Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2012 o 11:21, AngelonMarcus napisał:

> >


On będzie w tym tyg.

A co do tych referek 2.0. Chyba nieco je ogarnęli, bo mam już8. co prawda miałem 10 czy 11, ale lepsze 8 niż 2 ;]
EDIT: a nie, jednak mam 10, to pokazywało, ze 8 nowych dodało, a nie, że łącznie ma m8. Nice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z budowaniem Renektona. Na początku gry dominuję niemalże z każdym, moje pierwsze itemy to prawie zawsze buty do cd, jeden doran (jak nie idzie to dwa) i spirit visage. W tym momencie nadal mam dużo dmg i jest super. Problem się zaczyna dalej ponieważ jako solo top chcę być tankowaty i zadawać dmg, więc kupuję phange i później upgrade to frozen mallet (trinity chyba nie?). Potem do team fightów zdarza mi się kupić randuins omen i wymienić buty. W tym momencie już wytracam dmg i nie wiem co robić. Wiem, że przydałby mi się bloodthirster i last whisper, ale już jest trochę późno. Możecie coś doradzić, żebym w mid i late game też był tak efektywny jak w early?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie są tacy zabawni. Ponownie dla trollu nie zbanowałem kassadina, oczywiście- przeciwnik firstpicknął go. Wcześniej zapytałem się, czy ktoś może grać gravesem na midzie- odezwał się gość. Efekt- jak to przy firstpick kassadinie, 0-3 na lane i 30cs w 20min, kiedy graves miał jakieś 150 i kilka killi :)
A ja na bocie rumble + taric sprawiłem, że przeciwny ad carry miał tyle cs co ja, czyli koło 80, i w efekcie był to easy win dla nas :)
Nie rozumiem, czemu ludzie firspickują kassadina? To jeden z najlepszych counter picków, kiedy wiesz, czym gra przeciwnik, ale jeżeli go firspickujesz to dowolny autoattacker czy ad caster po prostu go zjada. Nie ważne, czy jesteś talonem który jest meele, czy ranged gravesem/cait- Kassa nie ma szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Na poczęte biorę Dorian`s Blade. Butki to Merc, albo Tabi. Hexdrinker, moje nowe odkrycie. A potem go przerabiam na MoM. Last Whisper, a potem już tylko armor i hp. Jeszcze nikt nie narzekał :D a też jakoś strasznie nie padam. Wystarczy ward w jungli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 11:38, BlackBomb napisał:



Buty, brutalizer, atmog. Może być też maw of malmortius.

Edit: Wtf, co to jest adc aster? xD
A Shen będzie miał nerfa, ale nie z 50k do 5,5k,a do 25k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 11:38, BlackBomb napisał:

Możecie
coś doradzić, żebym w mid i late game też był tak efektywny jak w early?


Nie da się, bo to Renekton. Twoja robota to cisnąć na solo topie każdego w early i potem zabijać w mid w teamfightach. W late game Renekton niestety nie błyszczy i jest to niezależne od buildu, Twoja robota w late to głównie tankowanie, oraz wbijanie w sam środek tfa i robienie największej sieczki jak dasz radę. Wg mnie dobry build to warmog, brutalizer---> yoummu, dorany (1-2), hexdrinker. Nie będziesz bogiem dmgu tak czy siak, więc idź w tankowatość.

http://www.solomid.net/guides.php?g=300
http://www.solomid.net/guides.php?g=12386

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, wygrać nim topa jest w miarę łatwo, ale sobie uświadomiłem że jak przegram na początku to z mojej strony ggwp. Zabawa jest spora, ale dla mnie na topa dalej gp 1#.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 12:19, Thrandir napisał:

Nie rozumiem, czemu ludzie firspickują kassadina? To jeden z najlepszych counter picków,
kiedy wiesz, czym gra przeciwnik, ale jeżeli go firspickujesz to dowolny autoattacker
czy ad caster po prostu go zjada. Nie ważne, czy jesteś talonem który jest meele, czy
ranged gravesem/cait- Kassa nie ma szans..


Spróbuj Sivir na midzie jak chcesz kogoś strollować. Spellshield i biedny Kassadin nawet już tego silence''a nie może na ciebie zarzucić. Prawdę mówiąc, to mało który mag się utrzyma na takim lanie...

Albo też Fiora na midzie jest ciekawą opcją, nawet gdzieś mam replay ( http://dreamborn.pl/polibuda/shurelily.lrf) przeciwko teamowi z 2k elo gdzie na coś takiego natrafiliśmy. Prawdę mówiąc, z powodu takiego skrajnie nietypowego podejścia, to z meczu odpadliśmy już na etapie champion select.

A co do firstpickowania Kassa - to jest na zasadzie "Ale OP champ, banowany w każdym meczu to muszę go wziąć" bez myślenia o tym że on też ma counterpicki. Głupie? Jasne. Dlatego zresztą w arrangedach ZAWSZE na początek wybiera się AD Carry, Junglera i Supporta a dopiero potem solo lane''y, eliminuje to ryzyko zostania scounterpickowanym - jeśli jesteś w teamie z first pickiem to zanim wybierzesz 2 ostatnie lane''y to już znasz jeden z solo u przeciwnika. Druga drużyna nieco szybciej wybierze 4 pick ale dopiero na koniec ostatni więc też mogą się dostosować.

Inna sprawa że noobstwo w solo queue to o tym w ten sposób nie pomyśli bo zazwyczaj nawet nie wiedzą że ich postacie mogą zostać skontrowane (albo i tak potrafią grać tylko 1-2 na danym lanie więc na jedno wyjdzie) ani tym bardziej nie zaproponują swapu np. za supporta (ja osobiście zawsze to ludziom sugeruję, bardzo dobrze wpływa na win ratio jeśli już ktoś się zgodzi).

@ Ecko09
AD Caster to jak AP Caster tylko oparty na AD...czyli bardziej po ludzku - glass cannon z absurdalnym nukiem. Jak Talon na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 13:21, ziptofaf napisał:

AD Caster to jak AP Caster tylko oparty na AD...czyli bardziej po ludzku - glass cannon
z absurdalnym nukiem. Jak Talon na przykład.


To sie gada Assasin, a nie jakieś ad castery -,-''

Kolejne zmiany na pbe: http://www.reignofgaming.net/news/20235-unofficial-patch-notes-from-newest-beta-realm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 13:56, Drazok napisał:

Nie wiem dlaczego ale dostałem za darmo 10 ip boostów, wiecie może z jakiej okazji ?


Może wejdź na forum lola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla, skonczcie z tym atmogiem na kazdej melee postaci.
Zobacz sobie przeliczniki renektona i pomysl czemu lepiej zbudowac LW/BT
Bruta jest ok do lane na ktorym nie idzie ci tak swietnie i musisz podlapac szybko dmg, zeby zdominowac przeciwnika. Inaczej sie buduje LW, tak zeby przeciwnik, ktory i tak jest do tylu, nie mogl cie podgonic budujac armora.

Lategame renektona jest mocny, to generalnie mocna postac. Tymbardziej po wprowadzeniu Mawa, ktory daje mu survi i AD.
Renekton ma MASE dmgu, po prostu jak budujecie same warmogi i randuiny to sie nie dziwcie ze w late przestajecie ten dmg zadawac.

@budowania pantha na glass cannona.
Na tego typu postaci na pewno trzeba zbudowac glownie itemy do dmgu, a z defensywnych GA i ewentualnie malleta LUB atmasa. Budujac atmoga i do tego jeszcze malleta, jedyne co masz to stun i troche hp. Na pewno wtedy tym nikogo nie zabijesz, ad carry przelifestealuje twoj dmg. Majac GA i same dmg itemy, mozna sciagnac nawet i cale hp, jezeli sie uda.
Jeden taki kill moze zmienic gre.

@AD casterzy
na polski to są AD rzucacze czarow (sic! musialem to przetlumaczyc) :D, no to jak latwo sie domyslic, są to AD postaci ktore wiekszosc dmgu zadaja z umiejetnosci (I to zdecydowana wiekszosc), lub uzywaja non stop jakichs skilli(Np spear pantheona). Mają oni zwykle wiecej niz 1 umiejetnosc skalowana z AD.
Assassin to zabojca, ma szbko 1 skllem skoczyc na tyly wroga i zmasakrowac squishy postacie, podczas gdy tanki sie smyraja z przodu walki.
Talon to jednoczesnie AD caster i assassin
Glass cannon panth to tez jest pewnego typu assassin. Przynajmniej w lategame sie z niego taki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować