Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2012 o 23:29, sirufok napisał:

R.I.P. Ecko.

and Papa. [*]
Tak żałuję, że nie poszedłem na mida, tylko autolocknąłem Sonę. Ten co poszedł na mida zginął w momencie kiedy miniony się spotkały na linii... Ale i tak chciałbym zagrać bardziej przeciwko niemu...
Skończył 13/0, bo nikomu nie chciało się grać
Ale chociaż pozwolił sobie zrobić screena.

Świetne zakończenie dnia.

20120130233431

20120130233703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Weź mi coś wytłumacz - jako gracz z 1927 rata (i, jak sam mówiłeś, NIE w solo queue)...co jest niezwykłego w spotkaniu Soaza? Przecież w Arranged vs Arranged będziecie na siebie trafiali nieustannie, w co trzeciej grze dostaniecie kogoś z top elo. Nawet teamy mające po 1400-1500 elo w S1 mogły dostawać przeciwników mających po 1800+, czego samemu byłem świadkiem.

Ba, wy powinniście być dla siebie równorzędnymi rywalami bo aAa ma obecnie ledwie 1712 rata jako drużyna. A skoro twój team miał 1927 przed resetem to na pewno wybiliście się do podobnego...

A tu nawet screen jakby to było coś niezwykłego dla ciebie. Rozumiem, dla graczy z niskiego ELO to rzeczywiście jest COŚ ale dla ciebie? Pewnie masz całą kolekcję replayów przeciwko aAa czy Fnatic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebyś chociaż dorzucił buźkę na koniec posta... A skoro tego nie uczyniłeś to znaczy, że chyba uwierzyłeś w jego słowa o tym ratingu... Oj zipciu zipciu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 00:06, sirufok napisał:

Żebyś chociaż dorzucił buźkę na koniec posta... A skoro tego nie uczyniłeś to znaczy,
że uwierzyłeś w jego słowa o tym ratingu... Oj zipciu zipciu ;]


Ależ kpienie sobie z tego ELO jest już niepisaną tradycją tego tematu (a to skok z 1927 do 1400 jako osiągnięcie, a to fakt że ja sam się śmiałem że z tą logiką to powinienem mieć z 2400 ELO itd), nawet nie widzę potrzeby by silić się na sarkazm bo to aż nazbyt oczywiste że takiego nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 00:08, ziptofaf napisał:

Ależ kpienie sobie z tego ELO jest już niepisaną tradycją tego tematu (a to skok z 1927
do 1400 jako osiągnięcie, a to fakt że ja sam się śmiałem że z tą logiką to powinienem
mieć z 2400 ELO itd), nawet nie widzę potrzeby by silić się na sarkazm bo to aż nazbyt
oczywiste że takiego nie ma ;)


Ale z soazem grali, a my nie - więc ciiiiii... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 00:10, sirufok napisał:

Ale z soazem grali, a my nie - więc ciiiiii... xD


Jeden soaz tu czy tam, chyba każdy kto choć trochę gra w LoL-a spotyka czasem kogoś z super high elo ;)
http://download.esl.eu/matchmedia/23631000/23631526/68804062.jpg - tu masz przeciwko całemu teamowi z top 10 US ;D Podczas turnieju, krótko i na temat przerobili nas na szaszłyki. Sądzę jednak że gdybyśmy grali teraz to wytrzymalibyśmy chociaż o te 10 minut dłużej ;)
I pewnie znając moje szczęście to w najbliższym niedzielnym Go4LoL-u dostaniemy TSM w pierwszym meczu żeby szybko poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD
Na prawdę wy zaczynacie w to wierzyć. Że inni to ok, ale ty?! Mimo, że od twoich postów mocno zalatuje kpieniem sobie z biednego Papy to i tak im więcej tego czytam tym bardziej wydaje mi się, że zaczynasz wierzyć. ^^ Jeszcze to pociągnę dłużej to sami zaczniecie wrzucać screeny z moim nickiem i 2k ELO.
Miał być jeden głupi pościk przedstawiający część wypowiadających się tutaj, a skończyło się na czymś pokroju Garena Budo. Nawet tego nie chciałem, ale żal mi było zniszczyć obraz Papy z 2k ELO w którego zaczynaliście wierzyć... Tak samo jak i ja. ;]

A granie z prosami na turneijach się nie liczy. Takim sposobem grałem z całym starym SK, które rozjechaliśmy w 30 minut (druga runda?).
Nie no dobra, już koniec. Mimo wszystko, przyjemnie jest spotkać sobie kogoś z 2k ELO, zrobić sobie screena (kij wie po co) i popatrzeć jak gniecie jakiegoś randoma. :-)

Hmmm, saint gra support Swainem. Czas wypróbować, bo wszystko inne się znudziło już. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff.
Zaczynam żałować, że nie robię screenów tego typu bo miałbym już niezłą galerie - i co z tego, że po znajomości? :P Elo powyżej 2,1k jest, lans jest. :D

A tak z losowych to max chyba spotkałem się z 1900... a nie miałem jeszcze 30. :F Nie ma to jak dobry matchmaking (no i grał chyba ze znajomym bo jedna osoba z ich teamu miała <10 lvl, zakładam, że była z tym koksem :P). ^^
Na szczęście reszta teamu mu nie pomagała za bardzo i daliśmy radę, ale różnicę czuć. Mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 00:51, Markush napisał:

xD
Na prawdę wy zaczynacie w to wierzyć. Że inni to ok, ale ty?! Mimo, że od twoich postów
mocno zalatuje kpieniem sobie z biednego Papy to i tak im więcej tego czytam tym bardziej
wydaje mi się, że zaczynasz wierzyć. ^^

Wierzę i wierzyłem w to prawie tak bardzo jak w to że ziemia jest płaska ;) Zwłaszcza że przecież od razu gdy powiedziałeś że masz to 1927 elo i jaki był jeden z twoich mainów to z nudów i tak sprawdziłem wszystkich graczy które takie mieli (z 15 graczy na 3 serwery, dużo czasu to nie zajęło :D)

Dnia 31.01.2012 o 00:51, Markush napisał:

Jeszcze to pociągnę dłużej to sami zaczniecie wrzucać screeny z moim nickiem i 2k ELO.

30-70$ za 100 ELO jak coś, ci z 2.3k elo oferują wbijanie, nawet pytałem o stawki. Więc jak chcesz 2k to się da tylko dość drogo.

@ Adjatha
"Nie ma to jak matchmaking" - wiesz że on w normalach nie bierze pod uwagę ELO z rankedów? :D A tylko stosunek win/lose? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 01:33, ziptofaf napisał:

"Nie ma to jak matchmaking" - wiesz że on w normalach nie bierze pod uwagę ELO z rankedów?
:D A tylko stosunek win/lose? :)

Wiem wiem ;) Ale mimo wszystko, postaw się w mojej sytuacji, nie masz jeszcze nawet 30, a po drugiej stronie mają AP Carry, który pewnie wygrał więcej rankedów niż Ty masz w ogóle rozegranych gier... :P W/L ratio to jedno, ale jakieś granice tego być powinny jednak... ;P

Chociaż w sumie nie powienienem narzekać, też mi się zdarzało - siedzę sobie spokojnie na bocie (z magicznym 200W w karierze), na midzie gracz z 2k elo, na topie 1,9... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, a ja grałem z Saintvicusem :) I to rankeda huehuehue. I, owniliśmy ostro !!! 10k ludzi mnie oglądało bo stramował trolololololo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 09:06, Mange napisał:

Ha, a ja grałem z Saintvicusem :) I to rankeda huehuehue. I, owniliśmy ostro !!! 10k
ludzi mnie oglądało bo stramował trolololololo.


Huehue pamiętam jak się chwaliłeś ;P Twitchem grał wtedy o ile mnie pamieć nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 01:33, ziptofaf napisał:

Wierzę i wierzyłem w to prawie tak bardzo jak w to że ziemia jest płaska ;)

To Ziemia nie jest płaska?!

Dnia 31.01.2012 o 01:33, ziptofaf napisał:

to z nudów i tak sprawdziłem wszystkich graczy które takie mieli

Ale i tak byłem zdziwiony, że komuś się to chciało sprawdzać. ^^ A może to tylko ja taki leniwy jestem, a wszyscy są pracowici? Ale przyznaj, ze na początku trochę wierzyłeś w to. Inaczej po co byś się fatygował i sprawdzał 3 drabinki?

Dnia 31.01.2012 o 01:33, ziptofaf napisał:

30-70$ za 100 ELO jak coś, ci z 2.3k elo oferują wbijanie

E, znam kilku z plantynkami, jak będę chciał to się zapytam, czy im sie nie znudziło granie z ocelotami. ;)

Dnia 31.01.2012 o 01:33, ziptofaf napisał:

:D A tylko stosunek win/lose? :)

Czasem wydaje mi się, że nawet tego nie bierze pod uwagę. :)

BTW Jaka jest strona gdzie można zobaczyć sobie wszystkie statystyki? Ostatnio w champ select gość sprawdził sobie ELO, W/L na normalach itp (nawet ELO na dominionie było!) wszystkim graczom z teamu. Kiedyś takie coś już byo, ale było strazsznie niedokładne, nieaktualne i nie potrafiło liczyć, a to co wkleił było tak bardzo aktualne, że aż strach.

omgomg, nowy Stark OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2012 o 11:16, Markush napisał:

BTW Jaka jest strona gdzie można zobaczyć sobie wszystkie statystyki? Ostatnio w champ
select gość sprawdził sobie ELO, W/L na normalach itp (nawet ELO na dominionie było!)
wszystkim graczom z teamu. Kiedyś takie coś już byo, ale było strazsznie niedokładne,
nieaktualne i nie potrafiło liczyć, a to co wkleił było tak bardzo aktualne, że aż strach.


Dodaj sobie do znajomych w lolu Jabebot i napisz do niego !pstats.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ;(
jako , ze wczesniej lolreplaya nie uzywalem, a teraz mnie do tego sytuacja zmusila ;d
znajomy wyslal mi replay, pobralem tego lolreplaya . wklejam sobie do folderu owy replay, ale w programie mi go nie pokazuje ;( jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować