Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Zbieram sobie punkty zasług i zastanawiam się kogo by tu odblokować. Ciekawia mnie 3 postacie: Akali , Shacko i Evelynn. Nie wiem którą wybrać. Przyznam szczerze ze na 110 rozegranych spotkań nie pamiętam żeby w drużynie mojej czy przeciwnej była Evelynn. Czy to oznacza że jest to słaba postać. Oglądałem kilka meczy z jej udziałem i wydaje się calkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 00:28, jarekao napisał:

Zbieram sobie punkty zasług i zastanawiam się kogo by tu odblokować. Ciekawia mnie 3
postacie: Akali , Shacko i Evelynn. Nie wiem którą wybrać. Przyznam szczerze ze na 110
rozegranych spotkań nie pamiętam żeby w drużynie mojej czy przeciwnej była Evelynn. Czy
to oznacza że jest to słaba postać. Oglądałem kilka meczy z jej udziałem i wydaje się
calkiem spoko.


Shacko chyba się prezentuje najciekawiej.:> Możesz zagrać nim na ap lub ad, możesz iść na jungle, możesz na linię. masz świetne możliwości ucieczki i denerwowania przeciwników(w końcu nie darmo mówi się, że ta postać ma wbudowany taunt xD). Na rankedach to jest dość często banowana postać(o ile się to jeszcze nie zmieniło), ale na normalach można nieźle się pobawić.
Akali przy ogarnięciu jest zabójcza, ale robi się strasznie nudna w rozgrywce po pewnym czasie. Eve po zabraniu stuna jakoś przestała istnieć, ale jak już raz na milion gier się jakąś spotka, to robi straszną siekę - więcej się o niej nie wypowiem, bo zwyczajnie nie znam za dobrze tej postaci(poza kontrowaniem jej droższymi wardami i oracle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, podziękujmy braku możliwości edycji posta.

Obrazek z cyklu ''od dziś nie lubię Hiszpanów''. Yorick na solo topie pięknie feeduje Singeda(który potem jest niemal nietykalny), Fiora w dżungli robi... wróć, nic nie robi, bo sobie wychodzi z gry po stwierdzeniu, że jest ***** - i tu cała seria przekleństw, jedyne co się pojawiło na czacie po angielsku. Nie wiem, jakieś problemy z osobowością czy co... W każdym razie pojechanie Veigara 3-0, zdobycie znacznie lepszej farmy i stawianie wardów(dzięki czemu kilka fragów jeszcze wpadło, bo w całym meczu ani razu nie było czegoś takiego jak teamfight) nie daje nic.
Pozdro dla tych, którzy twierdzą że każdą grę można wycarrować*.^^

* - pewnie to wina tego, że to tylko nic nie znaczący normal, i na wysokim elo się da.xD

20120416015520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak można, ale nie ap burstem. Przecież to logiczne. Swoją drogą w przeciwnej drużynie trzy merce, dwa fony, a ty nawet nie myślisz o głupim void staff czy abyssal. Dodatkowo zhonya kupuje się jako pierwszy albo drugi item, bo twoje ulti nie ma sensu bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Evelynn to się trzymaj z daleka :P Nie bez powodu nie widujesz jej w żadnej grze. Pomijając nawet sprawę jej użyteczności to pickowanie Evelynn obniża morale drużyny oraz naraża Cie na niepotrzebny hejt. Jeśli chodzi o Shaco i Akali to jednak polecał bym Akali jako łatwiejszą do gry niż Shaco, chyba, że jesteś junglerem to Shaco robi niezłą sieczke tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem eve 2 razy u przeciwników.
Inna sprawa że 2 razy przegrali, w tym raz 3v5.

Wiadomo może kiedy wyjdzie nowa postać, przzepraszam jeśli już to było napisane, długo nie byłem w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evelyn to chyba jedyna postać, którą *oficjalnie* znerfiono do bezużyteczności (no, prawie) i nie ma w planach jej naprawy. Jest jakiś mityczny "rework eve" czy całego stealtha... ale zapowiadany od tak dawna, że wyjdzie zapewne tuż po tym jak doczekamy się replayów. Czyli na oko gdzieś w okolicach wyjścia Doty2, jak będzie trzeba przepchnąć jakieś "nowości" w patchu, i kolejny czampion czy nowy skin Teemo może nie wystarczyć.

Pamiętam dawne czasy, jak była jeszcze w stanie stunować i cokolwiek robić - a i tak rozpadała się na kawałki, jak tylko pojawiły się Wardy/Oracle. Dziś to po prostu śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:09, Lisun napisał:

> Swoją drogą - http://www.vg247.com/2012/04/16/league-of-legend-domain-registrations-point-to-supremacy-mode/

Pewnie podzieli los 3v3 i Dominiona - będzie, ale prawie nikt nie będzie w to grał.
A potem i tak będą gadać "dajcie nową mapę!!!!"

jakby wydali nową mapę do dalej będzie gadanie dajcie nowe xxxx.
Obecna mapka do 5 vs 5 jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:13, Mange napisał:

jakby wydali nową mapę do dalej będzie gadanie dajcie nowe xxxx.
Obecna mapka do 5 vs 5 jest najlepsza.

Jest "najlepsza", bo nie ma innej, więc ciężko tu o jakikolwiek ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 18:58, AngelonMarcus napisał:

Hmm... Mogliby dodać tryb wojny polegający na walce dwóch drużyn, lecz tylko jednym życiu,
ta drużyna, która zabije wszystkich w przeciwnej drużynie wygrywa rundę.


Jestem za, tylko był by cholerny problem z balansem takiego tryby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 21:22, AngelonMarcus napisał:


> Jestem za, tylko był by cholerny problem z balansem takiego tryby :P
2 AD, 2 AP, 1 Tank.


Bardziej chodziło mi, jak by miała wyglądać sprawa z levelami i kasą w takim trybie ? Bo jak by gra miała być na rundy w których masz tylko jedno życie to raczej bez sensu by było zaczynanie od 1 levela. Poza tym musiała by raczej być osobna mapka do takiego trybu. Ogólnie masa problemów, wynikających z mechaniki samego LoL''a. LoL w takim trybie to już by była całkowicie inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 21:22, AngelonMarcus napisał:

2 AD, 2 AP, 1 Tank.

5x offtank, deal with it

Tak jak masterHADES mówi, lol się nie podzieli na 2 różne gry, więc balans jest koncentrowany na 1 mapie, 2 można, tak jak w przypadku dominiona, regulować przy pomocy aur i przedmiotów, ale te nie zmienią mechaniki championów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować