Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2012 o 18:20, hammerfall87 napisał:

> > Aegis już się nie sprawdza na supportach lepiej kupic stark
> kto ci tak powiedzial? aegis bardzo dobry support item


ogladalem pare hig elo streamów.Stark fajne bonusy daje m innymi dla ad carry


Aegis żadziej kupują rzadziej niż kiedyś tylko i wyłącznie dlatego, że nie maja kasy bo wydają wszystko na wardy ale nadal to dobry item jeżeli go nie kupi tank w twoim teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 17:17, Budo napisał:

Totalnie nie umiem grać supportami, a chciałbym się nauczyć.


Podstawą jest CDR i dodatkowe 40g, starujesz przeważnie z faerie charm + 4 wardy + hp pot, no chyba, że trafia się cwaniaczek pokroju Twitcha czy Ewki to jeden różowy zamiast dwóch zielonych potrafi się okazać bardzo pomocny.

Itemy z goldem to podstawa, dwa zwykle wystarczą, trzy dają radę a cztery zamieniają cię w fabrykę złota. Jeżeli chodzi o budowę itemów wspierających wszystko zależy:

Stark sprawdza się, gdy większościowy pakiet twojego teamu składa się z postaci które skupiają się na autoatakach. Masz takiego Udyra na topie, Nocnika w dżungli i Vayne na bocie. Po grze Cię wycałują.

Shurelya OP, tu nie ma dyskusji.

Aegis to bardzo fajny item zwłaszcza jeżeli w twoim teamie jest ktoś kto go również złoży. Właściwie każdy item ze stałą aurą tak ma, ale taki boost do armora i mres jest chyba najlepszy...

WoA, zwłaszcza gdy idziecie w double AP albo macie sporo postaci które główny damage zadają ze skilli(Riven kocha spell vamp). No chyba, że double AP sobie zbudują sami WoA, trzeci jest wtedy zbędny.

Abyssal, oczywiście gdy przeciwnicy stackują mres jak potłuczeni.

Randurin. Randurin Janna always win, Ostrowiak potwierdzi. W połączeniu z Shurelya zamieniasz przeciwników w stado żółwi uciekających przed krwiożerczymi zającami.

Frozen Heart, oczywiście gdy w przeciwnym teamie jest za dużo autoattackerów.

Oczywiście, jak idzie Ci nadzwyczaj dobrze to nic nie stoi na przeszkodzie aby iść w AD bądź AP i samemu carrować grę. Przeciwnicy są zawsze wściekli gdy z supporta nagle wyłania się AD Alistar albo Warmog Sona. ;D

---

Supportowania najprościej nauczysz się Soraką, Soną, Krową bądź Tarickiem. Jeżeli latałeś wcześniej Blitzem, też się sprawdzi na bocie. Wydaje mi się że to Ty miałeś kilka uwag co do niekonwencjonalnych supportów, więc dodam tylko tyle, że warto sprawdzić wszystkiego co masz pod ręką tylko bez przesady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 19:10, qq_MoaR napisał:

Gdzie te czasy gdy każdy brał co chcial i bawił się dobrze?


Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie dobra zabawa to taka, gdy nie ma idiotów w grze. Można przegrać, albo wygrać, ale jeśli każdy się stara, to jest fajnie. Niestety doświadczenie pokazuje, że różne wynalazki potrafią popsuć grę w sporym stopniu, ja mam sytuacje w których zawsze robię queue dodge, podejrzewam, że oszczędzam sobie w ten sposób nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 19:10, qq_MoaR napisał:

Gdzie te czasy gdy każdy brał co chcial i bawił się dobrze?


Dla mnie najlepsza zabawa jest wtedy gdy wygrywam. A wszelkiej maści eksperymenty typu AD Soraki czy AP Gravesy znacząco zmniejszają moje szanse na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ten rage. "Bo jak on kur*^ mógł wybrać kolejnego ap''ka, a żeby mu matka zdechła"- ostatnio bardzo modne jest przepowiadanie śmierci rodziców... rok temu czegoś takiego nie było. Grało się i nie piepszyło się takich głupot, nawet jak ktoś nie potrafił grać op Eve. 5 Ap team? Wygrane bez problemu a bylo tyle krzyku... Bez supportu i bez tanka? Wygrane... aż następnym razem zaczne robić screeny jak takie niestandadrdowe team jeżdżą.

Oczywiscie nie mówie o rankedach. Bo szkoda nerwów... chociaż Leoną z ignitem udalo mi się pochasać i wygrać 3/3 walki, a ile krzyku jest, że to nie tak.. to ma być cv koniecznie!

Dla mnie liczy się dobra gra, a nie wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nimi nie przejmuje, raczej denerwuje mnie fakt, że taki ''pro'' niszczy grę, bo np. postawnowił, że nie będzie grać z ad Joanną (Janna*) i idzie sobie afk gdy my nawet nieźle sobie radzimy.
No cóż... qq more.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe stream chaoxa, jakiś kolo właśnie zrobił triple killa jungle mundo z revive, właśnie jest 8/2/0.
xD

ten mundo znowu zrobił triple killa walcząc we 2 przeciwko 4 Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Trynda na normalach to jest serio taka łatwa postać, czy mi się dzisiaj dwa razy trafiły gry ''z debilami'' w przeciwnych drużynach(imo z moim szczęściem niemożliwe)? xD Jak nie miałem nigdy talentu do zabijania wszelkimi ranged carry(niby fragi wpadają, ale za często padam), tak nim 'z bliska' mi się fajnie gra(i te kryty z pasywa są też całkiem fajne).

Btw - dzisiaj spotkałem Sonę, która składała same PD + jedno IE. Efekt był taki, że nie dało się jej dogonić za nic w świecie(szybsze toto nawet od Yi na uliti), a dmg zadawała całkiem niezły.xD

20120102020140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ludzie nie wiedzą jak kontrować tryndę, nawet jak mają kilkaset gier. Zresztą widać po tych teamach, że z prosami to Ty nie grałeś ;]
Prawda jest taka, że jak tryndę się sfocusuje cc i w odpowiednim momencie wrzuci ignite, to nawet uciec nie da rady na ulti. Spróbuj pograć z cleanse i ghost, exhaust w zasadzie bardzo potrzebny Ci nie jest, a cleanse się przydaje w teamfightach i jak trafisz na myślących ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie troche odbiegajace od tematu. otoz , dostalem bana , ktory powinien sie skonczyc dzisiaj, 2 stycznia . nie dostalem zadnego maila kiedy dokladnie sie ten ban konczy, no i chcialbym sie dowiedziec czy mozna to gdzies sprawdzic , kiedy ten ban sie konczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:20, mateusz111 napisał:

to ja mam pytanie troche odbiegajace od tematu. otoz , dostalem bana , ktory powinien
sie skonczyc dzisiaj, 2 stycznia . nie dostalem zadnego maila kiedy dokladnie sie ten
ban konczy, no i chcialbym sie dowiedziec czy mozna to gdzies sprawdzic , kiedy ten ban
sie konczy ;p


Może po prostu ban działa włącznie z 2 stycznia? Poczekaj do jutra i dopiero wtedy będziesz mógł się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:32, sirufok napisał:

> to ja mam pytanie troche odbiegajace od tematu. otoz , dostalem bana , ktory powinien

> sie skonczyc dzisiaj, 2 stycznia . nie dostalem zadnego maila kiedy dokladnie sie
ten
> ban konczy, no i chcialbym sie dowiedziec czy mozna to gdzies sprawdzic , kiedy
ten ban
> sie konczy ;p

Może po prostu ban działa włącznie z 2 stycznia? Poczekaj do jutra i dopiero wtedy będziesz
mógł się martwić.

this account has been suspended until 02 january , ja to rozumiem tak, ze jednak dzisiaj powinien zejsc ten ban :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować