Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2012 o 22:58, Thrandir napisał:

Morde znowu zjada każdego solotopa... Jeżeli tylko umie się grać i nie pcha jak nienormalny,
to jest po prostu niepokonany na topie.


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 23:51, Budo napisał:

> Morde znowu zjada każdego solotopa... Jeżeli tylko umie się grać i nie pcha jak
nienormalny,
> to jest po prostu niepokonany na topie.

Nie.

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceniasz postać na podstawie 2 własnych meczy? To powiem ci, że ja w ciągu ostatnich kilku dni miałem ze 4 razy Morde na topie i 3 razy przegrał bez pierdnięcia, a raz dzielnie się bronił. Tak więc po moich meczach wnioskuję, że jest beznadziejną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 00:45, T3de napisał:

Panowie jakieś porady co do Ahri? Styl gry, może jakiś skrótowy opis...


Graj agresywnie. Harrasuj z Q i/lub W. Jak wbijasz 6 lvl to przy celnym doskoku z ulti i złapaniu E powinieneś zabić na combo + ignite. Musisz dobrze opanować ulti i jego zasięg, żeby wiedzieć w którym miejscu i przez którą ścianę możesz przeskoczyć w razie pogoni lub ucieczki. No i wymasteruj celność z E, bo to klucz do sukcesu grania tą postacią. No i oczywiście nie zapominaj o farmieniu.
Itemy na start to buty i potki lub Doran jeśli wolisz. Ja na niej po 2 Doranach i Revolverku raszuje Rabaddona. No chyba, że w early będziesz dominował i zabijał to przed Revolverem od razu Rabaddon. Nie opłaca się u niej budować RoA, taki mój wniosek po wielu godzinach spędzonych na graniu nią, jak i przeciw niej. Zawsze Ahri budująca Roa przegrywała ze mną lejna, bo nie miała wystarczającego demejdżu.
Wcześniej wrzucałem tu nawet replaye z Ahri w roli głównej, więc możesz też poszukać i obejrzeć.

Ach ten Ostry...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 07:21, Noma napisał:

Jakie runki dla trynda solotop?

arpen red
armor yellow
mres blue
mspeed/arpen quint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 18:34, masterHADES napisał:

Witam, poradzi ktoś jak grać bot lane na Sone ? Bo dzisiaj grałem z kumplem my Soraka
i Vayne po przeciwnej stronie Graves i Sona ( z clarity ) i po prostu jej dmg nasz niszczył
całkowicie, a jak Graves coś dołożył to pół hp mniej. Całkiem nas spushowali, Sona dalej
haras pod wieżą, jak się mana jej skończyła to clarity. No jakiś horror po prostu, da
się ją jakoś skontrować konkretnie ?

albo probowac zrobic jakis dmg na pierwszych 2 może 4 lvl, gdy nie ma aż takiego dmg, levele 5-7 bolą, 9 już nie bo soraka ma już za dobry heal, jednak jest to ryzykowna gra, bo jeśli ci się nie uda, to przegrałeś linie, i prawdopodobnie grę, druga opcja to farm fest, wystarczy zwardować krzaki i już sona nie ma tak łatwego życia, zwłaszcza, że to vayne i może zestunować, wbić proc na true dmg i wrócić do farmienia. W ogóle samo postawienie warda w krzakach powinno ułatwić lanowanie. I unikanie konfrontacji po 5 lvl, graves ma duży burst dmg, co w połączeniu z soną zazwyczaj daje kill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 10:32, Aku230 napisał:

arpen red
armor yellow
mres blue
mspeed/arpen quint


Hmm, a Trynda na lane wiele się od tego różni? Zawsze mnie zastanawia, czy nie iść w attack speed i critical chance na początek, żeby mieć dobre przywalenie w early.

A jak już jesteśmy przy runach, to podrzućcie coś dla Yoricka i coś dla supportów(Sona, Soraka). Niby gram tam na czymś, ale wolę to porównać do ustawień bardziej doświadczonych graczy.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 07:21, Noma napisał:

Jakie runki dla trynda solotop?

Armorpen red
flat armor yellow
flat mr blue
attack dmg quinty
imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 11:53, Yawei napisał:

> Jakie runki dla trynda solotop?
Armorpen red
flat armor yellow
flat mr blue
attack dmg quinty
imo


Dlaczego ad quinty a nie arp, wytłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 12:20, zerohunter napisał:

Są jakieś dobre sposoby na farmę Kassadinem na midzie?

Większość przeciwników ma dużo lepszą farmę i często mnie przypierają do muru.


Bo Kassadin nie nadaje się na laning przeciwko każdemu. Ale jak masz przeciwko wrogiego castera, to możesz go kontrować Q, a potem Q+E i będzie bał się podejść. W międzyczasie sobie last hitujesz miniony i wszystko, a z kim konkretnie masz problemy? Generalnie Kassadin to kontra na casterów, jest kilku, którzy mają podobny styl gry i wtedy po prostu wygra lepszy, np lb, czy ahri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 12:20, zerohunter napisał:

Są jakieś dobre sposoby na farmę Kassadinem na midzie?

Większość przeciwników ma dużo lepszą farmę i często mnie przypierają do muru.


Ja osobiście biorę W na 2 lv co ułatwia farmienie szczególnie pod wieżą ( autoattack na W zabija mage miniona po strzale od wieży). Ale ogólnie nie nastawiaj się grając kassadinem na super famre, chyba że uda Ci się kompletnie zdominować przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No np. wczoraj grałem z Yi, a on szybciej robił Q niż ja.

A z tym W to nie wiem, bo ja robiłem do tej pory QE QE QR i na 7 W, ale jeszcze nad tym pomyślę, zależy co się trafi na lini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 13:48, zerohunter napisał:

No np. wczoraj grałem z Yi, a on szybciej robił Q niż ja.

A z tym W to nie wiem, bo ja robiłem do tej pory QE QE QR i na 7 W, ale jeszcze nad tym
pomyślę, zależy co się trafi na lini.


W też ma ten plus że pasywnie odnawia Ci manę za każdy autoattack co też jest bardzo przydatne w początkowej fazie gry na lini, więc tak po prawdzie nawet jeśli go nie bierzesz na 2 lv to bierz na 4 już koniecznie, zawsze to dodatkowy dmg z bliska i przydaje się do pushowania wieży ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 13:48, zerohunter napisał:

No np. wczoraj grałem z Yi, a on szybciej robił Q niż ja.



Praktycznie każdemu casterowi będzie ciężko wygrać z yi, szczególnie ap. Tyle, że później, w teamfightach taki yi będzie bezużyteczny. Jak dostajesz tanky dpsa na midzie, albo wynalazek typu yi/panth, to nie pchaj się na siłę, tylko też poślij swojego tanky dpsa. Myśleć trzeba, nie jesteś łańcuchami przywiązany do mida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować