Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2012 o 14:47, Budo napisał:

> Magic pen na Garena ma jakiś sens?

Kiedyś te 10% w offensive było spoko, teraz niestety nie ma większego sensu- magic penetration
daje tylko większe obrażenia z ulti, ale nie opłaca się poświęcać armor penetration.

Kiedys to bylo 15 % ^^.

chyba, teraz juz zwatpilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale rotacja...Cait jest ostatnio jednym z bardziej irytujących champów dla mnie, w dodatku będzie pełno wannabe gravesów, xerathów, garenów z butami +3, no i yi jako wisienka na torcie. To ja wolę twitcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 10:23, Budo napisał:

Ale rotacja...Cait jest ostatnio jednym z bardziej irytujących champów dla mnie, w dodatku
będzie pełno wannabe gravesów, xerathów, garenów z butami +3, no i yi jako wisienka na
torcie. To ja wolę twitcha.


Dostałem już raz do teamu fajnego Garena - pomimo tego, że mieliśmy w drużynie dobrych fighterów, to też się tak robił(IE i PD), ks-ował ile się dało(w sumie dobrze, ale jakby jednak robił się pod tanka) z ulti, i biegał po mapie bez ładu i składu. Efekt był taki, że pomimo dobrych 20 fragów przewagi był lose, ale tak to jest, jak wrogi team ma Rammusa, który potrafi zrobić robotę w teamfigtcie, a Garen w tym czasie ''gdzieś tam sobie biega''.xD

Na Cait i Gravesa fajny jest Trynda - w mid i late game 1vs1 spokojnie sobie radzi z ranged carry, o ile oczywiście są głupi i odłączają się od reszty swojej drużyny(a ja co chwilę takich na normalach widzę).:P

Dla mnie ogólnie każda rotacja, w której nie ma Ahri jest dobra, w końcu można po ludzku ganiać przeciwników(a nie 3x flash i przy okazji tony dmg w rywala).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 10:23, Budo napisał:


Ale rotacja...Cait jest ostatnio jednym z bardziej irytujących champów dla mnie, w dodatku
będzie pełno wannabe gravesów, xerathów, garenów z butami +3, no i yi jako wisienka na
torcie. To ja wolę twitcha.


Wytłumacz mi co jest złego w Garenie z butami +3 ew. 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 15:42, masterfigo napisał:

Wytłumacz mi co jest złego w Garenie z butami +3 ew. 4.


Bo to imo masakra. Garen musi być blisko, żeby zadać dmg, a buty +3 wbrew pozorom się do tego nie nadają... imo o wiele lepsze są mercury, bo garen dość często jest focusowany i dostaje sporo cc. Datego przydają się mercury, bo Garen innej redukcji cc nie ma. Zauważyłem taką prawidłowość, że Gareni z butami +3 failują przeważnie xD
Sam zawsze na nim składam mercury też i generalnie jest spoko, z gonieniem nie ma problemów, bo boost z Q i yoummu wystarcza. Na poparcie- dwa featured guides z solomida polecają mercury, ew ninja tabi, żaden swiftness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 15:46, Budo napisał:

> Wytłumacz mi co jest złego w Garenie z butami +3 ew. 4.

Bo to imo masakra. Garen musi być blisko, żeby zadać dmg, a buty +3 wbrew pozorom się
do tego nie nadają... imo o wiele lepsze są mercury, bo garen dość często jest focusowany
i dostaje sporo cc. Datego przydają się mercury, bo Garen innej redukcji cc nie ma. Zauważyłem
taką prawidłowość, że Gareni z butami +3 failują przeważnie xD
Sam zawsze na nim składam mercury też i generalnie jest spoko, z gonieniem nie ma problemów,
bo boost z Q i yoummu wystarcza. Na poparcie- dwa featured guides z solomida polecają
mercury, ew ninja tabi, żaden swiftness.


Sorry, źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że chodzi Ci o buty + 3 poty na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 16:18, masterfigo napisał:

Sorry, źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że chodzi Ci o buty + 3 poty na start.


Nie, chodziło mi o boots of swiftness ;]
W ogóle te buty deko nie mają racji bytu, działają dosłownie na kilku champach i to nie zawsze... nawet na Singedzie ja wolę kupować mercury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 16:40, Budo napisał:

> Sorry, źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że chodzi Ci o buty + 3 poty na start.

Nie, chodziło mi o boots of swiftness ;]
W ogóle te buty deko nie mają racji bytu, działają dosłownie na kilku champach i to nie
zawsze... nawet na Singedzie ja wolę kupować mercury.


Imo nie działają na żadnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 16:48, skipp napisał:

do kiedy są bonusowe rp? bo własnie doładowałem za 839 i nie dostałem tych 300 :/

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=18782480

"Please note, it may take up to five minutes for the additional Riot Points to be credited to your account and may not appear until you initiate an item purchase in the Store. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 16:48, skipp napisał:

do kiedy są bonusowe rp? bo własnie doładowałem za 839 i nie dostałem tych 300 :/

Do dziewiątego.
Zainicjuj jakiś zakup, albo po prsotu poczekaj, bo z tym zawsze są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 16:58, luzac napisał:

Zrobić swoją pierwszą pentę... NIE MIEĆ ODPALONEGO LOL RECORDERA.

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!


Gratz! Trinity Force się składa i opłaca na Gravesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie miałem zbytnio pomysłu co mu kupić. Miałem zeala i młotek, więc co mi szkodziło tego sheena dołożyć...

Śmieszniejsze jest to, że Taric z mojej drużyny biegał z zabójczym supportowym kombo Manamune+Phantom Dancer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak trafić na trzech troli w obozie rywala.xD Chłopaki chcieli zrobić teamfight na pierwszym poziomie, ale trochę im się nie udało.xD Potem rozeszli się po swoich liniach, ale przy różnicy poziomu(4-1) szybko padli i zaczęli ''starać się inaczej''.xD Ponad 800 spotkań zagrałem i na przejaw takiego debilstwa trafiłem po raz pierwszy.xD
Ogólnie szkoda, bo penty z takiego czegoś nie mam nawet zamiaru uznawać(i zostaje mi tylko noobowska quadra Karthusem).

20120104182649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować