Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2012 o 11:38, masterHADES napisał:

Powiedział Budo który robi to samo :P Po to jest forum, żeby wyrazić własne zdanie na
dany temat, najlepsze miejsce żeby obnosić się ze swoją opinią i nie jest to żadne "mierzenie
wszystkich swoją miarą".


Sorry, ale jeśli ktoś mówi, że w solo q nie ma late game, to innego komentarza niż mój na to nie ma.

Dnia 14.04.2012 o 11:38, masterHADES napisał:

> Mam ponad 2 tysiące gier, nie widziałem, żeby Teemo na topie kogoś tak skontrował.
Sorry,
> ale Rainman jest jeden.

Czyli jednak porównywanie topki do solo q ma sens ?


Dzięki, że masz mnie za topkę, aż taki dobry nie jestem /sarkazm.
Muszę prościej- moje gry to właśnie solo q i nigdy nie spotkałem jakiegoś mega ogarniętego Teemo na topie.

Dnia 14.04.2012 o 11:38, masterHADES napisał:

> Niestety turnieje nie są dobrym wyznacznikiem dla rozmowy o solo q, na turniejach
nikt
> nie wybacza błędów.

Na solo q twoja drużyna też Ci nie wybaczy błędów ;)


Nie o mojej drużynie pisałem. Przeciwnicy wybaczają.

Dnia 14.04.2012 o 11:38, masterHADES napisał:

No nie ma chętnych bo ludzie wolą grać champami popularnymi na turniejach, bo wiedzą,
że to się sprawdza a sami boja się eksperymentować zazwyczaj.


No, jeśli ktoś się boi kilku customów 1v1 po kilka minut, to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kumpel dostał 2k rp bez niczego ( tak twierdzi ) i tutaj pytanie -> mogą mu to cofnąć? Jeśli tak to jeśli kupi na szybko jakieś skiny to też mu je wezną?



Nvm, dostał mail następującej treści

"We recently noticed that your account on our EUW server was affected by a rare but serious bug, causing you to lose some portions of your purchased inventory. This letter is to notify you that your account(...)"

Najlepsze, że nie stracił ani run, czampów ani skinów. Weird.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 12:25, Kamil2142 napisał:

Kumpel dostał 2k rp bez niczego ( tak twierdzi ) i tutaj pytanie -> mogą mu to cofnąć?
Jeśli tak to jeśli kupi na szybko jakieś skiny to też mu je wezną?

Dostał 2k RP bo niektórym graczom zniknęły z kont a to postaci a to skiny/runy na zaiste straszliwy okres niecałego tygodnia.

Nie cofną mu, i jeszcze zakpią z tych, co nie dostali niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Niedawno była na ten temat dyskusja, Riot po prostu wynagradza niedogodności spowodowane ostatnimi problemami z serwerem. Raczej nie będą ludziom zabierać RP, nawet jeżeli będą to szczęściarze u których w ostatnich tygodniach nic dziwnego z kontem się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 12:31, KaPe napisał:

Dziwne cokolwiek. 2k RP to całkiem sporo $$ i niby tak rozdawali bez patrzenia? Mało
profesjonalne.


Ale znacząco podnosi opinię graczy w kwestii riotowego supportu. Poza tym, w obecnym podejściu gdy Riot wypuszcza jedynie czempionów za 6300IP/975RP i skiny za 975RP te 2000RP to wcale nie jest tak dużo, zważywszy, że nie każdy je dostaje, w przeciwieństwie do wcześniejszych, mniejszych sum jakie Riot dawał za problemy z serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 12:47, luzac napisał:

Ale znacząco podnosi opinię graczy w kwestii riotowego supportu. Poza tym, w obecnym
podejściu gdy Riot wypuszcza jedynie czempionów za 6300IP/975RP i skiny za 975RP te 2000RP
to wcale nie jest tak dużo, zważywszy, że nie każdy je dostaje, w przeciwieństwie do
wcześniejszych, mniejszych sum jakie Riot dawał za problemy z serwerami.

Nie chodzi o "ile za to kupisz", ale że jednak 2000RP wciąż kosztuje te 11 Euro. Dając to kilkudziesięciu (set?) tysiącom ludzi, lekką ręką wydajesz - hm, potencjalnie to nawet pare milionów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 13:47, luzac napisał:

> /ciach/

Moim zdaniem to i tak kropla w morzu tego co obecnie zarabia Riot.


Dokładnie. E-biznes przynosi zyski liczone w grubych milionach, jeśli nie miliardach i nie są one pozyskiwane przez Riot tylko ze sprzedaży Riot Point''sów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 04:27, ziptofaf napisał:

Czego zresztą byliśmy świadkami nie tak dawno temu na turnieju jak Shushei uznał że sobie
pogra Talonem, mecz bodajże przeciwko CLG. I miał potem z 40 cs-a w 15 minut...a mówimy
o graczu na poziomie absurdalnie wysokim który na pewno potrafi skupić się na farmie
i unikać zgonów.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=cdd1MHIwU5I#t=3075s


@masterHADES
>No nie ma chętnych bo ludzie wolą grać champami popularnymi na turniejach, bo wiedzą, że to się sprawdza a sami boja się eksperymentować zazwyczaj.

Scarra - soraka mid
Voyboy - Lulu top


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:05, Drazok napisał:

Normalnym jest spotkać ap malaphaita ?

jest to możliwe. ja osobiście gram nim jako ap (rzadko bo rzadko ale fun musi być). Najlepiej nim grac jako offap jeśli już sie decyduje na ap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:38, mateusz111 napisał:

znowu mala wziamnka o teemo na topie ... i budo flamuje caly swiat dookola ...czas na
prowokacje!
teemo zjedzie garena 1v1 na topie!!11oneone

ano :) dawno już nie grałem teemo ale ostatni mecz miałem vs garen. bootki na start i runki/masterki od ireli. czyli z masterek ms i quinty na ms. pierwszy skill na ms i garen leżał i kwiczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:38, mateusz111 napisał:

znowu mala wziamnka o teemo na topie ... i budo flamuje caly swiat dookola ...czas na
prowokacje!
teemo zjedzie garena 1v1 na topie!!11oneone

Garena, którym jak tłucze się głową w klawiaturę można dalej "dobrze" grać? haha!! oneone

Taki mój dorobek do prowokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:51, mateusz111 napisał:

az sie boje reakcji budo ;o zbiera pewnie w sobie sile zeby odpisac ;D


Przeceniasz się synu.

Yawei---> dopiero zauważyłem Twojego posta o tym, że Teemo to counterpick- tu się zgadzam. Ale nie pisałem nigdzie, że biorę lee sina, żeby go skontrować (nie wiem skąd to wziąłeś :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować