z tego? Nie bądź samolubny i daj kille dla carry. Jako jungler jesteś pomocnikiem,
a często tankiem, więc po kiego Ci kille. Pomagaj teamowi, warduj, gankuj, trzymaj lane''y
jak inni wracają do bazy. W tej grze nie chodzi o kille, tylko o rozwalenie nexusa pamiętaj.
Jak zgarniasz killa to jest ok, ale jak asystę, to też jest ok. Zawsze plus dla teamu.


ps. czasami jungler i carry to ta sama postać, ale raczej rzadko.

gp trynda, jest ktos jeszcze?
no chyba ze sie jngluje evelyn albo ezrealem.. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 15:56, Budo napisał:

> Hm, a są jakieś sposoby na to, by w trakcie ganku na początku zgarniać kille? Przeważnie

> ktoś z line''a dobija :(

No i co z tego? Nie bądź samolubny i daj kille dla carry. Jako jungler jesteś pomocnikiem,
a często tankiem, więc po kiego Ci kille. Pomagaj teamowi, warduj, gankuj, trzymaj lane''y
jak inni wracają do bazy. W tej grze nie chodzi o kille, tylko o rozwalenie nexusa pamiętaj.
Jak zgarniasz killa to jest ok, ale jak asystę, to też jest ok. Zawsze plus dla teamu.


ps. czasami jungler i carry to ta sama postać, ale raczej rzadko.

Jednak warto by było mieć chociaż połowę full item builda, nie ? ;) Przez te kille często jestem w tyle za grą i w teamfightach focusują się na mnie, 0 pożytku. Czasami 0 feeda, czasami zabijam na lewo i prawo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować