Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2012 o 19:04, sirufok napisał:

Czy ci co bawią się w trybunał też mają z nim dziś problem? Nie odlicza się czas potrzebny
do wpisania kodu, a także nie można sprawdzić pozostałych gier. Można jedynie pominąć
sprawę i tyle. Sprawdzałem w południe i teraz również to samo.


U mnie działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 19:10, Ecko09 napisał:

U mnie działa bez problemu.


Kurde, dziwna sprawa. Usunąłem z przeglądarki ciasteczka itp, ale wciąż ten sam problem. tyczy się to Google Chrome.
A teraz sprawdziłem na przeglądarce Microsoftu i wyskakuje komunikat, że na dziś wystarczy. Jeszcze dziwniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zadano mi właśnie w champion selection jedno z ciekawszych pytań w lolku.

"panth ad?"

Pytanie padło ze strony yi, nie mieliśmy innych ad, więc dla pewności odpowiedziałem:

"yi you ap or ad?"

cisza

queue dodge
W ogóle tak jakby były jakieś inne buildy dla pantha ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 21:41, Budo napisał:


Zadano mi właśnie w champion selection jedno z ciekawszych pytań w lolku.

"panth ad?"

Pytanie padło ze strony yi, nie mieliśmy innych ad, więc dla pewności odpowiedziałem:

"yi you ap or ad?"

cisza

queue dodge
W ogóle tak jakby były jakieś inne buildy dla pantha ><

no bo sa... w tanka na przyklad ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 21:49, mateusz111 napisał:

no bo sa... w tanka na przyklad ;s


Tank pantheon to build z gatunku jungle soraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co można zrobić Panthem, to nie grać nim w ogóle.
Postać, która w late nie istnieje i jeśli nafeedowała się, to tylko osłabia drużynę tym, że ktoś inny nie zgarnął tych killi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 00:00, Kopiec napisał:

Najlepsze co można zrobić Panthem, to nie grać nim w ogóle.
Postać, która w late nie istnieje i jeśli nafeedowała się, to tylko osłabia drużynę tym,
że ktoś inny nie zgarnął tych killi.


Na normalach można grać czymkolwiek i może działać, byle z głową. W dodatku panth ostatnio częściej się pojawia w rankedach... o ww na lane tez kiedyś mówili, że beznadzieja, a potem był nagle mega op i zaraz nerf. Do teraz jest mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 00:04, Budo napisał:

Na normalach można grać czymkolwiek i może działać, byle z głową. W dodatku panth ostatnio
częściej się pojawia w rankedach... o ww na lane tez kiedyś mówili, że beznadzieja, a
potem był nagle mega op i zaraz nerf. Do teraz jest mocny.


Ej no, mój brat regularnie gra Panthem w rankedach jak widzi że we wrogim teamie na top idzie GP. Instant win na lane bo tamten nawet go harassować z parrrleya nie może (pasyw Pantheona :D). To jest obecnie naprawdę dobra postać - carry kosi aż miło, może się całkiem nieźle utrzymywać na solo topie. Jeśli czegoś mu brakuje to tylko nieco szybciej działającego ulta, nadal brakuje mu celności i za bardzo musi polegać na swoim teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 11:53, Nephren-Ka napisał:


Hmm, a Trynda na lane wiele się od tego różni? Zawsze mnie zastanawia, czy nie iść w
attack speed i critical chance na początek, żeby mieć dobre przywalenie w early.

To jest Trynda na linie
AS nie przyda ci się tak bardzo, gra na topie polega na tym kto komu walnie kryta, niby AS może w tym pomóc, ale to co najwyżej 1 atak więcej przy dłuższej wymianie, a zazwyczaj jest to 2-3 ataki max (chyba, że właśnie crit wszedł lub specyfika postaci). Crit chance można, ale na 100% rage ma się 35%, czyli na lvl 1 można mieć prawie 40 crit chance bez run, to bardzo dużo

@Yawei
To Trynda, nie inny offtank, na którym idzie się w 15 a nie 7 dmg. Różnica polega na przegiętych bazowych statach, jak już wspomniałem prawie 40% crt chance, w dodatku im mniej hp, tym większy dmg. Poza tym, AD brało się na postaciach, które mają jakieś przeliczniki z AD (lub są on-hit-effect jak Q u Irelii), Trynda ma tylko na E, i powiedzmy sobie szczerze, że większy dmg będzie z aa po e niz z samego e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 14:57, Nightdew napisał:

Jakie runy/drzewko i itemy do solo yoricka? A i jakie skille levelowac?


Runy- dla tanka, resisty, hp, armor albo magic penetration. Może być mana regen, ale w sumie średnio się opłaca.
Masteries- 9/0/21, 0/21/9, 1/21/8
Najpierw bierzesz pestilence, potem famine, famine, war, levelujesz famine i pestilence, war na końcu i ulti jak się da.
Itemy- najpierw meki pendant i poty, potem tear of the goddes i buty (mercury), potem spirit visage i manamune. Potem zależy co potrzeba, banshee, sunfire cape, frozen heart, atma, niektózy robią triforce, ale ja akurat nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 15:01, Budo napisał:

> Jakie runy/drzewko i itemy do solo yoricka? A i jakie skille levelowac?

Runy- dla tanka, resisty, hp, armor albo magic penetration. Może być mana regen, ale
w sumie średnio się opłaca.
Masteries- 9/0/21, 0/21/9, 1/21/8
Najpierw bierzesz pestilence, potem famine, famine, war, levelujesz famine i pestilence,
war na końcu i ulti jak się da.
Itemy- najpierw meki pendant i poty, potem tear of the goddes i buty (mercury), potem
spirit visage i manamune. Potem zależy co potrzeba, banshee, sunfire cape, frozen heart,
atma, niektózy robią triforce, ale ja akurat nie.


Czemu niby ma zawsze kupować mercury? Banshee i sunfire - słabe itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 16:40, masterfigo napisał:

Czemu niby ma zawsze kupować mercury? Banshee i sunfire - słabe itemy.


Mercury to w 90% najlepsza opcja, z oczywistego powodu (ograniczanie disabli). Yorick akurat nie ma innego źródła tenacity, nie korzystam też z defensywnych masteries, więc to spoko buty. Zerki niepotrzebne, lucidity... meh, ninja tabi ok przeciwko mocnym autoattackerom, sorcerer, mobility i swiftness bez sensu. Także praktycznie zostają 3 opcje, z czego imo najlepsza to właśnie mercury. Yorickiem w zasadzie nie składa się innego itemu na magic resist niż spirit visage, a w late game to może być za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 16:47, Budo napisał:

> Czemu niby ma zawsze kupować mercury? Banshee i sunfire - słabe itemy.

Mercury to w 90% najlepsza opcja, z oczywistego powodu (ograniczanie disabli). Yorick
akurat nie ma innego źródła tenacity, nie korzystam też z defensywnych masteries, więc
to spoko buty. Zerki niepotrzebne, lucidity... meh, ninja tabi ok przeciwko mocnym autoattackerom,
sorcerer, mobility i swiftness bez sensu. Także praktycznie zostają 3 opcje, z czego
imo najlepsza to właśnie mercury. Yorickiem w zasadzie nie składa się innego itemu na
magic resist niż spirit visage, a w late game to może być za mało.


Akurat w większości przypadków kupiłbym ninja tabi żeby skontrować przeciwnika na lejnie.
Mercury są dobre TYLKO jeżeli nie potrzebujesz na lejnie ninja tabi i przeciwnicy mają dużo cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 16:47, Budo napisał:

> Czemu niby ma zawsze kupować mercury? Banshee i sunfire - słabe itemy.

Mercury to w 90% najlepsza opcja, z oczywistego powodu (ograniczanie disabli). Yorick
akurat nie ma innego źródła tenacity, nie korzystam też z defensywnych masteries, więc
to spoko buty. Zerki niepotrzebne, lucidity... meh, ninja tabi ok przeciwko mocnym autoattackerom,
sorcerer, mobility i swiftness bez sensu. Także praktycznie zostają 3 opcje, z czego
imo najlepsza to właśnie mercury. Yorickiem w zasadzie nie składa się innego itemu na
magic resist niż spirit visage, a w late game to może być za mało.

Jako ze yorick przydaje sie tylko i wylacznie do ciaglego spamu ghoulami/ulti, sklanialbym sie w wiekszosci przypadkow do cdrkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować