Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2012 o 00:48, Oloninho napisał:

Dlaczego nagle każdy ad carry flash + heal, a support flash + exhaust? Naoglądali się
tych zawodów, czy co?


Tak jest po prostu najlepiej, więc tak grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heal na ad, żeby miał lepsze leczenie na siebie, bo jednak te 50% to nieraz za mało. A swoją drogą to support nie musi być przeżywalny, tak jak musi być ad carry. Dlatego właśnie zrobili zamianę w summor spellach, żeby ad miał heala, a support np exhausta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 12:41, Ecko09 napisał:

Świetny ten stream. zacina się za każdym razem jak jest walka i odcina jak juz jest po
wszystkim...

zmniejsz jakość, czasami to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shyvana OP, better nerf Irelia...

Nie spodziewałem się takiej rzezi, Dignitas zostało po prostu wgniecione w ziemię przez M5. Świetne counterpicki (macie Lee Sina? To bierzemy Shyvanę i zjadamy mu całą junglę!), do tego niesamowity focus na pojedynczy złapany target w przeciągu 0.01 sekundy...coś czuję że zobaczymy ich przynajmniej w półfinałach jeśli utrzymają ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Focus był dobry, po prostu "snipowali" pojedynczy cel co pozwalało im pushnąć turret, albo iść dalej po resztę killi. Ale jeśli chodzi o shyvannę, to nie tyle counterpick, co po prostu jungler m5 lubi jaszczurkę i stwierdził, że po prostu nią gra i tyle :P
Przynajmniej tyle wynikało z wywiadu ;]
Ciekawe co będzie dalej z nunu supportem, ale imo nie ma zbytnich argumentów, żeby wybierać go przed janną, czy tarikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starch w oczach Imaqtpie w momencie gdy, podczas ataku na Koga, Nunu odpalił ulti. Ciągłe spamowanie kulką. Odcięcie od spokojniej farmy. Czysta synergia z W Koga...

Tak, Nunu nie ma żadnych szczególnych + do supportowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 15:16, luzac napisał:

Rosjanin pewny siebie niczym jego premier. Ciekawe czy ESL jedzie na gazie z Rosji?

rusek w ukrainie, instant bossmode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Kennen będzie na bocie. Wreszcie pro teamy powielają MÓJ metagame z Go4LoL-a który wypracowałem już pół roku temu! Tylko coś czuję że zapewne wynaleźli go niezależnie i zrobią to nieco lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 15:35, ziptofaf napisał:

O, Kennen będzie na bocie. Wreszcie pro teamy powielają MÓJ metagame z Go4LoL-a
który wypracowałem już pół roku temu! Tylko coś czuję że zapewne wynaleźli go niezależnie
i zrobią to nieco lepiej :D


AD Kennenem grało się od wieków? O_o

Btw, M5 nieźle ciśnie - smok i 5 killi za jednym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 15:49, sirufok napisał:

AD Kennenem grało się od wieków? O_o

Ale nie w turniejach ^_^

Dnia 20.01.2012 o 15:49, sirufok napisał:

Btw, M5 nieźle ciśnie - smok i 5 killi za jednym podejściem.

I wygrana w pięknym stylu. Szkoda tylko że stream mi nieludzko ścinał podczas teamfightów... Tym niemniej, M5 po prostu zmiażdżyło przeciwny team w pięknym stylu...

No to pora zaczekać na AAA vs M5, tym razem, jak sądzę, nie pójdzie tak łatwo. Zwłaszcza że AAA na pewno oglądało te mecze i wyciągnęło odpowiednie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować