Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Od czego zależy przyznawanie elo?
Zauważyłem coś śmiesznego.
W pierwszym przypadku -> 27 winów do przodu, ~1800 elo
W drugim przypadku -> 25 winów do przodu, 1300 elo
Nie rozumiem tego troszku. ;D

20120409000720

20120409000728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na samym początku dostaje się ogromne ilości pkt za zwycięstwo. Zatem mając 20 zwycięstw bez żadnej porażki, ma się 2k elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:09, Kamil2142 napisał:

Od czego zależy przyznawanie elo?
Zauważyłem coś śmiesznego.
W pierwszym przypadku -> 27 winów do przodu, ~1800 elo
W drugim przypadku -> 25 winów do przodu, 1300 elo
Nie rozumiem tego troszku. ;D


tutaj raczej chodzi o to, że gość w 1 przypadku wygrał dużo tych pierwszych rankedów, gdzie ci przyznają 40~ elo za wygrany mecz, a w drugim pewnie wyszedł dość konkretnie w tym na minus no i takie tego skutki :P
sam ostatnio widziałem goscia ktory miał 2 gry przewagi win nad lose a mial 1474 elo bodajże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ktoś chciałby wybrać Tarica przed Alistarem na bot..? Nie czaję, Alistar jest niesamowity, a Taric... meh... gorsze cc, gorszy heal, nie jest aż tak tankowaty. Jedyne co ma dobre to aura i ult, ale generalnie wg mnie wypada o wiele wiele słabiej od krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:44, Budo napisał:

Dlaczego ktoś chciałby wybrać Tarica przed Alistarem na bot..? Nie czaję, Alistar jest
niesamowity, a Taric... meh... gorsze cc, gorszy heal, nie jest aż tak tankowaty. Jedyne
co ma dobre to aura i ult, ale generalnie wg mnie wypada o wiele wiele słabiej od krowy.

nie wiem, stun jest ranged? daje armora? shreduje armora przeciwnikowi? daje ofensywne staty?

tzn nie znam sytuacji wiec sie nie wypowiem. CZASEM taric jest oplacalniejszy od alistara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:44, Budo napisał:

Dlaczego ktoś chciałby wybrać Tarica przed Alistarem na bot..? Nie czaję, Alistar jest
niesamowity, a Taric... meh... gorsze cc, gorszy heal, nie jest aż tak tankowaty. Jedyne
co ma dobre to aura i ult, ale generalnie wg mnie wypada o wiele wiele słabiej od krowy.

Krowa niby jest bardziej tankowa, ale poza ulti jest w sumie dość kruchy. Taric daje darmowe 30 armora, darmowy dmg/ap, stun. Co ważniejsze, nie da się spieprzyć jego stuna poprzez złe ustawienie, nie da się uratować przeciwnika, odrzucając go poza zasięg, bo minimalnie spóźniłeś się z Q, czy tam dostałeś tornado w połowie szarży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 01:05, Yawei napisał:

nie wiem, stun jest ranged? daje armora? shreduje armora przeciwnikowi? daje ofensywne
staty?


Stun jest ranged, ale prędkość pocisku jest żenująca... w dodatku stun jest redukowany przez tenacity, oba skille ofensywne Alistara nie są redukowane przez tenacity. Daje armora, to się zgodzę- aura jest spoko, shredowanie armora przeciwnikowi najczęściej się nie opłaca i tracisz więcej niż zyskujesz. Chodzi mi ogólnie o te dwa supporty, a szczególnie o mecz tsm vs clg, gdzie był lane corki + soraka vs urgot + taric. Urgot z Alistarem to potworny lane, nie wiem dlaczego wzięli Tarica ><
No i pomijam już fakt, że Alistar ma aoe cc i jest dobry przez całą grę, a Taric wypada lipnie w late game.

btw Dan the man! Mój ulubiony streamer i daje radę, jeśli chodzi o casting. No i wie o czym gada, w przeciwieństwie do tamtych dwóch jełopów i Zenona czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 01:24, Budo napisał:

> nie wiem, stun jest ranged? daje armora? shreduje armora przeciwnikowi? daje ofensywne

> staty?

Stun jest ranged, ale prędkość pocisku jest żenująca... w dodatku stun jest redukowany
przez tenacity, oba skille ofensywne Alistara nie są redukowane przez tenacity. Daje
armora, to się zgodzę- aura jest spoko, shredowanie armora przeciwnikowi najczęściej
się nie opłaca i tracisz więcej niż zyskujesz. Chodzi mi ogólnie o te dwa supporty, a
szczególnie o mecz tsm vs clg, gdzie był lane corki + soraka vs urgot + taric. Urgot
z Alistarem to potworny lane, nie wiem dlaczego wzięli Tarica ><
No i pomijam już fakt, że Alistar ma aoe cc i jest dobry przez całą grę, a Taric wypada
lipnie w late game.

btw Dan the man! Mój ulubiony streamer i daje radę, jeśli chodzi o casting. No i wie
o czym gada, w przeciwieństwie do tamtych dwóch jełopów i Zenona czasami :P

Wzieli to bo urgot tez shreduje armora. Te male synergie tworzą wlasnie genialne teamcompy i duo lany.
Tyle ze corki + soraka sobie radzi po prostu swietnie przeciwko urgotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:04, Ecko09 napisał:

Z meczu na mecz coraz bardziej mi się podoba Hecarim ;P Insta buy jak go dadzą na west.

Hmm... Mógłbyś mi opisać po krótce na czym polegają te jego zdolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować