Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 19:37, Budo napisał:


Kup Rammusa- to lepszy wybór na początek. Amumu jest ciągle dobry i efektywny, ale trudniejszy
do gry i generalnie bardzo polega na swoim ulti, szczególnie w late game. Rammus jest
op we wszystkim i mało da się nim zepsuć :)
Amumu wymaga więcej ogrania, jest trudniejszy i generalnie nie czujesz takiego "kopa"
poza ulti.


No to zbieram na Rammusa ;) Bede ogrywał się Nunu i poczekam az zostanie rozpatrzone moje podanie o sprzedaz herosów i bedzie mnie stac na Rammusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:05, sirufok napisał:

> jak stoi w late harass z "e" lulu ?

A to w late się harrasuje?


A co nie mozna sobie "pobić" przeciwnika jak czeka np przy naszej wieży jak mam zasięg ?Pójdę za to do piekła ?Też takie pytanie zadajesz jak sobie sona czy soraka użyje q na kimś jak ma zasięg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:14, hammerfall87 napisał:

A co nie mozna sobie "pobić" przeciwnika jak czeka np przy naszej wieży jak mam zasięg
?Pójdę za to do piekła ?Też takie pytanie zadajesz jak sobie sona czy soraka użyje q
na kimś jak ma zasięg ?

Mylisz harass z pokiem. To dwa różne pojęcia: harass to przeszkadzanie przecwinikowi w początkowej i środkowej fazie gry na linii, natomiast poke to "podgryzanie" zdrowia przeciwników przed tfami z wykorzystaniem umiejętności zasięgowych (głównie w końcowej fazie gry, gdy nie skutkuje to dużym ubytkiem many i może zadać odczuwalne obrażenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:34, windows00 napisał:

> A co nie mozna sobie "pobić" przeciwnika jak czeka np przy naszej wieży jak mam
zasięg
> ?Pójdę za to do piekła ?Też takie pytanie zadajesz jak sobie sona czy soraka użyje
q
> na kimś jak ma zasięg ?
Mylisz harass z pokiem. To dwa różne pojęcia: harass to przeszkadzanie przecwinikowi
w początkowej i środkowej fazie gry na linii, natomiast poke to "podgryzanie" zdrowia
przeciwników przed tfami z wykorzystaniem umiejętności zasięgowych (głównie w końcowej
fazie gry, gdy nie skutkuje to dużym ubytkiem many i może zadać odczuwalne obrażenia).


no dobrze chodzi mi o poke w takim, bo dzisiaj ta psotac 1 raz testowałem ale do late gamu nie dotrwalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:38, hammerfall87 napisał:

no dobrze chodzi mi o poke w takim, bo dzisiaj ta psotac 1 raz testowałem ale do late
gamu nie dotrwalem


No widzisz, teraz się rozumiemy.

Btw, te erpe co niektórzy dostali to tylko i wyłącznie za jakieś zguby na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:14, AdiizO napisał:

Za feed''owanie + flame''owanie nie dostałbyś od nikogo ani 1 RP.
Think sometimes.


Nigdy nie flame''uje. Choćby nie wiem jak beznadziejni byli sojusznicy.
Think sometimes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:43, sirufok napisał:

> no dobrze chodzi mi o poke w takim, bo dzisiaj ta psotac 1 raz testowałem ale do
late
> gamu nie dotrwalem

No widzisz, teraz się rozumiemy.

Btw, te erpe co niektórzy dostali to tylko i wyłącznie za jakieś zguby na koncie?

ja nie zgubilem nic, a dostalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 21:48, Ecko09 napisał:

> > >
> ja nie zgubilem nic, a dostalem :)

Może nie zauważyłeś, że zgubiłeś ;p

wszysciutko sprawdzilem, ani jedna runa czy czempion sie nie zgubil ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:09, Kamil2142 napisał:

Skoro mowa o tankach, to co myślicie o Singedzie?
Z własnych obserwacji OP survi ( regen ) i b.dobre escape są jak najbardziej na plus
u niego imo.


Ja swego czasu bawiłem się Singedem, build w tanka plus Mejaj, straszna sieczka bo nie dość, że jesteś nie do zabicia to jak nastacujesz sobie Mejaj''a to bijesz chory dmg jak na tanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:04, filip29 napisał:

Ilość banów na tydzień jest ograniczona? Jeśli tak to po ilu czas się zwiększa?


Słucham? Na tydzień? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 22:20, masterHADES napisał:

Ja swego czasu bawiłem się Singedem, build w tanka plus Mejaj, straszna sieczka bo nie
dość, że jesteś nie do zabicia to jak nastacujesz sobie Mejaj''a to bijesz chory dmg
jak na tanka :P

Mejai to nie jest ta zabawka, która liczy na to, że wycisniesz dwucyfrową ilość killi i się nie przewrócisz? :) Zawsze uważałem tego typu przedmioty za nadmiar optymizmu. Jak ci się trafi gra, że go naładujesz do pełna, to znaczy że przeciwnicy byli tak ciency, że wygrałbyś i nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:26, Budo napisał:

Słucham? Na tydzień? xD


No na tydzień. Bo już 3 przyszedł, a chcę sobie jeszcze w LoLa pograć. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować