Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

gg riot, e viktora jest teraz tak zbugowane, ze praktycznie useles. Często zamiast lecieć tą linią to stoi w miejscu, taka małą kropeczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 11:13, qq_MoaR napisał:

>


U mnie nie dość, ze tego nie widać to nie zadaje dmg -,-'' tylko to miejsce, w które strzela wali, taka kropeczka malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem hecarimem rankeda i powiem wam, że to będzie bohater który za kilka tygodni w ogóle nie będzie widoczny, do tego jego pierwszy skill nadaje sie tylko do pierwszych 10minut na miniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 14:45, Magok napisał:

Zagrałem hecarimem rankeda i powiem wam, że to będzie bohater który za kilka tygodni
w ogóle nie będzie widoczny, do tego jego pierwszy skill nadaje sie tylko do pierwszych
10minut na miniony.



To teraz spójrz na jego drugi skill. I na fakt że te 30% heala działa też na obrażenia zadawane przez teammatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 14:45, Magok napisał:

Zagrałem hecarimem rankeda i powiem wam, że to będzie bohater który za kilka tygodni
w ogóle nie będzie widoczny, do tego jego pierwszy skill nadaje sie tylko do pierwszych
10minut na miniony.


Dzisiaj grałem z Hecarimem w drużynie. Już w early jeździł wszystkich równo, killi miał ponad 20. I nie, nie było to przeciwko botom:D Na dodatek jakoś tak pod koniec zaprezentował nam ubicie solo barona. Więc wydaje mi się że jak ktoś umie nim grać, to w gruncie rzeczy nie jest taki zły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 08:35, Yawei napisał:

@up
Tyle ze wszedl przeciez nowy item, ktory wlasnie oslabil ap topy. Bilans moim zdaniem
i tak moim zdaniem przesunal sie w strone top bruiserow.


Drogi item. Ale faktem jest już, że ten buff podstawowego hexa może coś zmienić. O ile sam ten nowy przedmiot nie jest moim zdaniem bezpośrednim zagrożeniem dla ap solotopów (nie oszukujmy się: ponad 3k gold za item, który raczej na niczym core nie będzie, i mało kto go rushuje- na olafie to widziałem, ale akurat olafa ap solotopy- chodzi mi tu przede wszystkim o Rumble- gniotą na early levelach tak, że nie widzę szans na jego dostatecznie szybkie zbudowanie), o tyle wydłużenie działania tarczy hexdrinkera rzeczywiście jest mocnym ciosem... Ale i tak trochę czasu minie, zanim ludzie zaczną to odpowiednio wykorzystywać.

Dnia 19.04.2012 o 08:35, Yawei napisał:

Nerf doranow jest glupi, to ma byc early game item o duzej mocy, ktorego nie da sie upgradowac.


Zgoda.

Dnia 19.04.2012 o 08:35, Yawei napisał:

Juz teraz wickd na takim renektonie nie stackuje doranow tylko od razu idzie w jakies
itemy budowane z long swordow..


Wickd. Nie typowy gracz. Typowy gracz cały czas bierze na Renku 2-3 dorany... Osobiście nigdy tego nie lubiłem, bo za doranami nie przepadam, ale widziałem to wystarczająco wiele razy.

Dnia 19.04.2012 o 08:35, Yawei napisał:

Nerf atmy jest ok, jak na 2300 golda dawala chore staty.


Si. I cały czas jest mocna. Ale dobrze, że trochę ją osłabiono..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale.. Czy tylko u mnie nowy patch sprawił, że nie wyświetlają się żadne wiadomości w "team chacie" w champ select? Nic nie widać, ani co ja piszę, ani inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 20:06, Budo napisał:


Ten najnowszy patch to stado bugów i nic więcej. No, jeszcze koń.


Jak każdy patch, żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować