Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 23:04, filip29 napisał:

Ilość banów na tydzień jest ograniczona? Jeśli tak to po ilu czas się zwiększa?


Nie, ilość banów jest nieograniczona. Możesz ich dostać tyle ile masz kont, czyli teoretycznie...

A jeśli rozumiem o co chodzi:
Masz kilka poziomów bana: najpierw zwykły warn, później dzień, trzy dni, tydzień, i jakieś dłuższe aż do perma.
No i leavy nie shodzą nigdy, ale groźba banem już znacznie maleje po 3 dniach, chociaż to pewnie też zależy od częstości grania i wagi przewinienia (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:44, filip29 napisał:

> Słucham? Na tydzień? xD

No na tydzień. Bo już 3 przyszedł, a chcę sobie jeszcze w LoLa pograć. :p


Aha, jeśli dostałeś trzeciego bana, to radzę uważać. Przeczytaj summoner''s code i upewnij się, że nic głupiego nie zrobisz, ani nie powiesz, bo kolejny to może być już perma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:51, Budo napisał:

>
Aha, jeśli dostałeś trzeciego bana, to radzę uważać. Przeczytaj summoner''s code i upewnij
się, że nic głupiego nie zrobisz, ani nie powiesz, bo kolejny to może być już perma.


xDDD A kto normalny to czyta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Mam niby to 1500 elo, poziom faktycznie jest wyższy, ale nadal trafiają się ludzie, którym dziwię się po prostu, że wyszli z 1200. Spodziewałem się, że będzie to wyglądało troszkę lepiej, ale niestety, chyba wszędzie trafiają się trolle. Naprawdę szkoda, bo gdyby na tym 1500+ było czysto, to gra wyglądała by bardzo przyjemnie, a tak nadal zdarzają się tacy, co mogą napsuć nerwów ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 00:31, Oloninho napisał:

Cholera. Mam niby to 1500 elo, poziom faktycznie jest wyższy, ale nadal trafiają się
ludzie, którym dziwię się po prostu, że wyszli z 1200. Spodziewałem się, że będzie to
wyglądało troszkę lepiej, ale niestety, chyba wszędzie trafiają się trolle. Naprawdę
szkoda, bo gdyby na tym 1500+ było czysto, to gra wyglądała by bardzo przyjemnie, a tak
nadal zdarzają się tacy, co mogą napsuć nerwów ; /


Cejdej potwierdzi, że nawet na 1700-1800 jest ich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 00:13, Ecko09 napisał:

xDDD A kto normalny to czyta :D:D


Każdy powinien. Może mniej by debili było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 04:51, Undertaker napisał:

Kiedy wchodzi patch? BTW. można dostać bana za to, że jest się słabym graczem? Bo widzę,
że często sobie grożą raportami...

Większość przygłupów tak twierdzi, ale nie czytali co to powoduje- po prostu to jest informacja dla mm by dawało ciebie do nieco gorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 04:51, Undertaker napisał:

BTW. można dostać bana za to, że jest się słabym graczem? Bo widzę,
że często sobie grożą raportami...

Nawet w tribunale pisze, że "słaba gra to nie jest powód do bana". Ludzie to po prostu banda debili, raportujących wszystko i wszystkich, jeśli tylko ich drużyna nie wygrywa przewagą >10 killi - a i wtedy możesz dostać raport za "kill stealing". Dałeś first blooda? Raport. Zaskoczył cię jungler? Raport. Coś nie wyszło? Raport.
Szczytem jest oczywiście, gdy ci co wrzeszczą raport są jednocześnie najbardziej chamscy i wulgarni. "Report fucking noob X" to chyba dość ironiczne. No i oczywiście w Tribunale są kwiatki typu cała drużyna rzucająca mięsem, a raportowany odezwał się może raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wiec siedziec cicho przez wiekszosc czasu. Ja tak robie, no chyba ze jakas pogawedka na luzie i widze ze ludzie to nie tacy idioci, to sie wlaczam. Albo gdy gram junglerem i chce zgankowac. Jak nie, to sie po prostu nie odzywam dopoki team nic ode mnie nie chce;) A nauczylem sie siedziec cicho po 3 dniowym banie. Po kolejnym durnym raporcie za leave (mam bardzo niestabilny internet, a kilka miesiecy wczesniej mialem naprawde duze z nim problemy) siedzialem juz cicho. Gdy team widzi ze sie staram wygrac i nie flejmuje, to jest duzo wieksza szansa ze nie zreportuje, zreszta ja sam tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 04:51, Undertaker napisał:

Kiedy wchodzi patch?


Nie wiadomo, bo narobili bugów i się przeciąga.

Dnia 12.04.2012 o 04:51, Undertaker napisał:

BTW. można dostać bana za to, że jest się słabym graczem? Bo widzę,
że często sobie grożą raportami...


Teoretycznie nie, praktycznie tak. Ale musisz mieć pecha do tego. Jeśli słabo Ci idzie i będą Ci wrzucać, to nie pyskuj, mów, że wiesz, że lipnie grasz, że zły dzień, że nie feedujesz z premedytacją itd itp. Pamiętaj, że chat log leci do tribunala i niektórzy go czytają, poza tym jak nie będziesz wkurzał ludzi, to nie będą Cię raportować. Praktycznie niesttey zdarzały się takie bany, nawet Rio to potwierdził... tak samo jak zdarzały się bany za picki niezgodne z metą (Eve i nie Eve).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 11:20, Budo napisał:

> Kiedy wchodzi patch?

Nie wiadomo, bo narobili bugów i się przeciąga.

Zaś narobili bugów...? Mam nadzieję że do jutra ten patch: naprawiony wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, uwielbiam reportowanie za "pick niezgodny z metą"
Fuck meta, troche kreatywnosi ludzie, jezeli w teorii to ma jakikolwiek sens, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 11:29, Yawei napisał:

Ha, uwielbiam reportowanie za "pick niezgodny z metą"
Fuck meta, troche kreatywnosi ludzie, jezeli w teorii to ma jakikolwiek sens, to czemu
nie.


Niestety się zdarza, co więcej Riot dał do zrozumienia, że czasami takie reporty są słuszne i ludzie mogą obrywać...

AngelonMarcus---> powiedzieli, że nie mają terminu, ale może się przeciągnąć nawet do poniedziałku.

edzia- w tym tygodniu nie będzie patcha, tylko mały hotfix na jakieś bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, nie ma jakiejś szczególnej recepty na nie dostanie reporta. Można być najmilszą osobą w drużynie, ale jak ktoś sobie ubzdura że nasz pick doprowadził do przegranej, bądź zepsuliśmy jakąś rzekomo kluczową akcję, to report poleci tak czy siak. Przy tak ogromnej ilości graczy, w różnym wieku i różnej narodowości, to nie wiadomo czego się można spodziewać. Równie dobrze niektórych może urazić używanie zwrotów w języku angielskim, których nie rozumieją - od biedy mogą to podpiąć pod odmowę komunikacji z drużyną, na ten przykład. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczna lista pomysłów na skiny :)

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1869347

np taki i wiele innych. Dreadknight trynda kozack, zgubiłem linka, to sobie znajdźcie.

http://na.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=395638&d=1331150164

out of ammo jax xD
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1506812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Myślałem, że na 1800 będzie coś lepszego i w ogóle, ale jest tak samo, a czasami nawet gorzej. Flame jest nieziemski, ludzie często są chamscy i gburowaci. Przestałem grać w LoLa i wchodzę tylko od czasu do czasu na 1/2 gry. Polecam Dotę 2, sam się tam przeniosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem z polakiem, który na początku wyzywał wszystkich od noobów, puźniej sfeedował grę.
Jak się pytałem dlaczego tak gra, odpowiedział że i tak ma inne konto, tutaj się tylko bawi i psuje innym grę.
Do następnego lvla ma tak mało, że wystarczy mu surender.

Poza tym często inni gracze wychodzą z gry, zanim ona się zacznie.
I jak tu cieszyć się grą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować