Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Warto dodać, że kiedyś dragon był tak słaby, że w pojedynkę można go było zrobić bardzo wcześnie.

No i grało się bardziej na luzie :) Nie było takiego falmu na niższych lvl.

Nerf ulti irelia bardzo mnie zasmucił :( Była wtedy taka op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 18:39, Mange napisał:

Warto dodać, że kiedyś dragon był tak słaby, że w pojedynkę można go było zrobić bardzo
wcześnie.

Ano rzeczywiście, taki Amumu czy Fiddle mogli już na 2 levelu robić dragona jak się miało dobre runy.

Dnia 23.02.2012 o 18:39, Mange napisał:

No i grało się bardziej na luzie :) Nie było takiego falmu na niższych lvl.

O streamach nikt nie słyszał, więc w każdym meczu było wtedy śmiesznie. Pamiętam jak kochałem chodzić Cho''gathem na bot lane. Albo Veigar + Tristana lane jaki robiliśmy ze znajomym - zaczekać do 6 levela, stun ode mnie i pełny nuke od nas obu...;) Farmą też nikt się nie przejmował. No i w sumie od czasu gdy ukształtował się ten obecny metagame to wieloma postaciami którymi zagrywałem się wcześniej, nie grałem już od dawien dawna. Bo takie nudne się przez to zrobiły, QQ.

Dnia 23.02.2012 o 18:39, Mange napisał:

Nerf ulti irelii bardzo mnie zasmucił :( Była wtedy taka op.

Ale, o czym już najstarsi górale pewnie nie pamiętają, to niedługo po jej premierze...dostała buffa (do zasięgu z Q i obrażeń z ulta bodajże) bo uważano ją za up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 14:13, zerohunter napisał:

7 AD jest takie op, że się opłaca wydawać 3k?


Si, głównie do last hitów i do early game- to pomaga, tym bardziej, że często bierzesz buty i potki na początek, więc zawsze się te parę dodatkowych ad przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 14:13, zerohunter napisał:

7 AD jest takie op, że się opłaca wydawać 3k?


Prawdę mówiąc to i czerwone runy i quinty należy wpakować pod AD, nie ma już zbytniego sensu by inwestować w armor pen. Z bardzo prostego powodu - last hitowanie. Mając dodatkowe 15 AD na starcie jest to naprawdę prostsze, wtedy zaczynając z Doran''s Blade masz bodajże 83-85 na pierwszym levelu. Co po prostu ułatwia grę, o ile dzięki temu ja grając ad carry potrafię dobić do 130 cs-a w 15 minut, o tyle dla ap carry, który nie ma takich fajnych run, rzadko kiedy przekraczam próg 90 w tym czasie.

Z tego co widzę zresztą po runach Chaoxa (a on jest jednak całkiem niezły) to on ma właśnie 15 AD, 13 armora z żółtych run i niebieskie pod mr/level.

Zresztą 3k to niewiele jak za runy, i tak wcześniej czy później trzeba kupić jakieś po 2050 za sztukę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 14:25, ziptofaf napisał:

Prawdę mówiąc to i czerwone runy i quinty należy wpakować pod AD, nie ma już zbytniego
sensu by inwestować w armor pen. Z bardzo prostego powodu - last hitowanie. Mając dodatkowe
15 AD na starcie jest to naprawdę prostsze, wtedy zaczynając z Doran''s Blade masz bodajże
83-85 na pierwszym levelu. Co po prostu ułatwia grę, o ile dzięki temu ja grając ad carry
potrafię dobić do 130 cs-a w 15 minut, o tyle dla ap carry, który nie ma takich fajnych
run, rzadko kiedy przekraczam próg 90 w tym czasie.

Ja dzisiaj miałem goscia który pozwolił mi picknąc mida ale jeśli nie bede mial w 20 minucie 150 cs to leci report za usnkilled :). Nigdy mi się nie chce az tak skrupulatnie lasthitowac. Tym razem chciałem mu pokazać, ze to zrobie. No i w 15:38 151 cs. Wiec nie tak zle jak na ap. Do tego 2/0/0. Chyba naprawde zaczne tryhard i w kazdym meczu tak farmic. Około 28 minuty miałem tako przewage na enemy kennen, ze glowa mała. Do tego co powrót do bazy to 2k 3k albo 4k golda :) COOL STORY !

>Z tego co widzę zresztą po runach Chaoxa (a on jest jednak całkiem niezły) to on ma właśnie 15 AD, 13 armora >z żółtych run i niebieskie pod mr/level.
Lubie jak gra mf :) Miło się patrzy jak gra. Chyba sam sobie sprawie ad czerowne :)

>Zresztą 3k to niewiele jak za runy, i tak wcześniej czy później trzeba kupić jakieś po 2050 za sztukę ;)
ano. Ja na przykład polubiłem quinty na ms :) Zauwazyłem jak HSGG używał ich na irelii. Naprawde fajnie sie z nimi gra. Zaczynając z butami ma się ~410 speeda. Potem 2buty + TForce i smiga sie jak szalony. Bardzo pomaga w gankowaniu mida i uciekaniu przed gankiem. Wole ten styl niż Hp regen ala Wickd np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:24, Mange napisał:

> Prawdę mówiąc to i czerwone runy i quinty należy wpakować pod AD, nie ma już zbytniego

> sensu by inwestować w armor pen. Z bardzo prostego powodu - last hitowanie. Mając
dodatkowe
> 15 AD na starcie jest to naprawdę prostsze, wtedy zaczynając z Doran''s Blade masz
bodajże
> 83-85 na pierwszym levelu. Co po prostu ułatwia grę, o ile dzięki temu ja grając
ad carry
> potrafię dobić do 130 cs-a w 15 minut, o tyle dla ap carry, który nie ma takich
fajnych
> run, rzadko kiedy przekraczam próg 90 w tym czasie.
Ja dzisiaj miałem goscia który pozwolił mi picknąc mida ale jeśli nie bede mial w 20
minucie 150 cs to leci report za usnkilled :). Nigdy mi się nie chce az tak skrupulatnie
lasthitowac. Tym razem chciałem mu pokazać, ze to zrobie. No i w 15:38 151 cs. Wiec nie
tak zle jak na ap. Do tego 2/0/0. Chyba naprawde zaczne tryhard i w kazdym meczu tak
farmic. Około 28 minuty miałem tako przewage na enemy kennen, ze glowa mała. Do tego
co powrót do bazy to 2k 3k albo 4k golda :) COOL STORY !

HAHA nie ma to jak samemu sobie napisac na koniec "cool story'' XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować