Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ostatnio mam problem ze znalezieniem postaci- na dłużej mnie przyciągneła Fiora i Ashe(Ziggs w mniejszym stopniu, kombinowanie jego skillami jest dosyć fajne), ale powoli zaczynają przynudzać i druga sprawa- przydałoby się opanować więcej niż jedną w dobrym stopniu. Najlepiej mobilna i ad (ap też nie pogardzę) i żadnych tanków/supportów. W tej kwestii zastanawiałem się nad Riven i Shyvanną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 16:32, Hydro2 napisał:

Najlepiej mobilna i ad (ap też nie pogardzę) i żadnych tanków/supportów. W tej kwestii
zastanawiałem się nad Riven i Shyvanną.


Z ap może spróbuj Gragasa, ma bardzo fajnego dasha o sporym zasięgu, duży burst, sustain i op ulti, bardzo fajna postać :)
Ad- Riven i Shyvanna są ok, podobnie jak Lee Sin i Nocturne, Renekton. Tylko pamiętaj, że te postacie też robią za tanki w teamie.
Jeśli chodzi o wszechstronność, to pamiętaj, że z czasem i tak wypadałoby się nauczyć chociaż po dwa tanki i supporty, a kto wie, może Ci się spodoba. Ja nie tykałem supportów długo, a teraz je bardzo lubię :)

ZnalazłemNemo---> akurat lux i cass to mobilności za grosz nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 16:32, Hydro2 napisał:

(...)
Najlepiej mobilna i ad (ap też nie pogardzę) i żadnych tanków/supportów. W tej kwestii
zastanawiałem się nad Riven i Shyvanną.


Mobilne ad? Od paru dni męczę Twitcha i to co można wyprawiać tym "chomikiem" po nafeedowaniu to poezja. Fakt, uczę się go dopiero i nie wiem jak to wygląda od pro strony, ale jak przeżyję jako tako early to w late game... miód:)

Mobilne grywalne ap? Z tzw. magów nie ma czegoś takiego... Jedyne do czego imo warto dojść to botki maga (poruszanie 2) i ew. Lich Bane z buffem 8% bodajże (czy tam 7) ale okolicy 418 speeda raczej nie przekroczysz.
Chyba, że mnie ktoś poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 17:35, ChrisBgnr napisał:

> (...)
> Najlepiej mobilna i ad (ap też nie pogardzę) i żadnych tanków/supportów. W tej kwestii

> zastanawiałem się nad Riven i Shyvanną.

Mobilne ad? Od paru dni męczę Twitcha i to co można wyprawiać tym "chomikiem" po nafeedowaniu
to poezja. Fakt, uczę się go dopiero i nie wiem jak to wygląda od pro strony, ale jak
przeżyję jako tako early to w late game... miód:)


Twich po nafeedowaniu rzeczywiście jest nie do powstrzymania, pochwale się, że kiedyś udało mi sie nim zrobić 26/0/... ale po krótszym graniu jakoś mi się znudził, nie podchodził mi styl jakim musiałem obrać grając nim. A jeśli chodzi o mobilne AD to polecam Ezrael''a, świetny dance(hare-hare), wygląd, olbrzymi zasięg i duży dmg z Q, jeden escape mechanism no i prześwietne ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mobilne, znaczy ze skillami do poruszania się, np Ahri, Gragas, Kassadin. Więc nie wciskaj, że nie ma moblinych ap, bo jak Kassadin nie jest mobilny z flashem co 8 sekund, to żaden champion nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 17:57, Budo napisał:

/.../

Mobilne, znaczy ze skillami do poruszania się (...)

Aaaa, że nie chodzi tylko o drobienie nóżkami?^^ No to tak, racja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 6.3 IP na koncie, na nowego czempiona nie ma co czekać, niecierpliwy ze mnie gracz, a w dodatku każdy będzie chciał Variusem(czy jak mu tam) grać. Chciałem znów jakiegoś Ap na mid''a, bo jara mnie jechanie przeciwników w 0.5s. Potrzebuje tylko pomocy w wyborze
a) Xerath
b) Fizz
c) Swain (nie wiem czy się nim da czy nie po nerfie blue etc.)
Chyba, że polecacie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

a) Xerath
b) Fizz
c) Swain (nie wiem czy się nim da czy nie po nerfie blue etc.)
Chyba, że polecacie coś innego?

W grze Swaina nic sie nie zmienilo, zamiast full many masz ciągle trochę więcej niż pół na blue.
Ja wziąłbym Fizza, nie do zgankowania. Chyba, że lubisz łupać zza krzaka to Xerath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

Chyba, że polecacie coś innego?

Dla mnie nr 1 to Morgana. Niezły (chociaż wolny) stun w postaci klatki - przydatny zarówno przy ataku jak i ucieczce, dobra zupa na miniony, tarcza do ochrony siebie lub supportowania sojuszników i niezgorsze ulti którym można zamieszać w bitewnym kotle, a także które w połączeniu z klatką i zupą śmiało może posłużyć nam do ubicia oponenta, nawet gdy ten stwierdzi, że woli brać nogi za pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

Kolejne 6.3 IP na koncie, na nowego czempiona nie ma co czekać, niecierpliwy ze mnie
gracz, a w dodatku każdy będzie chciał Variusem(czy jak mu tam) grać. Chciałem znów jakiegoś
Ap na mid''a, bo jara mnie jechanie przeciwników w 0.5s. Potrzebuje tylko pomocy w wyborze
a) Xerath


Bardzo mocny, potrzebujesz smartcastów, bez tego nie da rady. Duży zasięg, duży dmg, silny champ. Tyle, że nudny niemożebnie (naprawdę to chyba najnudniejszy champ w grze, nawet Yorick jest bardziej ekscytujący).

Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

b) Fizz


Również mocny, można nim grać pod ap i tanky dps, można i junglować. Mi osobiście nie przypadł do gustu, bo to ryzykowny champ.

Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

c) Swain (nie wiem czy się nim da czy nie po nerfie blue etc.)


Mocny, ale nie miałem styczności więc się nie wypowiem konkretnie.

Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

Chyba, że polecacie coś innego?


Ja zawsze polecam Gragasa, to mój główny ap i jest super. Oprócz tego Ziggs, Karthus to mocne picki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę moją zabawkę czyli AP Kog :D Jest tak mocny, że przed tf wrogowie mają z połową życia jak nie uważają na jego ulti. Oczywiście mówimy o late game. Dodatkowo masz epickie ad carry. 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować