Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2012 o 11:33, dizzy1942 napisał:

> made in china

Ten Pantheon wygląda bardziej jak jakiś transformers niż jeden z 300. : P


Bo to taki skin ;]
Ale fajne te chinole mają arty, trzeba im oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości. Jak chcesz potryhardować to graj rankedy, tam każdy pickuje to co trzeba bo każdemu zależy na wygranej. Spinanie się o to, że ktoś coś instalockuje na normalu to bezsens, po to one są żeby zagrać sobie czym się chce na pełnym chillu. Ja gram głównie rankedy, w które wkładam sporo serca, a jak mi się zwyczajnie nie chce to idę na normale pograć jungle ap Taricem czy ap teemo z duo bota. Prawda jest taka, że połowa graczy ma normale głęboko gdzieś i ja na poziomie 120+ w/l mogę wygrywać gry praktycznie wszystkim, wczoraj w 10 minucie będąc na 1v2 lane melee championem miałem największą farmę w grze i 5/2. Rejdżowanie na picki nie ma najmniejszego sensu bo jak ktoś umie grać to wygra wszystkim (często z kumplami grywamy np. na 5 tanków, na 5 supportów, all random etc i wygrywamy 90% takich gier), a jak nie umie to i z pefect setupem dostanie w dupe 0/10 w trzy minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:44, Oloninho napisał:

Magic pen na Garena ma jakiś sens?


Kiedyś te 10% w offensive było spoko, teraz niestety nie ma większego sensu- magic penetration daje tylko większe obrażenia z ulti, ale nie opłaca się poświęcać armor penetration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:51, Oloninho napisał:

A, spoko. Pytam dlatego, że na solomidzie w poradnikach dla Garena w masteries dają punkt
w tego magic pena.


Jak idziesz w 21 albo więcej w offenssive tree to można się bawić, ale ja gram Garenem na 9/21/0 i w offenssive biorę to drzewko z obrażeń fizycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować