Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Poczekaj aż interesująca Cię postać będzie w darmowej rotacji (co tydzień są inne) i przetestuj ją. Nie ma sensu grać "najlepszymi" postaciami, jeśli nie odczuwasz radości z zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że wybór champa to indywidualna sprawa bo jednemu się będzie grało lepiej tym a innemu tamtym. Pytam bo zanim doczekam się na możliwość przetestowania chociaż dwóch zapewne wiele wody w rzece upłynie tym samym wiele tygodni poczekam z tymi rotacjami. Czytałem, że niektóre postacie utrzymują się przez długi czas jako darmowe tym samym blokując możliwość przetestowania innych. Ale jak widzisz, posiadam tylko wiedzę teoretyczną więc się dłużej wymądrzał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych, które wymieniłeś radziłbym Ci próbować w kolejności Trynda, WW, Nasus, Jax. Kolejność głównie ze względu na przeżywalność. Łatwiej będzie Ci przyzwyczaić się do bohaterów walczących na krótki dystans, jeśli dłużej będziesz utrzymywał się przy życiu. Trynda oprócz ulti ma również wbudowane w skill leczenie oraz niezłe mechanizmy ucieczki. Oczywiście mają one głównie ofensywne przeznaczenie, ale na początku zabawy bardziej przydają się do obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 22:11, Ecko09 napisał:

Warto kupować Nautilusa?

Moim zdaniem nie, ziggs jest o wiele fajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 22:11, Ecko09 napisał:

Warto kupować Nautilusa?

Wg dulaka nie, ale moim zdaniem ten champ jest niesamowity. Gram nim głównie na solo topie, daje naprawdę spory fun imo. Co kto lubi - ja nie przepadam za ap carry, to i Ziggs nie jest postacią dla mnie, ale taki wielki mocarz jak Nautilus wpasował się w mój styl gry niezwykle łatwo.
Buduję go na tanka + WotA, w moim mniemaniu sprawdza się to naprawdę dobrze. :) Z ''E'' i z pasywa ''W'' leczę się za takie ilości HP, że na koniec wygranego teamfighta zwykle mam ponad połowe hp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla supportów są one jak najbardziej wskazane a i w niektórych przypadkach sprawdzą się nawet na lane''rach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 19:26, Aku230 napisał:

ogólnie fajnie, że zrobiłeś założenie, że miniony spawnią się od 1:30, a i tak liczyłeś
od 0:00 ^^


No tak, ale to było tak bardzo "mniej więcej". No i nie liczyłem super minionów np i "artylerii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K, dzięki. Pomogłeś i trochę rozjaśniłeś sprawę. Szybkie pytanie w kwestii Trynda, czytam i czytam, cokolwiek nie wyczytam wszyscy wszędzie krzyczą, że op, chamska postać, fe i be. To naprawdę jest tak, że wszyscy w zaciszu swego domostwa układają na niego dissy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdradzę Ci mały sekret: dla wielu graczy postać, z którą przegrywają jest op, a ta, którą prowadzą - up.
Tylko nikomu o tym nie mów!

Prawda jest natomiast taka, że w rękach dobrego gracza każda postać jest dobra, a w rękach słabego - nawet "najsilniejsza" nic nie zrobi.

Co do samego Tryndy, to jego ofensywny styl gry i denerwujące przeciwnika zdolności przyniosły mu tak złą sławę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 23:12, Orionov napisał:

Warto kupić runki gold/5?


Mus dla supportów.

Nautilus---> głównie do dżungli, na solo można nim grać, ale marnuje się jego potencjał imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 00:32, Ecko09 napisał:

http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=595341
Moar info na temat Fiory. Na YT można też znaleźć jej skiny, ale nie chce mi sie teraz
szukać ;p

Kurde, jeszcze do domu nie wrocilem z wyjazdu, od tygodnia w Lola nie gralem, a tu juz nowy champion sie szykuje ;o To bedzie offtank czy co?
http://www.youtube.com/watch?v=5YAos4VF53U
EDIT
A tu link do wygladu Fiory, o ktorym wczesniej wspomnial Ecko. Wyglada cudnie, jak dla mnie nie musza juz jej dokanczac i chyba dla samego wygladu kupie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos, szkoda ze nie dalo sie edytowac - ostatnio slabo mi idzie nocturnem jako tako, probuje jakies dziwne buildy, dawno nie gralem nim i jakby dawna magia uszla. Jakies rady odnosnie jego, bo wiem ze sa tu tacy co graja nim i sie dobrze bawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 09:42, Yawei napisał:

Ojej, naprawde zaskakujace ze JUZ nowy champion sie szykuje. One przeciez wychodza tylko
co 2 tygodnie ; o

Ojtam, mnie zaskoczylo to ze pare dni po patcha z nowym championem juz jest info (slabe, ale jest) o nowym:P
A, i dalej o tym nocturnie cos bym prosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 09:56, Ezio napisał:

A, i dalej o tym nocturnie cos bym prosil.

idziesz do jungli, gankujesz. po 6 lvl gankujesz jeszcze skuteczniej. budujesz go na offtanka i dobrze sie bawisz. mozna tez kupisz skina by fun byl jeszcze wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować