Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2012 o 23:52, Noma napisał:

Ktoś wie może czy planują wypuszczenie jakiegoś nowego supporta?


Tego nie wiadomo, z tego co ja wiem, ale jedno co jest pewne znana jest nazwa nowego champa, co wyjdzie jakoś pewnie nie długo. A mianowicie jego imię to Sejuani. Jeśli chcecie spytać skąd wiem, to uprzedzę wasze pytania i powiem, że z newsa spotlightowego Jaxa, jak przeczytacie co napisali przed filmikiem to doczytacie właśnie, że zmiany jaxa dojdą w patchu, w którym wyjdzie Sejuani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 23:52, Noma napisał:

Ktoś wie może czy planują wypuszczenie jakiegoś nowego supporta?


Tak, jest w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wiele osób obecnie tak robi, więc w sumie nic nowego. Tylko to się od czasu do czasu buguje (mam nawet z tego replaya gdzie 5 boxów postawionych na redzie nie zabija niczego podczas gdy sam Shaco robił w tym czasie blue...) i wtedy drugiego buffa nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 00:01, Radek15 napisał:

> Ktoś wie może czy planują wypuszczenie jakiegoś nowego supporta?

Tego nie wiadomo, z tego co ja wiem, ale jedno co jest pewne znana jest nazwa nowego
champa, co wyjdzie jakoś pewnie nie długo. A mianowicie jego imię to Sejuani. Jeśli chcecie
spytać skąd wiem, to uprzedzę wasze pytania i powiem, że z newsa spotlightowego Jaxa,
jak przeczytacie co napisali przed filmikiem to doczytacie właśnie, że zmiany jaxa dojdą
w patchu, w którym wyjdzie Sejuani.

jej
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1699753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 00:38, ziptofaf napisał:

/.../
Wiele osób obecnie tak robi, więc w sumie nic nowego. Tylko to się od czasu do czasu
buguje (mam nawet z tego replaya gdzie 5 boxów postawionych na redzie nie zabija niczego
podczas gdy sam Shaco robił w tym czasie blue...) i wtedy drugiego buffa nie będzie :D


To dlatego, że dodali redowi 100 hp od kiedy był ten filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 00:51, Aku230 napisał:


Omg, jak to już wcześniejsi forumowicze pisali INSTABUY. Jedno co mi ona przypomina to Rampage''a z hona, jeśli chodzi o wygląd i Q skill. Wydaje mi się, że w dobrych rękach będzie to dobry solo top champ, a także strach pomyśleć co będzie robić w teamfightach mając 3 obszarowe spelle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem wczoraj, że u Riven buguje się Q. Czasem daje radę użyć 5 lub 6 dashy. Dzięki temu 2 razy miałem killa jak dajwowałem ;] O dziwo grając sporo meczy przeciwko Riven nigdy tego nie zauważyłem, dopiero gdy sam wziąłem ją w obroty;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 01:10, sirufok napisał:

Na pewno nie jako następny.


Nie powiedziałem, że następny, powiedziałem, że jest w drodze- to potwierdzone.

hammerfall---> owned

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 09:34, sirufok napisał:

Zauważyłem wczoraj, że u Riven buguje się Q. Czasem daje radę użyć 5 lub 6 dashy. Dzięki
temu 2 razy miałem killa jak dajwowałem ;] O dziwo grając sporo meczy przeciwko Riven
nigdy tego nie zauważyłem, dopiero gdy sam wziąłem ją w obroty;]

wut? Sporo gram Riven, ale nigdy sie nie spotkałem z takim "bugiem" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witamy w watku League of Legends.

Co ważne:

*występują trzy serwery do gry LoL - US i EU west i EU Nordic & East, jeśli chcesz pograć ze znajomymi musicie stworzyć profile na tym samym serwerze. Klient jest jeden.*

Słowniczek:

* Afker (AFK = Away From Keyboard) – określenie, którego używa się w odniesieniu do osoby nie biorącej udziału w rozgrywce, a pozostającej w niej w celu uzyskania punktów za ukończenie meczu.
* Assassin- champion, który świetnie sprawdza się w eliminowaniu pojedynczych celów, często posluguje się zasadzkami i jest w stanie zadać bardzo duże obrażenia w krótkim czasie.
* Atmogs- popularny na wielu championach zestaw przedmiotów- Atma''s Impaler oraz Warmog''s Armor.
* Backdoorer - osoba, która sama atakuje wroga bazę, kiedy ten całą drużyną jest w twojej.
* Care - przypominamy, by sojusznik uważał.
* Carry- champion, który najczęściej startuje jako dość słaby, aby w trakcie gry szybko wraz z kupowaniem przedmiotów i zdobywaniem poziomów przybierać na sile. Carry to główne źródło obrażeń drużyny.
* Cc (crowd control)- wszelkie formy kontrolowania, utrudniania lub uniemożliwiania poruszania się przeciwnika oraz uciszanie wrogów.
* Feeder - osoba, która często ginie, przez co przeciwnicy otrzymują złoto (z ang. feed - karmić).
* Fotm- flavor of the month, build, champion, który aktualnie jest na topie.
* Gank - atakowanie wroga w kilka osób, najczęściej z zaskoczenia.
* Harass - przeszkadzanie przeciwnikowi w zdobyciu złota oraz punktów doświadczenia.
* Jungler- champion zdobywający poziomy głównie w dżungli, nie na lane. Zadaniem junglera jest gankowanie lane''ów w celu zdobycia asyst, killi i wypracowania przewagi w grze. Jungler ma też inne zadania, więcej tu
http://www.solomid.net/guides.php?g=12408
* Kit- zestaw umiejętności danego championa
* Leaver - osoba wychodząca z gry podczas trwającej rozgrywki (wychodząc znacznie zmniejsza szanse na wygraną).
* Meta- aktualnie obowiązujący styl budowania drużyny i samej rozgrywki.
* Miss/MIA/ss (Missing In Action) - informujemy graczy, że brakuje przeciwnika z naszej linii.
* Push - atakowanie konkretnej linii, często chodzi o szybkie "pchnięcie" w celu zniszczenia wieży.
* Support- champion posiadający cc oraz najczęściej leczenie, tarczę, lub w inny sposób potrafiący wspierać sojuszników. Support najczęściej występuje w parze razem z carry.
* Tank- tym championa, który cechuje się największą wytrzymałością oraz posiadaniem kilku form cc w kicie, za to mniejszymi obrażeniami.
* Tanky dps- typ championa, który jest wytrzymały, a jednocześnie potrafi zadawać stałe i ciągłe, wysokie obrażenia. Najczęściej walczy wręcz i opiera się na obrażeniach fizycznych.


Buildy:
!!!!!!!!
http://www.solomid.net/ - na tej stronie znajdziemy wszystkie przydatne buildy dla każdego championa, więc proszę o nie spamowanie pytaniami w stylu "EJ A JAKI NAJLEPSZY BUILD DLA HEIMERDINGERA?!?! W dodatku jest tam sporo ogólnych buildów dla carry, junglerów, supportów itd. pomagających ogólnie ogarnąć rolę w teamie."
!!!!!!!!

Dodatkowe informacje znajdziemy na stronach:

http://pl.wikipedia.org/wiki/League_of_Legends
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/League_of_Legends_Wiki


Aby móc odzyskać IP/RP za championa lub skin, należy pisać pod ten adres:
http://support.leagueoflegends.com/anonymous_requests/new
Trzeba napisać mejla, login, summoner''s name, server i za ile cos kupiłeś (RP). Powodu nie trzeba.

UWAGA

W kliencie LOL istnieje kanał dla gramowiczów o nazwie gram.pl

edit- Budo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować