Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../

Możesz sobie darować wklejanie jakichkolwiek oficjalnych linków, jeśli są starsze niż godzina i jeśli nie jest właśnie 9 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, gdy pierwszego robi się reda, to przed tym redem robi się wraithy? Przecież po samym redzie 2 lvl już wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 22:16, Oloninho napisał:

Dlaczego, gdy pierwszego robi się reda, to przed tym redem robi się wraithy? Przecież
po samym redzie 2 lvl już wpadnie.


Bo...możesz? I zrobisz je zanim się nawet red zespawnuje? Zyskujesz w ten sposób cenny gold, doświadczenie i szybszy spawn wraithów. Z tego samego powodu robisz wolfy przed blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 22:34, Oloninho napisał:

I gankujesz z mniejszą ilością hp.

Jak się je dobrze zrobi to się straci 100hp max. A po co Ci dużo hp na ganku to ty masz zabijać a nie Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 22:34, Oloninho napisał:

I gankujesz z mniejszą ilością hp.


Jak Ci team pomoże to masz full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 21:43, Ecko09 napisał:

Toś się obudził -,-''

Pewnie ... ja lubię sypiać w szafach i to na półkach wyższych!! =.=

@Budo

Dnia 12.02.2012 o 21:43, Ecko09 napisał:

Możesz sobie darować wklejanie jakichkolwiek oficjalnych linków, jeśli są starsze niż godzina i jeśli nie jest właśnie > 9 rano :)

Spoko... tak jakoś mnie przeniosło i z ciekawości odpaliłem. Skąd mogłem wiedzieć, że tu tacy maniacy co wszystko widzieli :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 22:34, Oloninho napisał:

I gankujesz z mniejszą ilością hp.

Dużo tego hp nie stracisz, pamiętaj o minibuffie z wraithów odnawiającym z 30 hp. Jak masz junglera z jakimkolwiek sustainem bądź rozsądny leash to stracisz z 50-100 hp które zdążą się odnowić dzięki hp potowi jeszcze zanim dojdziesz do reda.

@ masterfigo

Dnia 12.02.2012 o 22:34, Oloninho napisał:

A po co Ci dużo hp na ganku to ty masz zabijać a nie Ciebie.

Żebyś się nie przeliczał. Po tym właśnie rozpoznasz beznadziejnych junglerów że gankują mając z 30% hp, taki chodzący free kill dla przeciwnego teamu. Tylko na jakichś ujemnych elo przeciwnicy od razu uciekają (najlepiej wywalając flasha/ghosta/cleanse/wszystko co mają) widząc junglera, na wyższych zazwyczaj ocenią swoje szanse i mogą się nagle odwrócić, walnąć combo, zabić junglera, zabrać mu buffy... Co oznacza że dzięki pomocy takiego "pro junglera" właśnie zapewniłeś sobie przegrany lane, zwłaszcza jest to widoczne na solo topie, oddaj takiego double buffa wrogiej Nidalee i możesz już napisać GG bo żaden champ się wtedy z nią nie utrzyma.

Zresztą sam The Odd One się właśnie z tego śmiał że tylko idioci gankują nie mając hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie zjaw przed redem chyba nie sprawi, że będziesz miał 30% hp co nie? A już różnica między 90% a 80% nic nie zmienia. Chodzi o to, że robienie zjaw przed redem nie sprawia, że nie możesz gankować bo masz za mało hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grać Amumu? Tzn teoretycznie jungluję nim dość sporo, mam ponad 50% rankedów wygranych i najwięcej rankedów rozegranych, ale ostatnio zauważam, że nie radzę sobie zbyt dobrze. Tzn różnie to bywa. Czasami idzie lepiej, czasami gorzej. Jest może jakiś aktualny filmik OddOne''a czy coś gdzie gra tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

???
Co jest trudnego w zestunowaniu kogo trzeba, rzuceniu ulti, bieganiu między przeciwnikami z aktywnym W, spamując E i czekając aż twój team wybije wszystkich przeciwników?
Od siebie polecam triple WotA. Dodatkowy 1% na W się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 22:39, Oloninho napisał:

Tzn chodzi mi o to, że na początku jestem strasznie miękki, jak wbijam w przeciwników
to zazwyczaj od razu padam ; /


No niestety Amumu to nie jest aż taki pancerny champion. Maxuj E, w dodatku 21 defensywnych masterków, defensywne seale i glyphy najlepiej też. Przynajmniej ja tak gram i dobrze sobie radzę, chyba, że zaraz ktoś przyjdzie i stwierdzi, że musisz iść w ap ;]
http://www.solomid.net/guides.php?g=1763
http://www.solomid.net/guides.php?g=1737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zapraszamy na kolejny odcinek tsm gaming house reality show (streamy). Przy okazji możecie obejrzeć mecz tsm vs clg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 23:49, Budo napisał:


Zapraszamy na kolejny odcinek tsm gaming house reality show (streamy). Przy okazji możecie
obejrzeć mecz tsm vs clg :))


to się robi coraz bardziej żałosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 23:56, Paweuu napisał:

>
> Zapraszamy na kolejny odcinek tsm gaming house reality show (streamy). Przy okazji
możecie
> obejrzeć mecz tsm vs clg :))

to się robi coraz bardziej żałosne :(


Wiesz... w sumie bawi mnie to, patrząc na Regiego i Rainmana, bo oni obaj odwalają taki rage na własnych streamach, że bania mała. Ale szkoda mi OddOne''a, Xpeciala i Chaoxa, bo to spokojni goście i tylko cały team na tym traci... Regi stwierdził, że Xspecial jest najgorszy w całym teamie i dlatego gra supportem. LOL. Obiektywnie patrząc Xpecial to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy support w całej grze. A teraz przez ich rage przesuwa się mecz z clg lol. Lane Chaox i Xpecial to wybuchowa kombinacja, oni są 3x lepsi od Reginalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować